Rozpieszczury i Rozpłaszczury: 4+2, Frodo nas opuścił...

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Rozpieszczury - Frodo, Czmych, Człapek i Trzpiotek

Post autor: Nakasha »

To nie chodzi o samą wagę, a o ilość tkanki tłuszczowej. Trzeba to już samodzielnie oceniać. ;) Jeśli szczur ma fałdy tłuszczu, to kwalifikuje się do odchudzania. :P
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rozpieszczury - Frodo, Czmych, Człapek i Trzpiotek

Post autor: valhalla »

No właśnie próbowałam go wymacać trochę, ale on jest raczej taki "zbity", nie wylewa się mu nic za bardzo.
No i nie wiem nadal, jakby tu odchudzić takiego lenia...
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
Gadom
Posty: 388
Rejestracja: sob sie 06, 2011 9:44 pm
Lokalizacja: Piechowice
Kontakt:

Re: Rozpieszczury - Frodo, Czmych, Człapek i Trzpiotek

Post autor: Gadom »

Łoo ale Czmych jest wielki ;) To ja teraz sie zastanawiam co z czasem będzie z moim Sheldonem, bo wariuje z bratem, oni ciągle wariują ale po 40min widzę ze leżą po jakimś czasie znów, ale Sheldon już te ma nieraz ze on by wolał tylko leżeć i koniec i widać ze jest bardziej dorodniejszy od brata, bo brat figura chudziutka a z Sheldona już Grubasek się robi. Moja mama się śmieje ze kiedy nie wejdzie do pokoju jak są na wybiegu to on albo je,albo śpi ;p Trza chyba wagę kuchenną kupić :P
ze mną :Dexter
za TM : Max I [*],Max II [*][/i],Wielki Wojownik Sheldon, Wojownik cichy bohater Dexter[*] ;([/i]
Awatar użytkownika
mini
Posty: 1825
Rejestracja: czw mar 10, 2011 11:09 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Rozpieszczury - Frodo, Czmych, Człapek i Trzpiotek

Post autor: mini »

Co nowego? Na bank coś ciekawego u Was :D
Jak ja lubię się śmiać.. to takie ciekawe doświadczenie.
->Nasze Śliczne Paskudy:*<-
->Mini pociechy<-
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rozpieszczury - Frodo, Czmych, Człapek i Trzpiotek

Post autor: valhalla »

No właśnie nic ciekawego :) Szczury na diecie (nie daję kaszek i makaronów), ale bez fochów. Maluchy się tłuką, starsi ciągle miziaści... nuuuuda :P O ile z tymi szczurami da się nudzić. Maluchy są strasznie cwane i umieją podkraść żarcie nawet Czmychowi, biedny nie wie, gdzie się kryć ;) Dziś jeden chciał porwać coś smacznego na wybiegu i dziabnął koc na wylot, aż ząbków nie mógł wyciągnąć ;)

A... i Czmyś ma imienniczkę we Wrocławiu :D Siostra Człapka i Trzpiotka została nazwana Czmych :D Mam nadzieję, że będzie dbała bardziej o linię ;)
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
endorfina.
Posty: 106
Rejestracja: sob wrz 03, 2011 1:06 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Rozpieszczury - Frodo, Czmych, Człapek i Trzpiotek

Post autor: endorfina. »

o, trzeba zrobić jakiś zbiór imion tego rodzeństwa;P
jest Ragga, Muffin, Człapek, Trzpiotek, Czmych, Mila..;D

moi też się wiecznie tłuką i sobie zabierają jedzenie z pyszczka nawzajem, szaleńcy.

czekamy na fotki nowee!
RaggaMuffin <3
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Rozpieszczury - Frodo, Czmych, Człapek i Trzpiotek

Post autor: unipaks »

valhalla pisze: Dziś jeden chciał porwać coś smacznego na wybiegu i dziabnął koc na wylot, aż ząbków nie mógł wyciągnąć ;)
;D ;) ;D
Porozpieszczaj je wszystkie także i ode mnie! :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rozpieszczury - Frodo, Czmych, Człapek i Trzpiotek

Post autor: valhalla »

Dziś Froduś i Czmyś obchodzą pierwsze urodziny :) Data jest umowna, obaj chłopcy są z początku października, różnica między nimi to pewnie kilka dni, dlatego uznałam, że impreza będzie tak "pośrodku", 3.10. Wieczorem na wybiegu będzie tort i wesołe hasanie. Ani jubilaci, ani młodzi nie wiedzą, co ich dziś czeka, chociaż Czmyś wyczuwa chyba smakowity zapach w powietrzu...

Fotki będą późnym wieczorem :)
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
Libellee
Posty: 212
Rejestracja: sob mar 12, 2011 2:44 pm
Lokalizacja: Gdańsk-Wrzeszcz

Re: Rozpieszczury - Frodo, Czmych, Człapek i Trzpiotek

Post autor: Libellee »

Ojej! :D Ja i moje babskie stadko życzymy Frodusiowi i Czmysiowi wszystkiego najsmaczniejszego! ;)

Koniecznie cykaj foty na 'urodzinach' ;)
Będą błyszczące czapeczki i papierowe trąbki? ;D
Awatar użytkownika
aneczkaa
Posty: 697
Rejestracja: wt mar 08, 2011 12:08 pm

Re: Rozpieszczury - Frodo, Czmych, Człapek i Trzpiotek

Post autor: aneczkaa »

Najlepszego dla chłopaków!
Awatar użytkownika
dolby_surround
Posty: 283
Rejestracja: śr lis 18, 2009 8:27 pm
Lokalizacja: Toruń

Re: Rozpieszczury - Frodo, Czmych, Człapek i Trzpiotek

Post autor: dolby_surround »

Wszystkiego Najlepszego dla chłopaków, ale przede wszystkim zdrowia ;) Jestem bardzo ciekawa co ty tam za smakołyki chcesz im dać, bo chyba nie będziesz robiła miniaturowej wersji tortu? :P
Obrazek
Dolby-surrounded by rats - przygody moich dziewcząt
Awatar użytkownika
raug
Posty: 110
Rejestracja: pn sie 08, 2011 6:37 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Rozpieszczury - Frodo, Czmych, Człapek i Trzpiotek

Post autor: raug »

Wszystkiego naj dla chłopaczków :D Dużo zdrówka i długiego życia w miłości, ciepłych hamaczków, dużo pyszności, ale nieskazitelnej figury ;D ;)
Nihil fit sine causa.
endorfina.
Posty: 106
Rejestracja: sob wrz 03, 2011 1:06 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Rozpieszczury - Frodo, Czmych, Człapek i Trzpiotek

Post autor: endorfina. »

wszystkiego pysznego dla starszaków! ;D
no i mam nadzieję, że nie zapomniałaś,że maluchy mieli swoje małe święto wczoraj, ich drugi miesiąc życia! ;P
RaggaMuffin <3
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rozpieszczury - Frodo, Czmych, Człapek i Trzpiotek

Post autor: valhalla »

Ech... fotki i filmik będą jutro jednak, bo mi coś dziś nie trybi z kablem od aparatu ;/

Dziękujemy wszystkim za życzenia!
Libellee pisze: Będą błyszczące czapeczki i papierowe trąbki? ;D
Mąż mi to sugerował :D Ale podejrzewam, że szybko zostałyby pożarte...
dolby_surround pisze:Jestem bardzo ciekawa co ty tam za smakołyki chcesz im dać, bo chyba nie będziesz robiła miniaturowej wersji tortu?
No, niezupełnie. 2 warstwy ciasta (bez soli, bez cukru) przełożone gerberkiem zastępującym krem ;) Na wierzchu groszki ptysiowe dla ozdoby i wycięta z marchwi jedynka :) "Krem", marchew i groszki zniknęły od razu, ciasto w większości chyba zbunkrowali sobie na noc, bo u nich wtedy najwięcej żarcia znika.

raug, dziękujemy, figura po dzisiejszej wyżerce będzie dalej do naprawy, ale w urodziny nie zabraniam im, szczególnie że ostatnio ostro przestrzegałam ich diety :)

endorfina, pamiętam, pewnie :) Wczoraj szczurki pojechały na wycieczkę do naszych przyjaciół, gdzie nie brakowało rąk do miziania i rozpieszczania, a dziś zjadły już słuszną porcję tortu Froda i Czmysia - tak więc nie ma obaw, z okazji 2 miesięcy mieli trochę atrakcji ;)


Tylko z podłogą ciągle porażka... przeniosłam się z kocem to taki stres, boby i wskakiwanie na nas, że daliśmy spokój. A to był koc na podłodze, ich ukochany, zasikany koc. Mimo to coś im nie przypasowało najwyraźniej ;/ nie wiem czemu, bo wczoraj w obcym miejscu, wśród obcych ludzi były śmiałe, zwiedzały, pchały się ludziom do rąk i bynajmniej nie wyglądały na zestresowane. A we własnym domu podłoga wprawia je w jakiś stres - nawet jak są na swoim kocu.
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Rozpieszczury - Frodo, Czmych, Człapek i Trzpiotek

Post autor: IHime »

Sto lat dla przystojniaków, młodszych i starszych! :D

A próbowałaś może zrobić im podest/zejście na podłogę z kanapy i zostawić rozwój wypadków losowi? Moje na początku potwornie bały się podłogi, ale kiedy miały możliwość same się przełamać, zejść i wrócić na kanapę wedle woli, po jakimś czasie przestały panikować. Szczury są ciekawskie, może w końcu się skuszą na wycieczkę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”