Zorba

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

Agatra
Posty: 120
Rejestracja: czw lip 17, 2003 2:27 pm

Zorba

Post autor: Agatra »

To straszne...szczurcia mojego brata (córka Switch - kapturka aguti) wczoraj około godziny 23.00 straciła życie.
Była najmądrzejszą z całego mojego obecnego stadka, najbardziej oswojoną i najbardziej przytulaśną. Wczoraj jak zwykle biegała po pokoju. Jej ulubionym miejscem był dywan pod łóżkiem mojego brata. Gdy ona tam siedziała nic nie przeszkadzało by rozścielać łóżko, bo była tak mała że nie było możliwości zrobienia jej krzywdy. Jednak wczoraj okazało się ze można jej było coś zrobić. Gdy mój brat odsunął szuflade od łóżka coś zaczęło dziwnie uderzać o podłoge. Okazało się ze to była Zorba...miała chyba skręcony kark...leżała na boku i dziwnie się wyginała. Brat pobiegł mnie zawołąć...gdy zobaczyłam szczurcie nie byłam w stanie nic powiedzieć...Michał szybko wziął jakiś przedmiot do ręki (nawet nie pamiętam jaki) i uderzył Zorbe w główke...wiem że to brzmi strasznie, sama nie mogłam w to uwierzyć..to było chyba najokropniejsze zdarzenie w moim życiu...ale nie było innego wyjścia...napewno bardzo sie męczyła...
['] Layla [']
['] Lloyd [']
czarny mag
Posty: 371
Rejestracja: pt mar 04, 2005 10:35 am

Zorba

Post autor: czarny mag »

strasznie współczuje... ['] czy szczurki musza takkrotko żyć? :?: :?:
Buddyzm w powszechnym uważaniu jest religią opierającą się na...... A kogo to obchodzi,co?
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Zorba

Post autor: limba »

Boshhhhhhhe jaki straszny wypadek.....Biedna malutka... :cry: :cry: [']
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Mageda
Posty: 654
Rejestracja: sob mar 29, 2003 12:08 pm
Lokalizacja: Białystok/Zambrów

Zorba

Post autor: Mageda »

Boże Święty ....... :cry:
Biedna szczurcia :cry: :cry:
Okropna śmierć ........
Zuzia i Filutka - w szczurzym raju ....
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Zorba

Post autor: Lulu »

:(
nezu
Posty: 1686
Rejestracja: ndz maja 23, 2004 3:59 pm
Kontakt:

Zorba

Post autor: nezu »

Razem z siostra Zorby, Spinka bardzo wam wspolczujemy...:(
Biedne malenstwo... :cry:
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Zorba

Post autor: krwiopij »

bardzo wspolczuje... :(
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Agatra
Posty: 120
Rejestracja: czw lip 17, 2003 2:27 pm

Zorba

Post autor: Agatra »

Wiecie, ja nie byłam przywiązana do niej tak bardzo jak mój brat...oczywiście strasznie ubolewam nad jej śmiercią, bo ona była mądrzejsza nawet od mojego psa...za Michałem (brat) chodziła jak pies, reagowałą na imię...ja sobie nawet nie wyobrażam jak on się musi czuć...niedość że zrobił jej krzywde to w dodatku musiał ją dobić...podwójne wyrzuty sumienia...
A śmierć...najstraszniejsza jaką mogłam sobie wyobrazić...eh...
['] Layla [']
['] Lloyd [']
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Zorba

Post autor: ESTI »

:( straszny wypadek...wielka szkoda...:cry:
Obrazek
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Zorba

Post autor: Mycha »

Dobrze chociaż tyle, że nie kazał się jej męczyć...
Biedna :(
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Beeata
Posty: 923
Rejestracja: sob lut 28, 2004 12:48 pm

Zorba

Post autor: Beeata »

Gdy czytam cos takiego krew mi sie burzy...Ludzie,wiecej wyobrazni trzeba miec!!!! Wyobrazni i wiedzy!Powinniscie wiedziec ,ze jesli jest szpara przez ktora szczur przecisnie glowe to i cala reszta tez sie zmiesci ! I tak kolejny szczur zginal straszna smiercia przez ludzka glupote....szok.
"Dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości." A .Einstein
pestka4
Posty: 262
Rejestracja: wt maja 18, 2004 3:55 pm

Zorba

Post autor: pestka4 »

['] :( :cry: :cry:
Jutro to dziś, tyle, że jutro....
Agatra
Posty: 120
Rejestracja: czw lip 17, 2003 2:27 pm

Zorba

Post autor: Agatra »

Beata chyba nie zrozumiałaś...i prosze Cię nie obrżaj ani mojego brata ani mnie...szpara była na tyle wielka że to było oczywiste że mała się tam zmieści...i nikt jej nie zabraniał tam wchodzić ponieważ bez problemowo mogła się tam obrócić a nawet stanąć trochę na tylnich łapkach. Zawsze można było też szuflade odsunąć i zasunąć nie robiąc jej przy tym krzywdy. To był poprostu wypadek, zdarza się i koniec...

A tak nawiasem mówiąc...ciekawe czy Ty nigdy nie popełniasz błędów...
['] Layla [']
['] Lloyd [']
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

Zorba

Post autor: Dona »

Beeata, nie przesadzaj proszę... postaw się na miejscu Agatry i wyobraź sobie że te słowa są skierowane do Ciebie. I jakbyś się teraz czuła? nie dość, że szczurek nieżyje, to jeszcze spotykasz wypowiedzi jak ta...
*~*Julia*~*
Posty: 85
Rejestracja: śr lut 09, 2005 12:47 pm

Zorba

Post autor: *~*Julia*~* »

Starszny przypadek... Myśle że Michal postąpil rozsądnie... Malutka tylko by się męczyła... :( Ściskam Was oboje!! 3majcie sie!! :(
(*) Szpuleńka (*) zm. 15.02.2005r. na zawsze w moim serduchu :(:(:(
Ze mną:
-Szczuras Szajbus i jego wierny kompan Norek :)
-Kot Żeberko
-Pies Raban
-Dwa urocze koniki - Wiktoria i Wianka
-Kanarek Emil
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”