Dolby-surrounded by rats...

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Dolby-surrounded by rats...

Post autor: klimejszyn »

spróbuj zadzwonić do GLSa, podać dane przesyłki, opisać sytuację i narobić hałasu ;)
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
dolby_surround
Posty: 283
Rejestracja: śr lis 18, 2009 8:27 pm
Lokalizacja: Toruń

Re: Dolby-surrounded by rats...

Post autor: dolby_surround »

Próbowałam - telefon jest głuchy. "Podany numer jest niedostępny"... Na maile też nie odpisują.
Obrazek
Dolby-surrounded by rats - przygody moich dziewcząt
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Dolby-surrounded by rats...

Post autor: Afera »

Pierwszy raz się spotykam z takim nieprofesjonalizmem kuriera... ja też zamawiam z zooplusa i zawsze kurier dzwoni. Mam nadzieję, że uda Ci się tą sytuację jakoś rozwiązać. A zamówienie było na dużą kwotę?
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
mini
Posty: 1825
Rejestracja: czw mar 10, 2011 11:09 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Dolby-surrounded by rats...

Post autor: mini »

Na moje to nie tyle wina zooplusa, co samego kuriera, w kulki leci :-\ Może spróbuj z zooplusem się kontaktować, napisz jak sytuacja wygląda, nie ma co ukrywać - dla niech taka sytuacja też nie jest dobra.
Jak ja lubię się śmiać.. to takie ciekawe doświadczenie.
->Nasze Śliczne Paskudy:*<-
->Mini pociechy<-
Awatar użytkownika
dolby_surround
Posty: 283
Rejestracja: śr lis 18, 2009 8:27 pm
Lokalizacja: Toruń

Re: Dolby-surrounded by rats...

Post autor: dolby_surround »

Aferson pisze: A zamówienie było na dużą kwotę?
No specjalnie przekroczyłam te 99 zł, żeby mieć darmową przesyłkę. Na szczęście za pobraniem.
mini pisze:Na moje to nie tyle wina zooplusa, co samego kuriera, w kulki leci :-\ Może spróbuj z zooplusem się kontaktować, napisz jak sytuacja wygląda, nie ma co ukrywać - dla niech taka sytuacja też nie jest dobra.
Napisałam do nich już wczoraj, ale wciąż czekam na odpowiedź. Ja wiem, że zooplus w niczym tu nie zawinił. Ale poprzez brak innej możliwości wysyłki towaru wolę już tam nie zamawiać po tych cyrkach, które zapewnił mi GLS.

Może ktoś z was wie gdzie jeszcze są dostępne produkty JR Farm? Bo Gryzoland zawiesił działalność z tego, co się widziałam w którymś temacie. Ktoś może to potwierdzić? Bo strona wygląda na działającą.
Obrazek
Dolby-surrounded by rats - przygody moich dziewcząt
Awatar użytkownika
dolby_surround
Posty: 283
Rejestracja: śr lis 18, 2009 8:27 pm
Lokalizacja: Toruń

Wkurz wkurz

Post autor: dolby_surround »

Paczki wciąż nie ma. Zooplus potraktował sprawę bardzo poważnie, jednak nawet upomnienia z ich strony w stosunku do kuriera nie poskutkowały. Małe żyją na razie na karmie za 5 zł : /

Żeby nie było samego narzekania - zdjęcie:
Obrazek

I ponawiam pytanie w sprawie Gryzolandu...
Obrazek
Dolby-surrounded by rats - przygody moich dziewcząt
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Wkurz wkurz

Post autor: IHime »

dolby_surround pisze:Paczki wciąż nie ma. Zooplus potraktował sprawę bardzo poważnie, jednak nawet upomnienia z ich strony w stosunku do kuriera nie poskutkowały. Małe żyją na razie na karmie za 5 zł : /

Żeby nie było samego narzekania - zdjęcie:
Obrazek

I ponawiam pytanie w sprawie Gryzolandu...
Współczuję przeprawy z kurierem. :-\ Z właścicielką Gryzolandu korespondowałam jakiś czas temu, mieli wznowić działalność na początku września. Od tamtego czasu dobijałam się o jakąkolwiek informację i cisza. Czyli chyba nie działają. :(
Awatar użytkownika
sr-ola
Posty: 1425
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 5:51 pm
Lokalizacja: Opole/Głogów/okolice Zielonej Góry

Re: Dolby-surrounded by rats...

Post autor: sr-ola »

Świetna fotka :) Uwielbiam widok takiego zrelaksowanego brzusia :D

Jr Farm sprzedają w swiatkrolika.eu ale asortyment jest chyba dość ograniczony.
Dostałaś informację jak długo to wyjaśnianie potrwa? Bo chyba nie powinny Cię interesować problemy z kurierem, niech oni się rozliczają między sobą a Tobie wyślą to, za co zapłaciłaś, nie?
Ze mną: Reksia i Kicia. W sercu: Kicek; Biba, Gryzek,Agrafka,Siwa, Łysa, Kwik, Lusia, Rabarbar, Soomi i Serenada.. Moi wyjątkowi..[*]
Awatar użytkownika
mini
Posty: 1825
Rejestracja: czw mar 10, 2011 11:09 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Dolby-surrounded by rats...

Post autor: mini »

Co do fotki - ona, z tego co wiedzę była iskana przez inna babkę, stąd pewnie taka pozycja. Najśmieszniej jest gdy nawet po iskaniu leżą tak przez jakiś czas, jak placki :P
Jak ja lubię się śmiać.. to takie ciekawe doświadczenie.
->Nasze Śliczne Paskudy:*<-
->Mini pociechy<-
Awatar użytkownika
dolby_surround
Posty: 283
Rejestracja: śr lis 18, 2009 8:27 pm
Lokalizacja: Toruń

Re: Dolby-surrounded by rats...

Post autor: dolby_surround »

Nie, mini, ona nie została w takiej pozycji po iskaniu, tylko położyła się jak mechanik pod samochodem i w ten sposób iskała widoczną na zdjęciu Hopsę. Gryzia często iska resztę w ten sposób :D
Obrazek
Dolby-surrounded by rats - przygody moich dziewcząt
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dolby-surrounded by rats...

Post autor: valhalla »

Przecież to najlepsza pozycja do iskania :D Gryzia zna się na rzeczy ;)
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
dolby_surround
Posty: 283
Rejestracja: śr lis 18, 2009 8:27 pm
Lokalizacja: Toruń

Jesienna melancholia

Post autor: dolby_surround »

Ostatnio mam tyle do robienia, że coraz rzadziej zaglądam na forum. I coraz rzadziej pstrykam fotki dziewuchom, bo podczas wybiegu albo się uczę albo robię prezentacje albo przepisuję notatki. A myślałam, że na trzecim roku dadzą nam chwilę wytchnienia przed licencjackim...

Buziaki:
Obrazek

A z paczki zrezygnowałam, bo już nie mam cierpliwości...
Obrazek
Dolby-surrounded by rats - przygody moich dziewcząt
Awatar użytkownika
aneczkaa
Posty: 697
Rejestracja: wt mar 08, 2011 12:08 pm

Re: Dolby-surrounded by rats...

Post autor: aneczkaa »

Ja trzeci rok miałam najgorszy na całych studiach, szczególnie drugi semestr. Skończyło się tym, że większość mojego roku broniła się po wakacjach ;)
Awatar użytkownika
dolby_surround
Posty: 283
Rejestracja: śr lis 18, 2009 8:27 pm
Lokalizacja: Toruń

Powrót

Post autor: dolby_surround »

Długo mnie nie było... Kurczę, to Skyrim pochłania czas ;D No a poza nim oczywiście nauka, projekty, co chwilę jakieś prace do oddania na 30 stron, egzaminy i koła. A na napisanie czegokolwiek w tym wątku brak czasu/brak siły/brak chęci. Chcę dać tylko znać, że u nas wszystko w porządku. Hopsa przekonała się do mnie całkowicie, chociaż jest bardzo znerwicowanym szczurem (zbyt gwałtowny ruch, nagły dźwięk i Hopsa siedzi w kącie z przerażonymi oczami). Ale ciesze się, że wchodzi mi na ramiona i daje się złapać/podnieść (choć musi mieć na to nastrój i nie można jej do niczego zmuszać). Co do Gryzi i Mini... hmm.. jak czytam wiadomości od Wild o strachliwych i złośliwych antyludzkich szczurzycach, to się zastanawiam czy przypadkiem przekazano mi pod opiekę nie ten duet co trzeba. :D Latają za mną jak dwa małe pieski i towarzyszą mi w codziennych czynnościach siedząc na ramieniu - raz jedna, raz druga. I szaleją na punkcie miziania po brzuszku leżąc plackiem na grzbiecie. Widocznie u mnie jakoś im odbija w drugą stronę - z Hopsą tak samo, to wciąż nie jest to, o czym mi opowiadała xxx. Poza tym przearanżowałam wnętrze klatki (po raz n-ty) Porcja zdjęć z dzisiejszego wybiegu na dowód, że nie kłamię (telefonem, bo aparat mi ostatnio się zawiesza i się bardziej wkurzam niż robię zdjęcia).

Obrazek ObrazekObrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
Dolby-surrounded by rats - przygody moich dziewcząt
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dolby-surrounded by rats...

Post autor: valhalla »

O, zastanawiałam się, co z Tobą się stało :) Fajnie, że całe stadko żyje szczęśliwie i nawet Hopsa nauczyła się, że ludzie są fajni ;)
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”