Zaadoptuje/ Gdańsk

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

mantodea
Posty: 24
Rejestracja: wt lip 14, 2009 9:29 am
Lokalizacja: Łódź

Zaadoptuje/ Gdańsk

Post autor: mantodea »

Z chęcią zaadoptuję od października młodego szczurka/szczurki.
Nie dawno odeszła moja szczura, starsznie tęsknie. Zyc bez szczurków nie mogę, dlatego z checia przyjmę.
Dlaczego od paździenika ? Ponieważ pod koniec wrzesnia przeprowadzam sie do Gdańska. I gdy juz wszystko bede miała ogarniete, chce od października zająć się adopcja.
Jestem doświadczonym hodowcą, kocham zwierzeta. Szczurami zajmuje się od 7 lat. Klatke posiadam.
Ashley [*], Micra [*], Maniek [*], Sasha [*], Bianca [*], Ladiwa [*], Ernica, Franek, Gray
cabernet
Posty: 3
Rejestracja: wt sty 04, 2011 1:20 pm

Re: Zaadoptuje/ Gdańsk

Post autor: cabernet »

Paulex
Posty: 7
Rejestracja: pt lip 29, 2011 12:48 pm
Lokalizacja: Gdańsk/Trójmiasto

Re: Zaadoptuje/ Gdańsk

Post autor: Paulex »

Hodowcą? Czyli rozmnażasz szczury? Szukasz tylko jednego szczura? Coś mi się zdaje, że nie takim doświadczonym, szczur to zwierze stadne, potrzebuje minimum jednego towarzysza tej samej płci.
Awatar użytkownika
Sissel
Posty: 238
Rejestracja: czw lut 10, 2011 12:18 am
Lokalizacja: Zielona Góra/Szprotawa/Żagań

Re: Zaadoptuje/ Gdańsk

Post autor: Sissel »

http://szczury.org/viewtopic.php?f=163&t=32566
w tym wątku są maluchy, które potrzebują kochającego domku. Podejżewam, że w grę wchodzi podpisanie umowy adopcyjnej i wizyta przed adopcyjna, ale nie ma się co bać :) Ponadto maluszki są pod opieką doświadzconej osoby i są pod naprawdę troskliwą opieką.
Ze mną: Bianka vel. Janeczka[*]
mantodea
Posty: 24
Rejestracja: wt lip 14, 2009 9:29 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Zaadoptuje/ Gdańsk

Post autor: mantodea »

Paulex pisze:Hodowcą? Czyli rozmnażasz szczury? Szukasz tylko jednego szczura? Coś mi się zdaje, że nie takim doświadczonym, szczur to zwierze stadne, potrzebuje minimum jednego towarzysza tej samej płci.
Nie nie rozmnażam. A jak mozna nazwac osobe która posiada szczury, rowniez hodowca. Nie wiem czy zauwazyłes ale napisałam "szczurka/szczurki". Gdyby był jeden szczurek W POTRZEBIE rownież zaadoptowała bym go. I doskonale sobie zdaje sprawe iz jest to zwierze stadne. Od zawsze miałam kilka szczurków. Nie jednego. Wiec nie oceniaj mnie!!
Ashley [*], Micra [*], Maniek [*], Sasha [*], Bianca [*], Ladiwa [*], Ernica, Franek, Gray
dusiaczek
Posty: 1775
Rejestracja: śr paź 28, 2009 11:00 pm
Lokalizacja: Żory/Opole
Kontakt:

Re: Zaadoptuje/ Gdańsk

Post autor: dusiaczek »

[quote="mantodea"]A jak mozna nazwac osobe która posiada szczury, rowniez hodowca.[/wuote]hodowca - osoba zajmująca się hodowlą.
Hodowla - zespół zabiegów i procesów w wytwarzanych sztucznie optymalnych warunkach dla rozwoju hodowanego zwierzęcia bądź rośliny, mający na celu otrzymanie w warunkach stworzonych przez człowieka organizmów żywych (np. doświadczalnych w nauce).
Hodowla uszlachetniająca ma na celu otrzymanie bardziej wartościowych pod względem genetycznym i komercyjnym odmian albo ras.
Inaczej można hodowlę uszlachetniającą określić jako świadome działanie człowieka mające na celu poprawę populacji genetycznej zwierząt, aby pokolenie potomne było lepsze od pokolenia rodzicielskiego.

Posiadanie zwierzecia/zwierząt to NIE(!) hodowla.
~"zapomnialem ze ziarno tez ma uczucia i rodzine.."

~80% Twoich problemów rozwiąże Google i opcja "Szukaj" na odpowiednim forum, na pozostałe 20% wystarczy wódka.
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zaadoptuje/ Gdańsk

Post autor: Kluska123 »

Po prostu posiadasz ogonki ;) A czy doświadczonym to ocenią osoby, które Cię przepytają w procesie adopcji bądź Cię odwiedzą ;)
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Rajuna
Posty: 1368
Rejestracja: sob lip 23, 2011 9:50 pm

Re: Zaadoptuje/ Gdańsk

Post autor: Rajuna »

Chłopiec w potrzebie jest tutaj http://szczury.org/viewtopic.php?f=4&t=32618 ::)


wchodze na forum i co temat, to czepialstwo i wjeżdżanie na siebie, że szczury są stadne/klatka za mała/vitapol zły/hodowla zła/szczurów się nie kupuje/niepotrzebne skreślić/potrzebne dopisać...
wrr... frustruję się czytając takie posty, za bardzo mi to przypomina społeczeństwo amerykańskie, gdzie z góry zakłada się, że rozmówca jest skrajnym idiotą... -_-
Hertz, Kokos, Tina, Wydra, Merrill, Resa, Sówka, Rina, Iwan Groźny, Guarana, Pchła, Szachrajka, Rudzik
mantodea
Posty: 24
Rejestracja: wt lip 14, 2009 9:29 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Zaadoptuje/ Gdańsk

Post autor: mantodea »

Wątek zamknięty
Ashley [*], Micra [*], Maniek [*], Sasha [*], Bianca [*], Ladiwa [*], Ernica, Franek, Gray
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”