strasznie agresywny szczurek

Czyli jak połączyć szczurki, żeby się polubiły.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
nita2222
Posty: 44
Rejestracja: pn kwie 25, 2011 9:08 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: strasznie agresywny szczurek

Post autor: nita2222 »

Perypetii ciąg dalszy. Upłynęło prawie 2,5 tygodnia od kastracji więc postanowiłam zacząć mieszać zapachy. Pierwsza reakcja Julka na pieniek z klatki kolegi i jego kocyk - super, zero puszenia, jest ok. Tak więc kolejnego dnia wycieczka "za linię wroga", konkretnie na łóżko na którym Edzio zazwyczaj biega, no i porażka :( Napuszył się jak głupi, zaczął szurać zębami. Dziś poczuł zapach małego na moich rękach, i znów to samo. Cholera jasna, już nie mam koncepcji co dalej... Julek zmienił się po zabiegu, jest spokojniejszy, bardziej misiowaty ale w stosunku do nas, o innym szczurku nadal nie chce słyszeć. Za to Edkowi nie-kastratowi można podtykać pod nos zapach Julka i nic, ba, nawet zacznie lizać. No i co mam dalej robić? :( Edzio potrzebuje towarzystwa, z zachowania wnioskuję że nie będzie problemów z jego łączeniem, ale jednak wolałabym jedno stado. A może dać sobie spokój i zostawić Julka samego, a Edkowi dobrać kolegę?
avoir des rats
Eduś :D Krówka :D Chmurka :D Lamia :D
Szuruś :( Stefanek :( Julek :( Antoś :( [']
Awatar użytkownika
nita2222
Posty: 44
Rejestracja: pn kwie 25, 2011 9:08 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: strasznie agresywny szczurek

Post autor: nita2222 »

Uwaga uwaga, ogłaszam wszem i wobec że mam stado :) wprawdzie konieczny okazał się zakup nowej klatki do łączenia, ale udało się!!! Panowie są już razem, i chyba są szczęśliwi :) wszystkim w podobnej sytuacji polecam kastrację, zmienia małego buntownika o 180 stopni :)
avoir des rats
Eduś :D Krówka :D Chmurka :D Lamia :D
Szuruś :( Stefanek :( Julek :( Antoś :( [']
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stadko”