Zaadoptuje 2 szczurki[woj.opolskie]

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

kowazis
Posty: 35
Rejestracja: śr lut 09, 2011 12:41 am

Zaadoptuje 2 szczurki[woj.opolskie]

Post autor: kowazis »

Witam.
Nazywam się Dawid mam 20 lat no i hmm jestem fotografem, nie palący mieszkający [jeszcze] z rodzicami. Pracujący co najważniejsze byle by szczurki miały pożywienie bo w końcu będą na moim utrzymaniu :).
Miałem szczurki już! najbardziej pamiętam mojego Burrowsa :) nie będę na ten temat się rozpisywał po 3 i pół roku niestety odszedł.
Miałem dość dużą przerwę od ogonków.

Zakupiłem nową klatkę za koszt 10 zł bo po znajomości klatka była użyta tylko przez dwa miesiące.

Jestem chętny zaadoptować dwa młode samczyki albo dwie młode samiczki :)
I to nawet OD ZARAZ !!!!
Zrobię wszystko by żyło im się dobrze lepiej i jeszcze lepiej :)


Proszę pisać na priv jak coś w jaki sposób może dojść do przekazania malutkich ogonków :).

Pozdrawiam
Obrazek LIKE ME !!!!!
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: Zaadoptuje 2 szczurki[woj.opolskie]

Post autor: ^Yuuhi^ »

hej poszukaj w dziale oddam/sprzedam napewno znajdziesz :)
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
kowazis
Posty: 35
Rejestracja: śr lut 09, 2011 12:41 am

Re: Zaadoptuje 2 szczurki[woj.opolskie]

Post autor: kowazis »

Prawda są tam jakieś ogłoszenia :)
Ale lepiej było by dla mnie by mieć dwa od razu z jednej ręki bo pewnie taniej wyszedł by dla mnie transport :)
Niżeli z różnych zakątków Polski .

Chyba rozumiecie? :)

Mam pytanie takie dodatkowe.. w zoologicznym w Kędzierzynie trzymają czasami chore szczury. Sprzedawca nie interweniuje gdy mu się tłumaczy co w takiej sytuacji robić? Gdzie załatwić pomoc albo na co się powołać?
Pozdrawiam
Obrazek LIKE ME !!!!!
kowazis
Posty: 35
Rejestracja: śr lut 09, 2011 12:41 am

Re: Zaadoptuje 2 szczurki[woj.opolskie]

Post autor: kowazis »

Prawda są tam jakieś ogłoszenia :)
Ale lepiej było by dla mnie by mieć dwa od razu z jednej ręki bo pewnie taniej wyszedł by dla mnie transport :)
Niżeli z różnych zakątków Polski .

Chyba rozumiecie? :)

Mam pytanie takie dodatkowe.. w zoologicznym w Kędzierzynie trzymają czasami chore szczury. Sprzedawca nie interweniuje gdy mu się tłumaczy co w takiej sytuacji robić? Gdzie załatwić pomoc albo na co się powołać?
Pozdrawiam
Obrazek LIKE ME !!!!!
Awatar użytkownika
jakuszewa
Posty: 518
Rejestracja: czw lip 15, 2010 12:49 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Zaadoptuje 2 szczurki[woj.opolskie]

Post autor: jakuszewa »

Kowazis, jest tyle miotów, że spokojnie znajdziesz dwójkę do adopcji :)
Poza tym transport to również nie problem, na forum jest dużo ludzi, którzy jeżdżąc po Polsce przy okazji zabierają adopcyjne zwierzaki :)
Zresztą dwójka moich Panów przyjechała do mnie z daleka - jeden z Lublina, drugi z Gliwic, a mieszkam w Toruniu ;)

Dla chcącego nic trudnego i wcale nie wiąże się to z większymi kosztami.


Jeśli chodzi o sklepy zoologiczne, możesz zasugerować sprzedawcy, że ze szczurkami jest coś nie tak. Jeśli to nie pomoże i nie zdecydują się na leczenie szczurków możesz zgłosić się do Stowarzyszenia Przyjaciół Szczurów. Powinni pomóc lub poradzić co więcej można w tej kwestii zrobić, gdzie zgłosić, na co się powołać.
kowazis
Posty: 35
Rejestracja: śr lut 09, 2011 12:41 am

Re: Zaadoptuje 2 szczurki[woj.opolskie]

Post autor: kowazis »

Czy można liczyć na jakąś małą Twoją pomoc w znalezieniu dla mnie dwóch ogoniastych? :)
Obojętnie jakiej maści będą :) I ważne tylko chyba żeby tej samej płci były bo kurde nie chcę no wiadomo nie potrzebnych miotów :).


Ogólnie na pewno się zgłoszę ! Zrobię zdjęcia nagram filmy jeśli chodzi o ten sklep zoologiczny. Ostatnio nawet siedem dorosłych gekonów miał w akwarium... dosyć małym.. chociaż takie akwarium powinno być dla jednego dużego.. na szczęście zmniejszyło się do dwóch.
Obrazek LIKE ME !!!!!
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: Zaadoptuje 2 szczurki[woj.opolskie]

Post autor: ^Yuuhi^ »

Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”