Iskra - drastyczne

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

JKalodont
Posty: 102
Rejestracja: czw gru 30, 2010 2:53 pm

Iskra - drastyczne

Post autor: JKalodont »

Nie była ze mną nawet miesiąca. Nie zrobiłam jej zdjęć. Nazwałam ją dopiero pięć dni temu. Szczurzyce przyjęły ją wspaniale. Jeszcze dziś w nocy sprawdzałam, czy wszystko jest okej. Nie mogłem spać w nocy(jestem chora) i świeciłam w nocy telefonem na klatkę. Rano leżała pośród wiórów. Powiedziałam tylko: O boże. Została zjedzona. Od miejsca w którym wyrastają łapki aż do końca tułoiwa była rozcięta. Złamany kręgosłup. Brak narządów, tłuszczu, mięśni. Czegokolwiek. Brak krwi na około. Objedzone kości tylnych łap. Kręgosłup też. Ani krzty... czegokolwiek. Tylko wylizana do czysta skóra. Zabiły ją. Zjadły. Nie umiem myślec o nich inaczej niż: mordercy. Z drugiej strony nic nie czuję. Mam wyrzuty sumienia. Jest tylko pustka.
Powinnam płakać. Powinno mi być smutno. Znieczuliłam się na śmierć.

Nie było w nocy hałasu. Ani wczesnym rankiem. Ani jednego pisku.
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Iskra - drastyczne

Post autor: smeg »

Bardzo mi przykro z powodu tej sytuacji :( Ale gdyby pozostałe szczury zagryzły Iskrę, w klatce byłoby pełno krwi, poza tym na pewno słyszałabyś piski. Z niewiadomych przyczyn musiała sama umrzeć, a reszta po prostu chciała oczyścić gniazdo, to częste zachowanie wśród zwierząt. Wiem, że to trudne, ale nie patrz na nie, jak na morderców. Trzymaj się.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Iskra - drastyczne

Post autor: Telimenka »

[']...
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Iskra - drastyczne

Post autor: klimejszyn »

przykro mi...

zgadzam się ze smeg. musiała sama umrzeć, czasem szczury sprzątają cialko. u mnie 2 razy się tak zdarzyło, też myślałam, że mi zagryzły szczura, ale nigdzie krwi nie było. paskudny widok, wiem, co czujesz..
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Iskra - drastyczne

Post autor: Paul_Julian »

Musiało się cos innego stać, zgadzam sie z dziewczynami. Nie mysl źle o pozostałych szczurkach, to naprawdę nie ich wina. Okropne są takie chwile :(
Trzymaj sie mocno. Iskierka jest już w chmurkach, i na pewno ktos sie nią opiekuje. A tutaj została tylko ziemska powłoczka.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
treehouse
Posty: 406
Rejestracja: wt paź 18, 2011 11:56 pm
Lokalizacja: USA

Re: Iskra - drastyczne

Post autor: treehouse »

O rany...
Wstrząsające, współczuję :(
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Iskra - drastyczne

Post autor: Cyklotymia »

To ich forma pogrzebu, traktuj to w ten sposób.
[*] dla Iskierki.
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Iskra - drastyczne

Post autor: Afera »

[*]
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
zyberka
Posty: 1043
Rejestracja: pt sie 29, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: wlkp.

Re: Iskra - drastyczne

Post autor: zyberka »

Nie zazdroszczę widoku, który rano zastałaś :-\ współczuję...
[*] dla Iskry
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”