Urwisy by Gadom ;)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Gadom
Posty: 388
Rejestracja: sob sie 06, 2011 9:44 pm
Lokalizacja: Piechowice
Kontakt:

Re: Urwisy by Gadom ;)

Post autor: Gadom »

dolby_surround haha dokładnie tak samo to odebrałem :D
ze mną :Dexter
za TM : Max I [*],Max II [*][/i],Wielki Wojownik Sheldon, Wojownik cichy bohater Dexter[*] ;([/i]
Awatar użytkownika
PiM
Posty: 145
Rejestracja: śr sie 17, 2011 3:56 pm
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Urwisy by Gadom ;)

Post autor: PiM »

Ładne zdjęcia :D
Jumper też stety-niestety ma swojego osobistego fotografa, który mu nie daje spokoju xD (-> ja ::)).
Awatar użytkownika
Gadom
Posty: 388
Rejestracja: sob sie 06, 2011 9:44 pm
Lokalizacja: Piechowice
Kontakt:

Re: Urwisy by Gadom ;)

Post autor: Gadom »

Kurde a Dexter próbuje mnie do zawału doprowadzić ;/ Ześlizgnął się ostatnio z parapetu a dzisiaj z drugiej strony biurka gdzie jest blisko ściana i jest mało miejsca na manewrowanie w locie, nie widziałem jak zleciał bo przecierałem półki w klatce ale słyszałem łub łub łub, jak zeskoczył z boku na plecak to ok gorzej jak zleciał z tyłu biurka i nie tak wylądował ;/ na razie jest wszystko ok ale ja teraz będę zestresowany siedział i obserwował go ;/ A on zadowolony ze dostał się za cześć biurka gdzie są kable i gdzie nie wolno, później zadowolony się bije z bratem a ja zdenerwowany już czarne myśli :P.
ze mną :Dexter
za TM : Max I [*],Max II [*][/i],Wielki Wojownik Sheldon, Wojownik cichy bohater Dexter[*] ;([/i]
Awatar użytkownika
Gadom
Posty: 388
Rejestracja: sob sie 06, 2011 9:44 pm
Lokalizacja: Piechowice
Kontakt:

Re: Urwisy by Gadom ;)

Post autor: Gadom »

Miało byc Sheldon a nie Dexter :P
ze mną :Dexter
za TM : Max I [*],Max II [*][/i],Wielki Wojownik Sheldon, Wojownik cichy bohater Dexter[*] ;([/i]
Awatar użytkownika
Gadom
Posty: 388
Rejestracja: sob sie 06, 2011 9:44 pm
Lokalizacja: Piechowice
Kontakt:

Re: Urwisy by Gadom ;)

Post autor: Gadom »

Nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda ale wstawię parę nowych zdjęć :
Czas na porcje jakis nowych zdjec ;) :
ObrazekObrazekObrazek Fajny ten nowy domek nam zrobił
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ze mną :Dexter
za TM : Max I [*],Max II [*][/i],Wielki Wojownik Sheldon, Wojownik cichy bohater Dexter[*] ;([/i]
dusiaczek
Posty: 1775
Rejestracja: śr paź 28, 2009 11:00 pm
Lokalizacja: Żory/Opole
Kontakt:

Re: Urwisy by Gadom ;)

Post autor: dusiaczek »

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1f9 ... bb45e.html haha to mały terrorysta, tak go jajcami ^^
~"zapomnialem ze ziarno tez ma uczucia i rodzine.."

~80% Twoich problemów rozwiąże Google i opcja "Szukaj" na odpowiednim forum, na pozostałe 20% wystarczy wódka.
Awatar użytkownika
Gadom
Posty: 388
Rejestracja: sob sie 06, 2011 9:44 pm
Lokalizacja: Piechowice
Kontakt:

Re: Urwisy by Gadom ;)

Post autor: Gadom »

dusiaczek z tej strony na to nie popatrzyłem hahah ;) Bardziej ze chciał się przed aparatem pochwalić jakie ma jajca:P
ze mną :Dexter
za TM : Max I [*],Max II [*][/i],Wielki Wojownik Sheldon, Wojownik cichy bohater Dexter[*] ;([/i]
dusiaczek
Posty: 1775
Rejestracja: śr paź 28, 2009 11:00 pm
Lokalizacja: Żory/Opole
Kontakt:

Re: Urwisy by Gadom ;)

Post autor: dusiaczek »

ale moi panowie tez tak raczej spali - jak na sobie, to jajcami do pyska :p
~"zapomnialem ze ziarno tez ma uczucia i rodzine.."

~80% Twoich problemów rozwiąże Google i opcja "Szukaj" na odpowiednim forum, na pozostałe 20% wystarczy wódka.
Awatar użytkownika
Gadom
Posty: 388
Rejestracja: sob sie 06, 2011 9:44 pm
Lokalizacja: Piechowice
Kontakt:

Re: Urwisy by Gadom ;)

Post autor: Gadom »

http://www.youtube.com/watch?v=ZDG1U1OjDg0

A tu taki malutki bonus w postaci filmiku jak chłopaki zajadają się gerberkiem a wręcz go pochłaniają, biedaki przez moje zapominalstwo musieli czekać z 4h zanim im dałem:P Bo leżało w lodówce i zapomniałem wcześniej wyciągnąć i jak nałożyłem to leżało w pokoju i czekałem aż nie będzie takie chłodne. Zauważyłem ze chłopaki na tym filmiku fajnie biorą gerberka w łapkę i jedzą
ze mną :Dexter
za TM : Max I [*],Max II [*][/i],Wielki Wojownik Sheldon, Wojownik cichy bohater Dexter[*] ;([/i]
Awatar użytkownika
Gadom
Posty: 388
Rejestracja: sob sie 06, 2011 9:44 pm
Lokalizacja: Piechowice
Kontakt:

Re: Urwisy by Gadom ;)

Post autor: Gadom »

Spotkały mnie dzisiaj miłe incydenty ze strony chłopaków, Sheldon jak już pisałem lubi mi robić na złość ciągle pakuje się za biurko no cóż zaczynam przywykać,ale wykonał dzisiaj coś miłego może z parę minut ale bardzo miłe dla mnie bo pierwszy raz to zrobił leżał mi grzecznie na kolanach ;) Moj kochany urwis ;) A Dexter zrobił to co niektórym zazdrościłem postanowił leżeć/spać na łóżku sobie :
ObrazekObrazek

Wielkie sory za jakość;/
ze mną :Dexter
za TM : Max I [*],Max II [*][/i],Wielki Wojownik Sheldon, Wojownik cichy bohater Dexter[*] ;([/i]
Awatar użytkownika
Gadom
Posty: 388
Rejestracja: sob sie 06, 2011 9:44 pm
Lokalizacja: Piechowice
Kontakt:

Re: Urwisy by Gadom ;)

Post autor: Gadom »

Widze pogoda działa nawet na szczury ze sa leniwe, oto dowody:
Dexter naleśnik :mrgreen: :
Obrazek
Oraz zajmujący łóżko Sheldon:
ObrazekObrazek
ze mną :Dexter
za TM : Max I [*],Max II [*][/i],Wielki Wojownik Sheldon, Wojownik cichy bohater Dexter[*] ;([/i]
AleksandraF
Posty: 159
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 3:11 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Urwisy by Gadom ;)

Post autor: AleksandraF »

Houk!
Ja zaczynam do Ciebie zaglądać :-)

Tak mało siedzę na tym forum, że nie ogarniam kiedy ktoś z mojej okolicy się pojawia... zauważyłam Cię w dziale Weterynarze.

Jakbyś coś potrzebował to masz mnie w Cieplicach (Orle). Też mam samcole, ale wątek mamy na innym forum.

Przeczytałam Twój wątek, z tą wodą to były niezłe jazdy.. my po 2 tygodniach się z jelonki dowiedzieliśmy że pijemy skażoną.. gdzie mi się zdarzyło na kacu pić z 2 razy prosto z kranu.. ale nikomu nic nie było. Tylko wszyscy wściekli chodzili bo była informacja tylko na stronie Wodnika i sanepidu (kto tam zagląda sam z siebie????) a nie w mediach czy na słupach/przystankach..
ze mną: Dyzio
za TM: Inka, Jaśniaczek, Ciemniaczek, Mila, Daruszek, Apsik, Szym, Fifionek, Kajtul, Tadziu, Uszek, Kabulu, Pcheł, Jeż, Żuk, Migdał, Agent i Roland
Awatar użytkownika
Gadom
Posty: 388
Rejestracja: sob sie 06, 2011 9:44 pm
Lokalizacja: Piechowice
Kontakt:

Re: Urwisy by Gadom ;)

Post autor: Gadom »

AleksandraF z ta woda dokładnie, w Piechowicach było na stronie Piechowic ale ja rzadko tam zaglądam wiec skąd człowiek miał wiedzieć na szczęście nic nikomu nie było szczury są zdrowe ;)

No tutaj w okolicy Jeleniej Góry chyba jesteś druga osoba która jak się okazuje ma ta sama fascynacje jak szczury ;)
ze mną :Dexter
za TM : Max I [*],Max II [*][/i],Wielki Wojownik Sheldon, Wojownik cichy bohater Dexter[*] ;([/i]
Awatar użytkownika
Venefico
Posty: 543
Rejestracja: czw maja 06, 2010 2:30 pm
Lokalizacja: Karpacz

Re: Urwisy by Gadom ;)

Post autor: Venefico »

Jest jeszcze kilka osób z okolic, w sumie z tego co zauważyłam to coraz więcej ich jest ;)
Obrazek Carly Obrazek Przylepka Obrazek Chico

Obrazek Rajka, Sky , Łatka, Pulpi
Awatar użytkownika
Gadom
Posty: 388
Rejestracja: sob sie 06, 2011 9:44 pm
Lokalizacja: Piechowice
Kontakt:

Re: Urwisy by Gadom ;)

Post autor: Gadom »

Ja coś nie widzę za dużo :P Chociaż ja szczegółowo forum nie przeglądam :P
ze mną :Dexter
za TM : Max I [*],Max II [*][/i],Wielki Wojownik Sheldon, Wojownik cichy bohater Dexter[*] ;([/i]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”