czym karmic wroble???

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

czym karmic wroble???

Post autor: sachma »

w ogrodku o mojej sasiadki do dwuch tygodni siedzi maly wrobelek.... wczoraj widzialam jak jego matka go bronila przed kotem :cry: niestety mamusia nie przezyla.... i teraz malec strasznie nawoluje... ale w poblizu nie ma ZADNYCH wrobli od tygodnia... co kilka godzin przylatwyala jego matka... ale jak juz mowilam skonczyla jako koci obiad :? i teraz mam dylemat... czy pozwolic zeby malec tam siedzial czy go zlapac i odkarmic.. ale jak odkarmic to czym niby?? mam klatke, bedzie w sam raz... nie chce zeby malec dalej tam siedzial.. jest zimno a on nie ma sie gdzie schowac... siedzi na niedluzym krzaku bzu... krzak ma moze 180cm... nie wiecej... w sumie jest tam bezpieczny... ale kto go nakarmi?? przeciesz on nie rusza sie z tej galezi :(

co o tym myslicie??
Obrazek
foka_z_zakonu
Posty: 244
Rejestracja: ndz sty 16, 2005 11:00 pm

czym karmic wroble???

Post autor: foka_z_zakonu »

nie wiem... moze go wziac, bo malec sam sobie nie poradzi - skoro matki nie ma... :?
Tymuś - R.I.P
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

czym karmic wroble???

Post autor: sachma »

no to ze go zabieram to juz postanowione... nie wiem tylko .. mysle ze poczekam jeszcze kilka dni i poobserwuje.... tylko problem jest jeden czy mam malca nakarmic :/ nie wiem co jedza wroble... moze kupic pokarm dla ptakow... w smie chyba dla kanarkow bylby najlepszy.... albo dla zeberek... ale czy to dobry pomysl?? a moze kupic jakies zborze i dac mu taka mieszanke domowej roboty... sama nie wiem :(
Obrazek
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

czym karmic wroble???

Post autor: krwiopij »

ja bym malego zgarnela od razu... na dworze jest bardzo zimno, pada snieg, a on nie ma co jesc - metabolizm ma bardzo szybki, wiec blyskawicznie moze wtracic na wadze i wychlodzic sie... a czym karmic? hmm... chlebem, gotowanym zoltkiem, moze makaronem... problemem moze byc stres, ale chyba lepiej zatyzykowac, niz zostawic go tam samego...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Cathycash
Posty: 308
Rejestracja: pt paź 15, 2004 6:35 pm

czym karmic wroble???

Post autor: Cathycash »

zabieraj go i to od razu ;) A jeżeli chodzi o odżywianie to tak jak napisała krwiopijka. A może jakieś ziarna, chociazby siemię lniane? proso senegalskie? kanar?
żegnam szanowne towarzystwo
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”