Mycha & Jimi = kluski (foto-str.4i17)

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Krówka.
Posty: 958
Rejestracja: pt mar 12, 2004 7:26 pm
Kontakt:

Mycha & Jimi = kluski (foto-str.4i17)

Post autor: Krówka. »

No więc tak...eh :(
Jeśli uda mi się skontaktować i dogadać z Madą to Lilou (zaleznie od Yrsy) prawdopodobnie trafi do ADY albo zostanie u Yrsy, (jeśli z Tofkiem nie wyjdzie to Lilou jest nadal moja :P )
Dixi niestety nie ma agoutki dla Ciebie.
Banshee
Posty: 355
Rejestracja: wt maja 11, 2004 12:19 pm

Mycha & Jimi = kluski (foto-str.4i17)

Post autor: Banshee »

Nie sadze zeby agutki Yrsy byly ostatnimi agutkami ever :) Na pewno bedziesz miala Dixi jeszcze mozliwosc wyboru. Swoja droga, popatrzcie co robi profesjonalna sesja zdjeciowa :) Przeciez kazde maluchy sa sliczne a jednak jak fotek brak, to trudniej znalezc im domki :)
Cathycash
Posty: 308
Rejestracja: pt paź 15, 2004 6:35 pm

Mycha & Jimi = kluski (foto-str.4i17)

Post autor: Cathycash »

Są do oddania agutki, kulku miesięczne... nie ma fotek, nie ma chętnych :roll:
żegnam szanowne towarzystwo
ADA
Posty: 112
Rejestracja: pn paź 13, 2003 11:38 am

Mycha & Jimi = kluski (foto-str.4i17)

Post autor: ADA »

Krówka,
Dzięki za wzięcie pod uwagę mojej kandydatury :D
Prv wysłany!
Grabarz
Posty: 11
Rejestracja: sob sty 22, 2005 2:24 pm

Mycha & Jimi = kluski (foto-str.4i17)

Post autor: Grabarz »

Hehe ja tylko czekam na aparat az wroci do mnie i robie fotki moim maluchom. Jak narazie sa juz z sierscia i sa sliczne bardzo podobne do nie ktorych Yrsy ba sa nawet identyczne :D ale wole dac foktke zeby nie bylo pomowien :D
Yrsa
Posty: 270
Rejestracja: czw paź 28, 2004 2:45 pm
Kontakt:

Mycha & Jimi = kluski (foto-str.4i17)

Post autor: Yrsa »

Teraz nie mam zbyt wiele czasu zeby przeczytac to co napisałyście, a to jest strasznie pogmatwane z tymi zamianami. Jutro przeczytam wszystko dokłądnie i napisze jakie jest moje zdanie.


A co z tym spotkaniem w weekend? Musicie sie naradzić!!!!! Kiedy wam pasuje i kto chce przyjsć do mnie zobaczyc szczurki?
KasiaK
Posty: 34
Rejestracja: pt lut 04, 2005 11:05 pm

Mycha & Jimi = kluski (foto-str.4i17)

Post autor: KasiaK »

mi by pasowało815110[pt, sob niedz;)], ale Cathycash jeszcze nie wie, czy będzie wtedy:( Yrsa i Cathy- czy wy się znacie na tyle, żeby się w razie czego skontaktować i umówić? bo jeśli nie, to będę do Was wydzwaniać :twisted: pozdrawiam
ursiulka
Posty: 306
Rejestracja: ndz wrz 12, 2004 6:55 pm

Mycha & Jimi = kluski (foto-str.4i17)

Post autor: ursiulka »

ma ktoś małą smaiczke białą z czarnymi oczkami, wiem ze wszyscy mówia ze trudno takiego spotkac wiec moze jakies inne dziewczynki??
Moje małe słoneczka (szczuraski)
:) Viki - 04.09.04r
:( Niusia -15.10.02-01.09.04 (w moim serduszku)
Mój klopsik (piesio):
:) Ariel (Basset hund)
Krówka.
Posty: 958
Rejestracja: pt mar 12, 2004 7:26 pm
Kontakt:

Mycha & Jimi = kluski (foto-str.4i17)

Post autor: Krówka. »

tu jest ich za mało :roll:
grabarza pytaj
nezu
Posty: 1686
Rejestracja: ndz maja 23, 2004 3:59 pm
Kontakt:

Mycha & Jimi = kluski (foto-str.4i17)

Post autor: nezu »

ursiulka w Polsce odmiany black eye white (biale czarnookie) nie uswiadczysz. Najblizej sa w Czechach.
A z husky jest ten problem ze ciezko stwierdzic w jakim stopniu taki maluch zjasnieje...
Sa takie ktore staja sie niemal cale biale, a sa i takie ktore przez cale zycie pozostaja szare.No wiec moze warto pogrzebac by w zagranicznych hodowlach albo uzbroic sie w cierpliwosc i poczekac az komus z polski zechce sie sprowadzic szczurki tej odmiany i rozmnazac.

ale i tak trzymam kciuki za to zebys znalazla sobie malenka dziewuszke, tak jak marzysz ;)
ursiulka
Posty: 306
Rejestracja: ndz wrz 12, 2004 6:55 pm

Mycha & Jimi = kluski (foto-str.4i17)

Post autor: ursiulka »

Dzięki!! Ja też tak mysle. Bo kolega mi mówił ze w zoologiku widział takiego włąsnie białego z czarnymi oczkami, wiec napewno kiedys ktos bedzie miał szczuraska w hodowi domowej, bo ja nie chce z zoologika :|
Moje małe słoneczka (szczuraski)
:) Viki - 04.09.04r
:( Niusia -15.10.02-01.09.04 (w moim serduszku)
Mój klopsik (piesio):
:) Ariel (Basset hund)
Masterton
Posty: 1153
Rejestracja: czw paź 28, 2004 2:20 pm
Kontakt:

Mycha & Jimi = kluski (foto-str.4i17)

Post autor: Masterton »

[quote="nezu"]ursiulka w Polsce odmiany black eye white (biale czarnookie) nie uswiadczysz. Najblizej sa w Czechach.
[/quote]
Z tego co wiem, to i oni nie posiadają białych czarnookich, z jakichs powodów dużo popularniejsze są odd-eye (różnookie) niż bew. W ogóle to kraina dumbo.
i odszedl syjamski kawalek mnie...
przydeszł balijski...
Nisia
Posty: 2363
Rejestracja: sob lut 12, 2005 7:07 pm

Mycha & Jimi = kluski (foto-str.4i17)

Post autor: Nisia »

[quote="Yrsa"]A co z tym spotkaniem w weekend? Musicie sie naradzić!!!!! Kiedy wam pasuje i kto chce przyjsć do mnie zobaczyc szczurki?[/quote]
No właśnie? Bo ja bym się wybrała szczurki pooglądać... Ale musze wiedzieć kiedy, bo w weekend neta nie odbieram.
Krówka.
Posty: 958
Rejestracja: pt mar 12, 2004 7:26 pm
Kontakt:

Mycha & Jimi = kluski (foto-str.4i17)

Post autor: Krówka. »

Ja iść nie mogę :(
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

Mycha & Jimi = kluski (foto-str.4i17)

Post autor: Ewqa »

Ja nie mogę :(
A wogóle to ufam że są sliczne, mądre i oswojone i dopiero popatrzę jak przyjde odbierać malutką :)
To kiedy Yrsa rozdajesz maleństwa? Bo chyba nie zwróciłas uwagi na mój post, że 5 tygodni to one konczą 2 kwietnia a nie 9 kwietnia :) To jaka twoja decyzja?
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”