Pawłowe szczursieny

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Paul_Julian »

Dzięki za radę, ale łatwiej mi było o altacet niz korę dębu :D

To nie to , ze mam pesymistyczne podejscie do szczurkowego życia, ale rozmyslam i tyle, żeby nie przeoczyć niczego.

Jak na razie to 3 chrapacze sobie śpią, Kredka wcześniej pulsowała oczkami, a Kropek cos tam szurał ząbkami. Ja sie nie dziwie, jak sie ożarły słonecznika :D NIe ma nic fajniejszego niż zasypać lupkami całą półkę. Ukryly gdzies kawalki marchewek, muszę poszukać.

Za głaski i uściski wszelakie dziękujemy, przekażemy :)
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: IHime »

Ech, znam ten ból i szykowanie planów na najgorsze. Obyś jeszcze długo, długo nie musiał ich realizować.
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: unipaks »

Miejmy nadzieję, że te duszności to był efekt zakrztuszenia się jedzonkiem i nie powrócą więcej, a Kredka będzie spokojna i nie podda się nerwowości; za tym optujemy i oddalamy inne możliwości. :) Macie nasze kciuki i dobre myśli, trzymajcie się! :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Paul_Julian »

Na co dzien duszności nie ma :)
Za to były przyklejone 3 nochale do kratek twierdzące, ze w misce nic nie ma. Znaczy, kuleczki sa , ale nie ma herbatniczków O0

Dziękujemy za głaski wszelakie !!
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Nakasha »

Kciukam, żeby wszystko było w porządku ze szczurami i ręką! :) Oprócz riwanolu przydaje się też chitopan. ;D Przynajmniej dzięki szczurom nigdy nam nie zabraknie środków do dezynfekcji i szybszego gojenia się. :D
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Paul_Julian »

Ze szczurkami ok , z ręka tez , norma :)
Wróciłem właśnie z pracy, a kłapouszki sobie spią.

A chyba przedwczoraj Kropek sie zakrztusił. Biedaczek przestraszył sie , jak sypałem żwirek , a on akurat coś jadł, bo nasypałem świeżą karmę .
No i przekichane, bo zamiast sobie jeśc w nocy, to mu było niedobrze i sie pluł :( Wyobrażcie soebie, co to za koszmar dla biednego brzuszka, kiedy wszyscy sobie naokoło jedzą, a on nie może. A Kropuś chyba najbardziej lubi jesć.

Poza tym , dbam o to, żeby zawsze bylo troszke karmy w miseczce. Zauwazyłem, ze jak jest pusta czy prawie pusta , i dosypię - to sie rzucają jak glupie i wtedy sie spieszą i łatwo o zakrztuszenie.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: unipaks »

"Wykropkuj" biednego ogonka całusami, niech ukoją po przejściach, i niech już się więcej nic podobnego nie przydarza! :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Paul_Julian »

Dzisiaj dostali po kawałku banana.

No i rozmyslam, co by zrobic na urodziny! W końcu Kropek i Kredka będę mieli zaraz 2gie urodziny. A Soranek pewnie sie urodził jakos w lutym-marcu. Ale zamierzamy wspólnie świętowac :)
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Flaumel
Posty: 1354
Rejestracja: pt maja 21, 2010 5:33 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Flaumel »

Jestem za ciastkiem owocowym, szczurzym spa i całodniowym buszowaniem po pokoju :D?

Wymiziać :)
Obrazek
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: ol. »

Paul_Julian pisze: Za to były przyklejone 3 nochale do kratek twierdzące, ze w misce nic nie ma. Znaczy, kuleczki sa , ale nie ma herbatniczków O0
no to zaiste - bieda :D
tym lepiej więc, że impreza się szykuje 8) (wymyślaj, wymyślaj, chętnie podpatrzymy ;) )
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: *Delilah* »

Ja też chętnie pooglądam to szczurze spa w Waszym wykonaniu:D:D
Może będzie też coś odnośnie kąpieli błotnych ;)? ( chociaż szczury by pewnie wolały okłady z czekolady )

A no i co do czarnowidztwa, to jak też już zauważyłam...i tak zawsze dzieje się to, co się ma dziać...ta cholerna, naturalna kolej rzeczy.. I choćbyśmy usiłowali, to kijem Wisły nie zawrócimy...
Ale życzę Kredeczce z całego serca, żeby nic nie działo się jak najdłużej...i wszystko było OK!
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Paul_Julian »

Szczurze spa to bylo wczoraj, bo smarowałem Sorana roztworem Manusanu.
Jestem pewien, ze to od pazurków, bo jak bym ich nie obcinał , to są ostre jak szpilki. Soran wbił mi pazurka w palec, to myslałem , że jajo zniosę.
No i co ja mam z nim zrobić ? Wygląda jak kupka nieszczęścia, jutro kupię porządną obcinarkę do pazurków ( w zoologiku) , bo jak na razie obcinam ludzką gilotynką.

Więc przy akompaniamencie wrzasków go posmarowałem, potem przestał wrzeszczeć. Może Manusan po pierwszym szczypaniu czy strachu przyniósł troche ukojenia. Potem wytarłem w reczniczek i pusciłem do klatki.
na pociechę dałem dropsy , i cwaniak z torebki wygarnał dwa :D Kredka zawsze dwa zgarnia.

Torcik ejscze nei wiem jaki i czy bedzie w ogole czas :( Maga robi zakupy w zooplusie, to zamówiłem "rybki" , ale nei wiem kiedy odbiorę :(
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Magamaga »

Rybki już do nas idą mój drogi.
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Paul_Julian »

oooo ! A to super nowina :D to jak dojada , to wtedy po pracy podjadę . Bo do miasta zjechac to nie problem. No chyba , ze będę konczyc o 18stej jak ostatnio, ale coś wymyslę.

Co do torcika to myslałem o takiej tarcie z owockami i galaretką, bo nie bedzie czasu nic przygotować :( Tylko nei wiem , gdzie to kupic wieczorem ... Moze w tesco jest..
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: unipaks »

Mąż przywozi z Tesco, tylko nie zawsze wieczorem są - czasem tak, czasem nie; mam nadzieję, że dla Was zostaną te najsmaczniejsze :D
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”