gruczolak przysadki ?

Niepokojące zachowania szczurów, objawy chorób i ich leczenie.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Akka
Posty: 1016
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:25 am
Lokalizacja: Kraków

Re: gruczolak przysadki ?

Post autor: Akka »

Oj w tym momencie nie przytoczę Ci na jakiej encyklice się posiłkował bo nie pamiętam :/ i od tego czasu aż do egzaminu nie chodziłam już na jego wykłady... Może na mojej uczelni mają akurat takie podejście, zupełnie tego nie rozumiem zero współczucia.
Obrazek
Ze mną: ♥ Batasuma, Guernica, Negra, Blixa ♥
Odeszły: Dżuman, Karbonka, Harpi, Yerstina, Indali, Ramona, Hawana, Iskariot, Szpilka, Luna [*]
sarii
Posty: 1
Rejestracja: pt lis 18, 2011 12:07 pm

Re: gruczolak przysadki ?

Post autor: sarii »

"według nauki katolickiej zwierze nie czuje cierpienia" ten kto to napisał ma stanowczo brak mózgu! to świadczy o tym że zwierzęta są dużo mądrzejsze od niektórych tu ludzi,którzy piszą tego typu pierdoły!!
to że dzieci umierają ludzie ogólnie to wiadomo i nie jest to obojętne,ale durny człowieku,kto będzie latał po hospicjach i nad nimi się użalał? zastanów się za nim tu tego typu posty napiszesz,skoro ktoś ma w domu zwierzę i ono jest chore to mam to olać ponieważ co minutę ktoś umiera?? i ma tylko o tym myśleć? każdy z nas kiedyś umrze ,ludziom się pomaga są instytucje,szpitale itd! a zwierzę cierpi czuje ból i ma uczucia ale niestety nie może poprosić o pomoc! gdyby potrafiły by mówić zatkali by nie jednego bezuczuciowego człowieka ,wiele razy dały przykład swojej szczerej miłości do człowieka i nie tylko pies szczur czy inne stworzenia Boskie! mam nadzieję że skoro tacy się tu znaleźli wierzący odpokutują za te słowa wobec zwierząt,i tak samo zostaną potraktowani wobec ludzi jak potraktowali by czy traktują bestialsko zwierzęta! szczur to nie tylko szczur!! a najmądrzejszy z gryzoni i nie raz uratowały np górników!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Objawy i leczenie”