Nasze Śliczne Paskudy :*

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Nasze Śliczne Paskudy :*

Post autor: ol. »

o matko co za przekupki :D
mini, Wam chyba telewizja niepotrzebna - co ogladamy w piątkowy wieczór - taniec na ... kolbie O0

Doti, widzę postawiła na metodę "moja ci ona !" http://imageshack.us/photo/my-images/834/dsc0489fv.jpg/
ale co mi się podoba bardziej to Hajduczek w rogu, poza kłębowiskiem, za to z łupem i przebiegłym błyskiem w oku ;)

(a moje jakieś dziwne - ostatnio zawiesiłam kolbę ogórkową - dwa dni nikt jej nie ruszył, ani nawet tej masy tłuszczowej - a na trzeci znikła do gołego patyka :-\ )
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nasze Śliczne Paskudy :*

Post autor: Kluska123 »

mini Ty je przez cały tydzień nie karmisz, że tak się na kolbę rzucają? :P :D
Hehe, a tak na serio, to Twoje dziewuchy są udane, moje chłopaki się dupą do kolby odwracają i czasem ją skubną od niechcenia ;D
Mizianko dla całego stadka :-*
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
Agatow
Posty: 543
Rejestracja: wt sty 18, 2011 11:32 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Nasze Śliczne Paskudy :*

Post autor: Agatow »

http://imageshack.us/photo/my-images/845/dsc0485h.jpg/ Jak stado rekinów! Jaki uroczy widok! Po prostu kolba to ich przysmak he he, myślę, ze jakby były obżarte to i tak by się z chęcią na kolbę rzuciły.. a co dopiero po tygodniowym głodzie?! ;) A ja się ciągle zastanawiam w co zamieniła się Doti.... poduszkę????
za TM: Zuzia, Muniek, Ziuta, Pasztet, Bestian, Szefowa, Strzałka, Piskałka, Indiana, Cykałka, Gremlin, Krecik, Księżniczka, Cytryny, Chmurka, Panika, Watka (Maluszynka)
Awatar użytkownika
mini
Posty: 1825
Rejestracja: czw mar 10, 2011 11:09 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Nasze Śliczne Paskudy :*

Post autor: mini »

To są takie żarłoki, że im wiecznie mało :P Do tego to była kolba, więc szaleństwo na całego ::) Głodomory jedne..

O! Poduszka ;) Padła też propozycja, że to kiwi ;D

Bajka od czwartku nie ma smarowanego oczka. Było ok ale dzisiaj już widzę pierwsze ślady porfiryny :-\ Kurcze, nawet nie potrafię stwiaerdzić czy to faktycznie porfiryna, bo ma taką otoczkę ciemniejszą dookoła powiek. Jakby ktoś jej zrobił dowcip z lupą pomacaną tuszem.. Jutro umawiamy się z Lisiecką.
Jak ja lubię się śmiać.. to takie ciekawe doświadczenie.
->Nasze Śliczne Paskudy:*<-
->Mini pociechy<-
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nasze Śliczne Paskudy :*

Post autor: Kluska123 »

Biedna Bajka :( Wymiziaj chorowitke kochaną :( :-*
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
mini
Posty: 1825
Rejestracja: czw mar 10, 2011 11:09 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Nasze Śliczne Paskudy :*

Post autor: mini »

Dzięki Kluska :-*

Dzwoniłam do Lisieckiej, mamy czekać do czwartku, jeśli nie będzie poprawy to wizyta w piątek.
Jak ja lubię się śmiać.. to takie ciekawe doświadczenie.
->Nasze Śliczne Paskudy:*<-
->Mini pociechy<-
Awatar użytkownika
mini
Posty: 1825
Rejestracja: czw mar 10, 2011 11:09 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Nasze Śliczne Paskudy :*

Post autor: mini »

Pociemniały nochal Jimi :)
ObrazekObrazekObrazek
Jak ja lubię się śmiać.. to takie ciekawe doświadczenie.
->Nasze Śliczne Paskudy:*<-
->Mini pociechy<-
Maszka
Posty: 1605
Rejestracja: sob paź 17, 2009 2:04 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Nasze Śliczne Paskudy :*

Post autor: Maszka »

Ło jeju! Jaki piękny brudno-nochal! :-* Taki to mi sie po cichu marzy :D

Zdrówka Bajce życzę! To napisz na którą w piątek się w razie czego (oby nie!) umówicie, to się może spotkamy...
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nasze Śliczne Paskudy :*

Post autor: unipaks »

Też uwielbiam brudnonoski :D Uroczy jest! :-*
Za Bajkę trzymamy kciuki, niech wreszcie skończą się jej kłopoty :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Agatow
Posty: 543
Rejestracja: wt sty 18, 2011 11:32 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Nasze Śliczne Paskudy :*

Post autor: Agatow »

Mam szczególny sentyment do Bajki i życzę żeby porfirynowe przygody szybko się skończyły :-* Powodzenia u weta.
Jimi ma uroczy nochalek, w sam raz na całuska ;)
za TM: Zuzia, Muniek, Ziuta, Pasztet, Bestian, Szefowa, Strzałka, Piskałka, Indiana, Cykałka, Gremlin, Krecik, Księżniczka, Cytryny, Chmurka, Panika, Watka (Maluszynka)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nasze Śliczne Paskudy :*

Post autor: unipaks »

I jak tam, lepiej mam nadzieję, obeszło się bez weta?
Ściskamy kciuki za Bajeczkę! :-*
Czekamy na wieści o wszystkich Paskudach :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
mini
Posty: 1825
Rejestracja: czw mar 10, 2011 11:09 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Nasze Śliczne Paskudy :*

Post autor: mini »

Z Bajką już lepiej :) Bywają dni, kiedy ma więcej porfiryny ale generalnie w porównaniu z tym co było jest "Bajka" ;D
Pytaliśmy dr. Lisiecką, podczas ostatniej rozmowy tel co zrobić kiedy pojawi się porfiryna, stwierdziła, że trzeba obserwować. Jej oczko musi zareagować na maść, a na to trzeba czasu i owszem - z dnia na dzień jest lepiej. Nawet się kruszynce przytyło ;)

Reszta Paskud jakby wyciszona. Owszem biegają na wybiegach ale nie broją tak jak jeszcze niedawno. Skupiają się na figlach i zabawach między sobą lub z nami, niż na niszczeniu otoczenia. Nawet pokuszę się o stwierdzenie, że stały się bardziej miziaste i towarzyskie w stosunku do nas :)
W stadzie znacznie się pozmieniało. Santana i Paproszek coraz bardziej dają znać, że dorastają i oczekują wysokich pozycji w stadzie. Póki co Kizia, Brawurka i Bajka twardo się trzymają, ale coraz częściej widzę, jak młodziaki nie dają im spokoju, aż te nie zdecydują się na jednoznaczne i zdecydowane pokazanie im kto tu rządzi :P Bo jeśli nie? Ha! Natrętne zaczepki, próby dominacji i przejęcia władzy nie mają końca :D
Jak ja lubię się śmiać.. to takie ciekawe doświadczenie.
->Nasze Śliczne Paskudy:*<-
->Mini pociechy<-
Awatar użytkownika
mini
Posty: 1825
Rejestracja: czw mar 10, 2011 11:09 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Nasze Śliczne Paskudy :*

Post autor: mini »

Jako, że ostatnio dziewczyny uparcie dążyły do tego aby dostać się na "zakazaną białą półkę", stwierdziliśmy, że i tak nic na niej nie mamy, więc można ją przemianować na "legalną białą półkę" :) Ależ to była radość! Początkowo, dość nieśmiało podchodziły do faktu, że można się wdrapać, czy też wskoczyć i nikt nie każe im zejść, zachowywały się niepewnie. Jednak, szybko półka stała się obiektem eksploatacyjnym i zyskała miano "białej półki do spania i obserwacji" :P
Zawładnęły nią głównie Mizia, Bajka i Jimi. Czasem pojawiały się na niej inne Paskudy lecz zaspokoiwszy swoją ciekawość pędziły dalej. Główne zainteresowane koczują na niej długo i z widocznym zadowoleniem ;)
Sama półka, z 3 najbardziej zainteresowanych:
Obrazek

Obrazek Mizia bada co jest wyżej, a Bajka dba o higienę
Obrazek Tym razem hajduczek stwierdziła, że to miejsce to idealna łaźnia :D w tle Santana
Obrazek Doti wpadła tylko na chwilkę..
Obrazek Jimi obwąchiwała wszystko dookoła, a że Bajka się pod nos napatoczyła :P
Obrazek Kizia poleżała chwilkę na miękkim materiale, ale nie trwało to długo i poszła na swoje miejsce na kanapie :)

I na końcu bonusy:
Obrazek Hajuczek i Bajka śpiące w umęczonym już nieco tunelu :)
Obrazek Bajka ;D
Jak ja lubię się śmiać.. to takie ciekawe doświadczenie.
->Nasze Śliczne Paskudy:*<-
->Mini pociechy<-
Maszka
Posty: 1605
Rejestracja: sob paź 17, 2009 2:04 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Nasze Śliczne Paskudy :*

Post autor: Maszka »

No, widzę, że u Bajeczki oczka mają się coraz lepiej! Super! :)

Czy ja już mówiłam, że kocham Kizię? :-* Cierpię na brak czarnego kaptura w stadzie:(
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nasze Śliczne Paskudy :*

Post autor: unipaks »

http://img26.imageshack.us/img26/4415/dsc0487q.th.jpg ale pięknie wygląda w tej pozie, urocza jest :-*
Bardzo cieszą lepsze nowiny o oczkach, oby były jeszcze lepsze! :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”