Smutnik :(

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Smutnik :(

Post autor: Paul_Julian »

Weź nie miej zadnych skrupułów, z tego nic dobrego nie będzie. Masz rację , to jest patologia !
Trzymaj sie !
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: Smutnik :(

Post autor: Magamaga »

No cóż Ivcia, gust do facetów masz specyficzny.

Ile czasu to trwa? Jest nadzieja, że mu przejdzie? Jak nie, to poważnie idź na policję.
Też nie znoszę ludzi, którzy nie rozumieją słowa 'nie'.
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Smutnik :(

Post autor: valhalla »

Ivcia... Ja się dziwię, że jeszcze masz skrupuły jakiekolwiek! Jakby mi ktoś tak robił, to bym chyba za cel życiowy postawiła sobie udupienie go.

Przede wszystkim on musi zrozumieć, że nie, sorry, w świecie dorosłych tupanie nóżkami i wrzaski NIE SPRAWIĄ, że zdobędzie to, czego chce. I że czasem można zepsuć coś na tyle, że nigdy tego nie zdobędzie.

Jak nie odda Ci rzeczy, to przecież można oskarżyć o kradzież. Niech on dostanie mentalnego kopa na ryj i się ogarnie.


***
A ja jestem chora... gardło, katar, beznadziejnie się czuję... :(
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Smutnik :(

Post autor: Kameliowa »

Przypomniał mi się taki cytat:
Revenge? Nah I'm too lazy, I'm gonna sit here and let karma fuck you up
Cośw tym musi być, bo jak sie wali, to po calości od razu i wszystkim..
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: Smutnik :(

Post autor: *Delilah* »

Ja też sobie ponarzekam - nie dość, że właśnie obudziłam się pół godziny temu ... to mam zabrać się za pisanie różnych pierdół plus uczyć na poprawkę (czego oczywiście nie ruszyłam ani małym palcem u nogi), za to siedzę na forum i nawet nie chce mi się zrobic sobie obiadokolacji...
Przypadek beznadzieny :/
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
Ivcia
Posty: 1541
Rejestracja: sob maja 19, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Smutnik :(

Post autor: Ivcia »

Magamaga pisze:Ile czasu to trwa? Jest nadzieja, że mu przejdzie? Jak nie, to poważnie idź na policję.
Też nie znoszę ludzi, którzy nie rozumieją słowa 'nie'.
5tyg. Przez pierwsze 3tyg pisał do mnie straszne rzeczy, później się ogarnął na tydzień i prosił, żebym wróciła do Niego, a kiedy odmówiłam dostałam powtórkę z rozrywki :-\ Dzisiaj już o 8 rano znowu wysłała mi "miłego" sms'a i życzył złego dnia... Jakie to miłe, zwłaszcza, że dzisiaj są moje urodziny :(

Ale za to spędziłam parę miłych chwil z nową poznanym chłopakiem, z którym w tą sobotę byłam na weselu siostry i dostałam od Niego z okazji urodzin rysunek zrobiony przez Niego specjalnie dla mnie :) Miło. Nie chciałabym jednak go skrzywdzić, a nie czuję się jeszcze na siłach po tamtym związku... Teraz do mężczyzn mam gigantyczny dystans. W końcu Byłego znałam 4lata i byłam z Nim zaręczona, a teraz proszę... Jaki akcje odstawia :-\

I byłam u lekarza. Mam ostre zapalenie krtani. Dostałam antybiotyk na 3dni i 3inne leki. Jak mi nie pomoże, to mam iść do laryngologa. Dostałam już skierowanie na "zaś".
<:3 )~ Bahama Mama
za TM Rubi ['] Vanilla ['] Arma ['] Gaja ['] Faramuszka ['] Pina Colada [']

Obrazek
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Smutnik :(

Post autor: Kluska123 »

Ivcia wszystkiego najlepszego i dużo zdrówka przede wszystkim :-*
Współczuję Ci, musisz teraz wyzdrowieć, to priorytet, trzymaj się cieplutko :)
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
Ivcia
Posty: 1541
Rejestracja: sob maja 19, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Smutnik :(

Post autor: Ivcia »

Kluska123 pisze:Ivcia wszystkiego najlepszego i dużo zdrówka przede wszystkim :-*
Współczuję Ci, musisz teraz wyzdrowieć, to priorytet, trzymaj się cieplutko :)
Bardzo dziękuję :)

A żeby nie było tak wesoło napiszę jeszcze, że miałam od tego tyg zacząć praktyki w szkole, jednak w obecnej sytuacji nie ma szans, żebym dzieciaki przekrzyczała, więc muszę je przełożyć, znowu :-\
<:3 )~ Bahama Mama
za TM Rubi ['] Vanilla ['] Arma ['] Gaja ['] Faramuszka ['] Pina Colada [']

Obrazek
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Smutnik :(

Post autor: Nietoperrr... »

Ivcia,sto lat!Ja bym na Twoim miejscu tak na pocieszenie,kupiła sobie super słodkiego,wielkiego torta i całego bym zeżarła!!! ;D
A palanta byłego olej,bo nie jest wart Twojej uwagi.Psychopata!Tylko życie byś sobie zrąbała.Sama żyłam w toksycznym związku przez długi czas i dobrze wiem,jak nie można się od tego oderwać,pomimo beznadziejności,jak bardzo chce się walczyć,zmieniać Go,jak bardzo ma się nadzieję,że będzie dobrze...A nigdy nie jest dobrze i tylko gnoisz sama siebie...
Zobaczysz,po jakimś czasie sama będziesz się w czoło pukać,że tak długo wytrzymałaś z kimś z kompletnie z innej bajki!
A świat jest pełen normalnych,fajnych facetów,wiesz? ;)
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
Ivcia
Posty: 1541
Rejestracja: sob maja 19, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Smutnik :(

Post autor: Ivcia »

Nietoperrr... wielkie dzięki.

Dzisiaj chłop koleżanki dzwonił do Niego, żeby umówić się po odbiór moich rzeczy. Jak On usłyszał, że to dzwoni ktoś ode mnie, to podobno nie był zachwycony, ale później był "milusi" i powiedział, że naszykuje moje rzeczy. Jutro mają je odebrać ok 14, a ja je ok 19 w Warszawie. Mam doła. Zasmuciło mnie to wszystko. Ja nie sądziłam, że to się kiedykolwiek skończy, a już na pewno, że w taki sposób :'(
<:3 )~ Bahama Mama
za TM Rubi ['] Vanilla ['] Arma ['] Gaja ['] Faramuszka ['] Pina Colada [']

Obrazek
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Smutnik :(

Post autor: valhalla »

Ivcia, trzymam kciuki, żebyś odzyskała rzeczy... i spokój od kretyna :) On może teraz grać przed znajomymi dobrego chłopaka, który został zostawiony zupełnie bez powodu ;/ Bądź przygotowana na to.



***
Jestem tak ogólnie załamana wszystkim, stan ten trwa już parę miesięcy z krótkimi przerwami. Ten rok jest paskudny. Bardziej liczę na koniec świata w 2012, niż to, że coś się zmieni.


Oczywiście, mój ukochany zespół musiał akurat teraz zakończyć karierę, bo przecież nieszczęścia chodzą tryliardami.
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
Ivcia
Posty: 1541
Rejestracja: sob maja 19, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Smutnik :(

Post autor: Ivcia »

valhalla pisze:Ivcia, trzymam kciuki, żebyś odzyskała rzeczy... i spokój od kretyna :) On może teraz grać przed znajomymi dobrego chłopaka, który został zostawiony zupełnie bez powodu ;/ Bądź przygotowana na to.
Rzeczy już jadą do mnie... O 19 odbieram je z dworca.
On ma przyjechać po swoje rzeczy w październiku, ale nie wiem kiedy dokładnie.
Zatem stres będzie przy mnie jeszcze jakiś czas... :(

Widzę, że u Ciebie też kiepsko. Trzymam kciuki, żeby zaświeciło dla Ciebie słońce. W końcu do końca roku pozostało jeszcze kilka miesięcy ;)
<:3 )~ Bahama Mama
za TM Rubi ['] Vanilla ['] Arma ['] Gaja ['] Faramuszka ['] Pina Colada [']

Obrazek
Awatar użytkownika
Ivcia
Posty: 1541
Rejestracja: sob maja 19, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Smutnik :(

Post autor: Ivcia »

Po odbiorze rzeczy ryczałam jak bóbr.
Chyba dopiero doszło do mnie, że Jego już nie ma.
Nie wiem, jak można tęsknić za kimś takim, jednak tęsknię.
Gdyby nie było pięknych chwil i gdybym go nigdy nie kochała...
ie byłabym z nim 4 lata, nie powiedziałabym "tak", kiedy prosił mnie o rękę.
Jest mi źle, tak bardzo, bardzo źle. Jak to mogło posunąć się tak daleko :'(
<:3 )~ Bahama Mama
za TM Rubi ['] Vanilla ['] Arma ['] Gaja ['] Faramuszka ['] Pina Colada [']

Obrazek
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Smutnik :(

Post autor: Kluska123 »

Trzymaj się Ivcia :-* :(
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Smutnik :(

Post autor: Paul_Julian »

MIłość jest ślepa, po prostu.
Jego rzeczy wyslij mu paczką. Nawet gdybyś miała za to zapłacić z 50 zł.

Trzymaj się ! i Valhalla też !
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”