[TRÓJMIASTO lub KRAKÓW 11 grudnia] zaadoptuję 2 samiczki

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

[TRÓJMIASTO lub KRAKÓW 11 grudnia] zaadoptuję 2 samiczki

Post autor: Paul_Julian »

Jak w tytule.
Poszukuję 2 dziewczynek , wiek i umaszczenie obojętne. Charakter też. Miałem już gryzaki, nie są mi straszne.

Jeden warunek - jak najzdrowsze- czyli nie z typowo wsobnych ( np. nie z terra). Warunek "z nieba wzięty" , ale ojciec narzeka, że chorują itd. A myslę, ze zapomniał, ze miałem nakaz max 3 szczurów, więc dmucham na zimne.
Warunek nie jest dyktowany finansami, ale decyzją niejako "odgórną" , a także tym, że długo pracuję i nie chcialbym czegoś zaniedbać.
Przynajmniej mówię szczerze.

Moje ogony mają temat tu :
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=24351

Klatka to Casita 120x60x60 , karma Tima/JR Farm/ VL rat nature /xtravital + dodatki JR Farm, Vitakraft ( chrupki i dropsy), kolby Vitapol.
Weci - dr Debis i dr Krefft (chirurdzy).
W domu jest pies i kot - nie mają dostępu do mojego pokoju.
Wybieg - klatka stoi na biurku - po wyjsciu z klatki jest przejscie na biurko - stamtąd :
- w lewo ( na biurko i szafkę i czasem da sie zeskoczyć na podlogę)
- w prawo ( pod klatkę , na biurko, na szafkę , dalej na lózko, kolejną szafke , z łózka można na parapet albo na podlogę )

Umowa adopcyjna - jak najbardziej, mam już 2 podpisane z SPS.

TRANSPORT
- mogę podjechać wszędzie na terenie trójmiasta. Najlepiej w weekend, lub wieczorem (jesli Gdynia/Sopot).

Będę w Krakowie 10-11 grudzień na konwencie. Wyjezdzam z Krakowa głównego 11 grudnia (niedziela) pociągiem pewnie ok. 15 z minutami. Mogę odebrac ogony z dworca (już tak odbierałem), wracam EXpressem ( mam transporter, torbę, kocyki itd.), więc super komfort.

Planuję wracać EX 3502
Kraków Główny 14:26
Warszawa Centralna 17:34
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: [TRÓJMIASTO lub KRAKÓW 11 grudnia] zaadoptuję 2 samiczki

Post autor: klimejszyn »

jeśli znajdziesz ogonki z Krakowa - mogę wziąć je na DT do tego 11go, myślę, że rodzice się zgodzą mając pewność, że nie zostaną u mnie na stałe, tylko czekają na kogoś :)
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Flaumel
Posty: 1354
Rejestracja: pt maja 21, 2010 5:33 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: [TRÓJMIASTO lub KRAKÓW 11 grudnia] zaadoptuję 2 samiczki

Post autor: Flaumel »

Jeśli znajdziesz ogonki z Wawy, w których się szybko zakochasz - ja za tydzień jadę Warszwa-Gdynia :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: [TRÓJMIASTO lub KRAKÓW 11 grudnia] zaadoptuję 2 samiczki

Post autor: Paul_Julian »

klimejszyn pisze:jeśli znajdziesz ogonki z Krakowa - mogę wziąć je na DT do tego 11go, myślę, że rodzice się zgodzą mając pewność, że nie zostaną u mnie na stałe, tylko czekają na kogoś :)
Starsza Pani napisała na SPS , ze mają 2 dziewczynki w Sosnowcu, więc wtedy bym tylko musiał polukac za transportem. Na szczescie jeszcze jest trochę czasu.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: [TRÓJMIASTO lub KRAKÓW 11 grudnia] zaadoptuję 2 samiczki

Post autor: szczurzyca. »

ja będę niedługo miała 10 labików, jeśli Ci odpowiadają :)
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: [TRÓJMIASTO lub KRAKÓW 11 grudnia] zaadoptuję 2 samiczki

Post autor: Paul_Julian »

Zamykam topik, bo już mam 2 dziewuszki od Starszej Pani. Dziękuję za labikowe oferty, ale na razie chcę odpocząc od non stop chorób :( Miałem 2 waciki i niestety, umarły po roku ciagłej choroby, co gorsza bez poprawy ani źródeł :(
Nie mam tez obecnie takiej gotowości czasowej, długo pracuję. A szkoda, bo labiki sa cudne ...
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”