Mycha & Jimi = kluski (foto-str.4i17)

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

Mycha & Jimi = kluski (foto-str.4i17)

Post autor: mataforgana »

Asiek: wiem doskonale o co chodzi, bo moja Milva to siostrzyczka Jimiego :) Grzybkowi bardzo podobaja sie agutki, ale i szare maluchy są cudne, więc w zasadzie żaden problem... :) a jakaś mała albinoska sie tam przypadkiem nie zaplatała...? nie...? bo jakby była, to Grzybek równie chętnie by sie nią zaopiekował ;) ale skoro same husky to ok, niech będzie husky :D oficjalnie więc prosze uznać nas za kandydatów na opiekunów maleństwa.
:arrow: 1 samiczkę

mam nadzieje, że będzie jakas możliwość wyboru? ;) pania obecną opiekunke prosze o wybranie jakiejś ładnej spokojnej przylepki ;)

Grzybek już nie może się doczekac szczurci :)

mam nadzieje, ża vega pomoże w transporcie i że tym razem obejdzie sie bez sensacyjnych pościgów ;)
najlepiej umówimy się na weekend w łodzi, ja zostane, żeby w razie ewentualnego spóźnienia nie gonić autobusu, szczurcia zostanie u mnie na pare dni i później spokojnie zawioze ją do Żarnowa ze swoimi diablicami. pani vego, odezwę sie jeszcze na priv :)

aha - za odpowiedzialność Grzybka, który jest moim przyjacielem, ręczę absolutnie. znamy go od przedszkola albo i jeszcze wcześniej, więc wiem, że facet jest w porządku i krzywda maleńskiej sie działa nie będzie :)

***

a tak na marginesie, mój facet zaczął ostatnio żartować, że powinnam założyc jakiś związek zawodowy i zostac kwalifikowanym zaszczurzaczem ;) heh, staram sie jak moge przekonywac dobrych ludzi, że szczurki są wspaniałymi zwierzakami i warto przekonac sie o tym samemu :D
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
Yrsa
Posty: 270
Rejestracja: czw paź 28, 2004 2:45 pm
Kontakt:

Mycha & Jimi = kluski (foto-str.4i17)

Post autor: Yrsa »

Hejo... jutro wiecej napiszę, bo właśnie uciekam do domku od ojego mena, ale od razu napisze, że dwa samczyki wracają do włascicielki, wiec samczyków jest mało, ale za to w samiczkach można przebierać. :) Jak tylko podrosną i będzie już wiadomo jakie maja futerka, to zrobimy im indywidualną sesję zdjeciowa i ponumerujemy. :)
Yrsa
Posty: 270
Rejestracja: czw paź 28, 2004 2:45 pm
Kontakt:

Mycha & Jimi = kluski (foto-str.4i17)

Post autor: Yrsa »

Szczuraki mają już futerko, chociaż na razie to raczej meszek. Na pewno 5 szczurków jest agouti, ale nie znam ich płci, bo niestety nie umiem dokładnie określić jeszcze. Postaram sie jak najszybciej zorientować co jest co i jak Asia będzie chciała i mogła to porobimy zdjecia kazdemu szkrabkowi, tak jak to było u Banshee w temacie. :)
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

Mycha & Jimi = kluski (foto-str.4i17)

Post autor: mataforgana »

super ;)

Yrsa, ja przed pewien czas nie bede miec dostepu do kompa, byłabym wdzieczna, gdybys dała mi znać na kom. jak juz bedą konkretne zdjecia maluchów - 693 387 497. i pamiętaj, że jedna samiczka husky agouti jest przez nas zamówiona! :D
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
Yrsa
Posty: 270
Rejestracja: czw paź 28, 2004 2:45 pm
Kontakt:

Mycha & Jimi = kluski (foto-str.4i17)

Post autor: Yrsa »

To ja lepiej zrobię listę:

mataforgana - 1 samiczka agouti
nisia - 1 samiczka
Agnieszka - 2 samczyki
zjawa - 2 samiczki
Ewqa - 1 samiczka czarno-biała
Ostatnio zmieniony czw mar 10, 2005 11:05 am przez Yrsa, łącznie zmieniany 1 raz.
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Mycha & Jimi = kluski (foto-str.4i17)

Post autor: Mycha »

Łahaha :lol: Śliczne szczurki, będą pięknisie, malisie, słodzisie :lol:
Gratuluję z całego serca, widzę, że dobre domki im się szykują :wink:
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
zjawa
Posty: 181
Rejestracja: wt mar 01, 2005 11:51 pm

Mycha & Jimi = kluski (foto-str.4i17)

Post autor: zjawa »

Witam!
Yrsa, a mogłabyś do tej listy dodać jeszcze mnie, na dwie samiczki?
Kolor dowolny, chętnie ciemniejsze:)
Z góry dziękuje i pozdrawiam!
Yrsa
Posty: 270
Rejestracja: czw paź 28, 2004 2:45 pm
Kontakt:

Mycha & Jimi = kluski (foto-str.4i17)

Post autor: Yrsa »

Jesteś dodana do listy :D Jakby sie okazało, że większość to rzeczywiście samiczki, to możliwe, że dostaniesz jedna biało-czarna husky, a drugą agouti husky. :)
zjawa
Posty: 181
Rejestracja: wt mar 01, 2005 11:51 pm

Mycha & Jimi = kluski (foto-str.4i17)

Post autor: zjawa »

Dziękuję!!!
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Mycha & Jimi = kluski (foto-str.4i17)

Post autor: Mycha »

Może ja załatwię jakieś domki, bo znalazłam trochę chętnych na maluchy od sadysty... więc
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

Mycha & Jimi = kluski (foto-str.4i17)

Post autor: Ewqa »

Ja bym była chętna na samiczkę, ubarwienie dowolne, chętniej ciemniejsze niz jaśniejsze. I koniecznie samiczka jako komplecik do mojej Norki :) Zależy mi bo to na miejscu w wawie.
Decyzja na 100% po obejrzeniu zdjęć.
W razie czego wiadomość na evie@tlen.pl.
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
myszka
Posty: 762
Rejestracja: czw mar 11, 2004 11:55 am

Mycha & Jimi = kluski (foto-str.4i17)

Post autor: myszka »

Oj :d gratuluję, i żałuję, że nie mogę chodź jednego wziąć, ale z tego co widzę to maluchy są rozchwytywane, i to nie przez byle kogo :D
Yrsa
Posty: 270
Rejestracja: czw paź 28, 2004 2:45 pm
Kontakt:

Mycha & Jimi = kluski (foto-str.4i17)

Post autor: Yrsa »

Cieszę sie, że maluszki znajdują dobre domki. A są naprawdę słodkie. Wczoraj je wzięłam na ręce a one zasneły ciamkając mi palce. :D

Postaram się zrobić zdjęcia jak najszybciej.

Wśród szczurków jest jedno maleństwo, chudzinka. To chyba samiczka. Jest czarno-biała. Chyba była zbyt słaba zeby dostać sie do cyca. Za to jest naprawdę kochaniusia. Czy ktoś chciałby maleństwo?
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

Mycha & Jimi = kluski (foto-str.4i17)

Post autor: Dona »

Yrsa, może powinnaś ją dokarmić troszkę? albo podstaw do cycucha ;)
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Mycha & Jimi = kluski (foto-str.4i17)

Post autor: limba »

[quote="Dona"]Yrsa, może powinnaś ją dokarmić troszkę? albo podstaw do cycucha ;)[/quote]
no wlasnie chyba musisz przejac obowiazki drugiej mamy :wink: jak to taka mala nieboraczka.....
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”