ZDJECIA klatek

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Koko_Mila
Posty: 66
Rejestracja: ndz lip 24, 2011 5:21 pm
Kontakt:

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: Koko_Mila »

Wiem że tu są klatki ale chciałabym pochwalic się wczoraj zrobionym wybiegiem[narazie troche mały ale przyniose jescze więcej materiałów]Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
dusiaczek
Posty: 1775
Rejestracja: śr paź 28, 2009 11:00 pm
Lokalizacja: Żory/Opole
Kontakt:

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: dusiaczek »

przecie i tak beda wystkakiwac ;p
~"zapomnialem ze ziarno tez ma uczucia i rodzine.."

~80% Twoich problemów rozwiąże Google i opcja "Szukaj" na odpowiednim forum, na pozostałe 20% wystarczy wódka.
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: smeg »

Atrakcyjny wybieg dla chomika, ale nie wyobrażam sobie, żeby którykolwiek z moich szczurów wysiedział tam dłużej niż minutę, jeśli nie byłby akurat zajęty jedzeniem :D Najlepszym wybiegiem dla szczurów będzie cały pokój, w którym stoi ich klatka ;)
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
Koko_Mila
Posty: 66
Rejestracja: ndz lip 24, 2011 5:21 pm
Kontakt:

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: Koko_Mila »

Klatka dla szczurastych jest wszafeczce [nie zamykanej]wybieg mają po to żeby sią tam załatwic zjesc ewentualnie przeczodzic przez tunel a i dommek nie jest taki mały bo powiesnci 4 dorosłe szczury.Drabinka okazała się jednka zbyt mała i w chwili obecnej już jej nie ma a wybieg jest już rozbudowany.Ma teraz dwa dotatkowe ''pokoje'' 1 z pięterkami drugi do wspinaczki.Ja też wczoraj zauważyłam że jest za mały mysilę że teraz jest większy .Pudło do wspinaczki jest wsokie a drabinki i inne są zrobione przezemnie z drewna i innych przedmiotów .Drugi ''pokojik jest w budowie narazie to karton ale póżniej cała konstrukcja będzie z drewna oprócz dołu jak skoncze to wkleje zdj.Mam takie pytanie z czego można zrobic duł bo wiem że posikane drewno śmierdzi :)
macik001
Posty: 905
Rejestracja: czw gru 02, 2010 4:54 pm
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: macik001 »

Ale szczury maja tylko w tym biegać, czy np. pokój też mają do dyspozycji?
Awatar użytkownika
Koko_Mila
Posty: 66
Rejestracja: ndz lip 24, 2011 5:21 pm
Kontakt:

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: Koko_Mila »

Specjalnie mają nisko żeby mogły sobi po prostu wyjsc i zdobywac mój pokój a tam to jak się nudzi albo cos innego :) :)
Flaumel
Posty: 1354
Rejestracja: pt maja 21, 2010 5:33 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: Flaumel »

Po pierwsze dÓł, po drugie - np z pleksi :) ?
Obrazek
Awatar użytkownika
Koko_Mila
Posty: 66
Rejestracja: ndz lip 24, 2011 5:21 pm
Kontakt:

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: Koko_Mila »

A półeczki bo ostatnio czytałam że siatka nie tylko drewno ale przecież drewno przesiąknięte sikami śmierdzi,a może się zdazyc ze sczurek będzie się załatwiał na półce bo tak mu pasuje. ???
Awatar użytkownika
Koko_Mila
Posty: 66
Rejestracja: ndz lip 24, 2011 5:21 pm
Kontakt:

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: Koko_Mila »

jako że postów nie mozna edytowac jestem zmuszona do ztworzenia drugiego:
Niby nie chodzę już do sp ,ale od jakiegos czasu siada mi ortografia zauwazyłam jednak że tylko na koputerze mam taki problem bo w realu pisze bardzo dobrze np ostatnio sprawdzałam moje wiersze i ksiązki pod względem ortografi i może były dwa trzy błedy na 10 wierszy i 15 błedów na 150stron :)
Flaumel
Posty: 1354
Rejestracja: pt maja 21, 2010 5:33 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: Flaumel »

Raz jeszcze powtórzę - najlepiej pleksi bądź plastik. Ewentualnie drewno zabezpieczone nietoksycznym lakierem do drewna (takim ktory sie stosuje w przedszkolach i ma atest do uzytku dla dzieci)
Obrazek
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: Afera »

To pudełko fajnie jest urządzone, ale dla myszy... nie dla szczura, zaraz Ci to pogryzą, zasikają i po kilku dniach wywalisz. Tak u mnie to pewnie by wyglądało.
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
Koko_Mila
Posty: 66
Rejestracja: ndz lip 24, 2011 5:21 pm
Kontakt:

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: Koko_Mila »

Mam to już pare dni i nie zasikane ani nie okupciane moja szczurzyca nie załatwia się poza klatką.Nie jest też pogryziona,bo ona je tylko karmę i inne żeczy do zjedenia.Jest typem kluseczki zjada każde jedzenie pod jej nosem ,a pozatym sziedzi tam w domku i przechodzi przez tunele a to nie jest takie małe bo miesci się tam mój królik i może pokicac[nie żebym go tam wkładała bo ma swoją klatkę] :)
Awatar użytkownika
Jay-Jay
Posty: 548
Rejestracja: ndz lis 06, 2011 8:20 pm
Numer GG: 7336498
Lokalizacja: 100 km od Szczecina
Kontakt:

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: Jay-Jay »

chciałam się zapytać czy taka klatka nadawała się dla ogoniastego http://allegro.pl/klatka-koszatniczka-i ... 38639.html

po prostu planuję mieć szczurka i patrze co będzie odpowiednie
Obrazek
Awatar użytkownika
Jay-Jay
Posty: 548
Rejestracja: ndz lis 06, 2011 8:20 pm
Numer GG: 7336498
Lokalizacja: 100 km od Szczecina
Kontakt:

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: Jay-Jay »

i chcę dodać że oczywiście bez kołowrotka
Obrazek
Awatar użytkownika
aneczkaa
Posty: 697
Rejestracja: wt mar 08, 2011 12:08 pm

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: aneczkaa »

Tutaj jest temat do takich pytań ;) http://szczury.org/viewtopic.php?f=165&t=7481
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”