[Kraków/reszta kraju] poszukuję samiczki o dowolnym kolorze

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

NanaNeko
Posty: 24
Rejestracja: wt sie 23, 2011 7:30 pm
Lokalizacja: Kraków

[Kraków/reszta kraju] poszukuję samiczki o dowolnym kolorze

Post autor: NanaNeko »

Bardzo przepraszam, że zakładam nowy temat ale przeszukałam trochę ten dział i nigdzie nie mogę znaleźć czegoś co by mi pasowało... Poszukuję koleżanki dla mojej około 2 miesięcznej Nany, nie upieram się co do wieku poszukiwanej przeze mnie samiczki. Nana to mój drugi szczurek (miałam kilka lat temu szczura, który żył u mnie 4,5 roku a gdy do przygarnęłam był na prawdę duży) niestety moja kruszynka jest wciąż wobec mnie nie ufna ( mam ją około tygodnia) a, że zbliża się rok szkolny muszę znaleźć jej koleżankę. Nie mam sumienia zostawiać jej samej w domu na kilka godzin. ;( Jeśli ktoś z Was ma jakieś maleństwo chętnie przygarnę, jeśli macie dorosłą i oswojoną/towarzyską/nie agresywną wobec innych szczurków samiczkę również z chęcią ją przygarnę ( może nauczy Nanę, że nie musi się mnie bać bo nie gryzę ;) ). Mam małą klatkę, Nan swobodnie bo niej śmiga jednak dla 2 samiczek będzie za mała, mam odłożone około 150zł na klatkę ale kupie ją dopiero wtedy kiedy ktoś mi da 100% pewności, że zjawi się u mnie druga piękność. :P Jestem z Krakowa i mogę odebrać szczurka osobiście właśnie z Krakowa i okolic, jednakże jeśli ktoś z Was ma szczurka do oddanie w dobre ręce a jest z innego miasta zapłacę za podróż ( oczywiście w granicach rozsądku). Jest możliwość przyjechania do mnie do domu, poznania Nany, moich dwóch psiaków itd. Bardzo proszę o pomoc... Bo wkońcu serce mi pęknie i pójdę po maleństwo do sklepu zoologicznego. :'( Bardzo chce pomóc jakiejś Szczurzej Księżniczce tak jak staram się pomóc Nanie... Piszcie śmiało jeśli wiecie coś co może mi pomóc znaleźć koleżankę dla Nany. ;)

P.S. Jestem osobą niepełnoletnią.! Mam 16lat, od dziecka wychowuję się z psami ( miałam papugi, szcura, myszoskoczki) i kocham zwierzęta a jeszcze bardziej kocham im pomagać. :D Jeśli chcecie ze mną o czymś porozmawiać, ja bardzo chętnie. O szczurkach i odpowiednich warunkach dla nich mam pojęcie ( mój straszy brat od ponad 10lat ma szczurki i zawsze służy mi radą). Jeszcze raz proszę Was o pomoc.
Awatar użytkownika
Iguta87
Posty: 512
Rejestracja: sob maja 14, 2011 11:58 pm
Lokalizacja: Gliwice

Re: [Kraków/reszta kraju] poszukuję samiczki o dowolnym kolo

Post autor: Iguta87 »

Ja mam u siebie młodziutką, haszczankę, tu jest jej wątek
http://szczury.org/viewtopic.php?f=163&t=32502

Dzisiaj dodam zdjęcia, jest prześliczna, naprawdę :)

I nie śpieszy mi się z oddaniem także mogę Ci ją przywieźć jak już kupisz klatkę :)
Dziewczyny:
Chłopaki:

Za TM: Fred Bimber Konan Zgredek Biała Ruda Haśka Czarna Didi Hak Smok Blanka Fufa Grzmot Lukrecja Wróżka Wilk Duch Delicja
"Beyond the door there's peace I'm sure,
And I know there'll be no more tears in Heaven”
NanaNeko
Posty: 24
Rejestracja: wt sie 23, 2011 7:30 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: [Kraków/reszta kraju] poszukuję samiczki o dowolnym kolo

Post autor: NanaNeko »

Iguta87, napisałam do Ciebie wiadomość prywatną co i jak. :P
Awatar użytkownika
WildHeart
Posty: 1184
Rejestracja: pt cze 18, 2010 11:59 am
Numer GG: 5104941
Lokalizacja: WPR
Kontakt:

Re: [Kraków/reszta kraju] poszukuję samiczki o dowolnym kolo

Post autor: WildHeart »

Mam do adopcji 3 miesieczna topazowa (ruda, czerwonooka) niestandardowa kapturke, napisz na gg jesli jestes zainteresowana 5104941
Awatar użytkownika
Iguta87
Posty: 512
Rejestracja: sob maja 14, 2011 11:58 pm
Lokalizacja: Gliwice

Re: [Kraków/reszta kraju] poszukuję samiczki o dowolnym kolo

Post autor: Iguta87 »

I jak NanaNeko, co tam z klatkami wymyśliłaś? Umówiłyście się z Rajuną? Bo coś milczysz ;)
Dziewczyny:
Chłopaki:

Za TM: Fred Bimber Konan Zgredek Biała Ruda Haśka Czarna Didi Hak Smok Blanka Fufa Grzmot Lukrecja Wróżka Wilk Duch Delicja
"Beyond the door there's peace I'm sure,
And I know there'll be no more tears in Heaven”
Awatar użytkownika
Sissel
Posty: 238
Rejestracja: czw lut 10, 2011 12:18 am
Lokalizacja: Zielona Góra/Szprotawa/Żagań

Re: [Kraków/reszta kraju] poszukuję samiczki o dowolnym kolo

Post autor: Sissel »

Bo wkońcu serce mi pęknie i pójdę po maleństwo do sklepu zoologicznego.

wybacz NanaNeko, ale jak widzę takie teksty, to mnie trafia... po prostu poniżej krytyki. Fajnie, że chcesz maluszka z forum, tu jest mnóstwo ludzi, którzy poszukują dla jakiegoś ogonka DS. Ideą forum jest, że maluszków nigdy nie kupujemy (pomijając osoby, które to zrobiły nieświadomie - im zostaje wybaczone). Nie wiem co miałaś na celu pisząc coś takiego... Chciałaś nastarszyć forumowiczów, żeby się ktoś koniecznie do ciebie odezwał?? Przykre...
Ze mną: Bianka vel. Janeczka[*]
Maszka
Posty: 1605
Rejestracja: sob paź 17, 2009 2:04 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: [Kraków/reszta kraju] poszukuję samiczki o dowolnym kolo

Post autor: Maszka »

NanaNeko
Posty: 24
Rejestracja: wt sie 23, 2011 7:30 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: [Kraków/reszta kraju] poszukuję samiczki o dowolnym kolo

Post autor: NanaNeko »

Temat jest już nie aktualny. Sissel ( jeśli źle napisałam, przepraszam) nie znasz mnie ,nie wiesz co miałam na myśli i mnie nie zrozumiesz.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”