Hellfire Club

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
nowokaina
Posty: 15
Rejestracja: pt paź 07, 2011 4:04 pm

Hellfire Club

Post autor: nowokaina »

Witajcie!
Od niedawna mam 4 szczurki, którymi chciałam się pochwalić. Niestety, są one bardzo żywe i dynamiczne, a mój aparat taki sobie, wobec tego zdjęcia są jakości jakiej są, a kadry troszkę dziwne i nie zawsze korzystne.

Wanda

Wandę przygarnęłyśmy przypadkiem, razem z Lorną. Nie wiem dokładnie, w jakim jest wieku - mierzy zaledwie 10 cm (bez ogona). Jest bardzo żywa, ale dość strachliwa, większość czasu spędza w domku oraz uciekając przed innymi szczurami lub złowrogą ręką wtykaną do klatki.

Obrazek

Lorna

Prawdopodobnie siostra Wandy. Jest dużo bardziej towarzyska i raczej spokojna, szybko zaprzyjaźniła się z pozostalymi szczurami. Dużo "rozmawia", znaczy wydaje z siebie zadowolone chroboczące odgłosy. Lubi siedzieć ludziom na karkach i w kapturach - gdzie indziej nie da się jej fotografować, bo ciągle biega. Ma ciemniejszą kremową pręgę na grzbiecie.

Obrazek

Obrazek

Azazel i Asmodeusz

Stare, wielkie, wykastrowane szczury laboratoryjne. Lubią siedzieć w hamaku, napastować małe i mięso, najlepiej w ilościach hurtowych. Azazel to alfa, jest trochę większy od Asmodeusza, bardziej śmiały i ma tendencję do zajmowania całego hamaka. Modo jest spokojny i zwykle nic go nie obchodzi, o ile nikt mu nie przerywa snu.

Obrazek

Szczury.rar

Wrzucę później inne zdjęcia, jeśli uda mi się złapać szczury w stanie statycznym.
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Hellfire Club

Post autor: unipaks »

Śliczności! Wanda z Lorną to takie słodkie kruszyny :) Mam nadzieję, że te chroboczące odgłosy wydawane przez Lornę to istotnie gadulstwo, a nie jakieś przeziębienie nie daj Boże; życzę Twoim ogonkom, żeby zdrowo i szczęśliwie rosły :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Hellfire Club

Post autor: klimejszyn »

Lorka na zdjęciu jest napuszona, chroboczące odgłosy mogą być objawem choroby... przejrzyj dział weterynarzy i znajdź polecanego weta z Twoich okolic, niech osłucha małą :)

śliczne panienki :)
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
nowokaina
Posty: 15
Rejestracja: pt paź 07, 2011 4:04 pm

Re: Hellfire Club

Post autor: nowokaina »

klimejszyn pisze:Lorka na zdjęciu jest napuszona, chroboczące odgłosy mogą być objawem choroby... przejrzyj dział weterynarzy i znajdź polecanego weta z Twoich okolic, niech osłucha małą :)

śliczne panienki :)
Lorna nie jest napuszona, tylko ma różnej długości włosy, w dodatku na tym zdjeciu się kuli, co daje elekt napuszenia i podsypia z przymrużonymi oczkami, przez co wygląda dość osowiale. Gdy tylko się ruszyła (a rusza się strasznie), ten efekt zniknął. Natomiast jej odgłosy wydają mi się normalnym szczurzym gadaniem, zwykle robi to, gdy się ją bierze na rękę, w klatce raczej jest cicha.
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Hellfire Club

Post autor: klimejszyn »

z tym, że szczury raczej nie gadają ;) najwyżej popiskują. czasem zdarza się, że szczur ma przekrzywioną przegrodę, jeśli dobrze pamiętam, i wtedy chrumczy, ale to rzadko. pójdź z nią dla pewności do weta, niech ją obejrzy i oslucha, bo dla mnie takie gadanie nie jest normalne ;)
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
Buni@
Posty: 618
Rejestracja: sob kwie 05, 2008 10:47 am

Re: Hellfire Club

Post autor: Buni@ »

Cudne ogonki. Wszystkie piękne, ale najbardziej urzekła mnie malutka Wanda. Ahh, a te dwa rozlazłe waciki ;)
Szczerze mówiąc, też mi przemknęło przez myśli, że to może jednak nie jest "normalne gadanie". Oczywiście mam nadzieję, że to nic złego, ale zawsze się lepiej upewnić.

Czekamy na dalsze wieści i oczywiście zdjęcia stadka. :)
<*> Moje aniołki<*>
szczurki: Bunia, Sali, Gryzia, Rubi, Chloe; chomiki: Pipi, Emi
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”