NIETOPERENDING STORY

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: Nietoperrr... »

Nie potrafię zakładać tematów w odeszły...Bo przecież one nigdy tak na prawdę nas nie zostawiają...
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: Izabela »

czytam i ryczę
serce pęka
a syn... niesamowite...
brak słów na to wszystko
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
Awatar użytkownika
Zuzolka
Posty: 332
Rejestracja: pn mar 21, 2011 3:37 pm
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: Zuzolka »

Nie znałam Twoich ogonków... Ale jest mi tak przykro... Łzy mi się same cisną...
Każdy misiek jest wyjątkowy i każdego szkoda.. Boże, jakie nasze maleństwa mają kruche życie. Lecę wyściskać swoje.
Trzymaj się. Ja wierzę, że po przejściu tam będziemy już zawsze ze swoimi pupilami.
w mam Zuzię Uszka Tosię Bilkusia Lusię Fredzię Pusię Tusię Mali Alaskę Doriana i Rubi.
Awatar użytkownika
jordan
Posty: 2005
Rejestracja: ndz maja 02, 2010 5:38 pm

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: jordan »

dzięki Tobie znienawidziłem pierogi :) ale pyszne były :D
Obrazek
Awatar użytkownika
pariscope
Posty: 664
Rejestracja: czw lip 03, 2008 8:16 pm
Lokalizacja: Nowa Sarzyna

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: pariscope »

Nietoperku, jestem z Tobą. Dawno się tak nie poryczałam. Trudno mi sobie wyobrazić jak możesz się czuć. Dwie istotki jedna po drugiej... Niestety, my - opiekunowie szczurków, mamy to w pakiecie z naszymi pociechami.
(*) (*)
SZCZURCIA 02.2006 - 23.04.2008 ; PEREŁKA ??.08.2008 - 05.04.2011 ; FRYGA ??.08.2008 - 16.11.2010; CYKORIA 01.01.2011 - 16.05.2012 ; DAKOTA 17.01.2011 - 02.05.2012; KRECIA ??.09.2012 - 08.08.2014; KICIA ??.09.2012 - 20.09.2014;
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: Nietoperrr... »

Przez całe życie myślałam,że zjawisko nagłego osiwienia pod wpływem emocji jest tylko jakimś mitem.Jakieś trzy lata temu mój mąż pojechał z kumplami na wycieczkę ścigaczami,ja zostałam w domu z małym dzieckiem.
Zginął wtedy najlepszy jego kolega,doświadczony,wieloletni kierowca,pasjonat motocykli.Jego doświadczenie przegrało z tirem,który ściął ostryzakręt o wiele za dużo i o wiele za szybko...Umierał mężowi na rękach.
Jak wrócił do domu miał placek siwych włosów na skroni...
Ja dziś zauważyłam swój,z boku głowy,pod włosami.

To był niby tylko szczur.A ja się czułam,jakby mi własne dziecko umarło...
Nie mogę dojść ze sobą do ładu.Niby wszystko ok,funkcjonuję sobie jak zawsze,marionetka taka.A w środku...
W środku wrzask,aż na włosach widać...
Tylko szczur...
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
carrie17
Posty: 353
Rejestracja: sob paź 01, 2011 10:31 am
Lokalizacja: Kraków

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: carrie17 »

Nie można mówić, że to 'tylko szczur'. Nieważne jakie zwierzątko, czy małe, czy duże, jest naszym przyjacielem, do którego się przywiązujemy i ciężko nam pogodzić się z jego odejściem.. Najważniejsze jest jednak to, że jest wiele osób, które decyduje się im pomagać. Możesz być z siebie dumna, bo wiesz, że wiódł u Ciebie wspaniałe szczurze życie.
Przesyłam uściski i bardzo współczuję, również płakałam przy poście o Twoim synku...
[*]
Awatar użytkownika
sylwiaj
Posty: 1487
Rejestracja: pn paź 17, 2011 10:18 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: sylwiaj »

to nie tylko szczur bo to prawdziwy przyjaciel a to jak bardzo za nim tesknisz mówi tylko o tym jak bardzo go kochałas. Zgadzam sie z Toba w pełni to tak jakby dziecko odeszło sama nie myslałam ze jak Kluska odejdzie to bedzie mi cieżko a było i to bardzo:( Naprawde nie chce wiedziec jak sie czujesz ale pamietaj nie jestes sama i wszyscy Cie rozumiemy bo każdy jest na to skazany ... niestety...
u Aniołków:Krecik, Muszka, Czerniak, Gadzinka, Kluska, Pralka, Cola, Parówka, Twister

ze mną: Kamikaze, Klementynka, Emilka, Gnieciuch, Kornelcia
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: Afera »

Zgredka pochowałam o poranku,jak jeszcze dzieci spały.Ziemia była taka zimna,a jego ciałko takie golutkie...Owinęłam polarkiem,zawsze choć myśli ciut spokojniejsze.
Na Indianę mi sił nie starczyło...
Synek przyszedł,tulił mnie i mówił,że "przecież on teraz jest w niebie,mamusiu,nie płacz,jemu teraz jest dobrze,nic go nie boli,jest już z Kleofasikiem"...A ja wyłam,Boże,jak ja wyłam!...
Synek wziął Indianę,zawinął w szmatkę.Zabrał szufelkę i powiedział "pójdę go mamusiu zakopać,żebyś nie płakała"...
Pięcioletnie dziecko...
Wrócił i powiedział,że zakopał go w lesie,ale nie pod tym drzewkiem,co inne szczurki,tylko pod innym,bo on był taki wyjątkowy.
Aż się popłakałam... :(
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
kulek
Posty: 1812
Rejestracja: śr cze 10, 2009 8:25 pm
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: kulek »

Nietoperku, nie wierzę, nie wiem co napisać... :(

Bardzo mi przykro, przesyłam ciepłe myśli, trzymaj się kochana.
Za TM: Febe, Mizia, Armia, Doris, Dylema
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: szczurzyca. »

Niatoperku :'( dopiero teraz przeczytałam.. i się popłakałam. Zgredek, mój ulubieniec z Twoich szczurków. i Indianiec brat mojej Missisipi :( trzymaj się, przynajmniej nie odeszli samotnie... wspólnie zawsze jest łatwiej
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: Nietoperrr... »

Kochani jesteście wszyscy.Dużo czasu już minęło,ale jestem na etapie,że nie mogę szczurzych zdjęć oglądać.O ile zdjęcia Zgredka wywołują we mnie uśmiech,bo miał wspaniałe życie i wspaniałą śmierć,to zdjęcia Indiany powodują taki ścisk gardła,że nie mogę...
Mam uczucie kompletnej niesprawiedliwości,jego życie miało być takie cudowne,a tak bezsensownie się skończyło...
Jeszcze długo,długo będzie bolało.

A na chwilę obecną...Odreagowuję.No bo coś trzeba robić,żeby nie zwariować ;)
Wzięłam do siebie tymczasy http://szczury.org/viewtopic.php?f=163&t=33677
Małe,zabiedzone maluszki i cała moja uwaga skupia się teraz na nich.Ciut to odciąga od smutów.
Niedługo będą drugie tymczasy,wczoraj przyjechał ktoś jeszcze... ;)
Cały czas czekamy na maluszka z Łodzi,tylko coś z transportem ciężko...
Wiem,szalone ciut to wszystko,mąż tylko patrzy się na mnie i puka się w głowę... ::)
Ale tez wie,jak mi to pomaga,więc nie marudzi nawet za bardzo ;)
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
jordan
Posty: 2005
Rejestracja: ndz maja 02, 2010 5:38 pm

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: jordan »

pokazuj go ;-) !!!!!!
Obrazek
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: Nietoperrr... »

Serducho boli dalej strasznie i tak już chyba na zawsze zostanie.Kleofas był szczurem mojego syna,takim wyjątkowym,ale to był jego Przyjaciel.Tyle czasu minęło,a synek dalej czasem po nim płacze.
Indiana był mój...Tylko mój...On był dla mnie,ja dla niego.A teraz nie ma nic.I pewnie już zawsze będę płakać,jak mój synek.Bo czas łagodzi,ale nie daje zapomnienia.

Zapomnienia nie ma,ale jest pocieszenie.

Mąż twardziel z zasadami,tuli jak płaczę,ale sam jak kamień.Gdy się wydzierałam jak szaleniec za Indiańcem,wyłam,waliłam w niego pięściami,on tylko mocno przyciskał do siebie.Mi się serce rozrywało,on milczał.Miałam do niego żal,że nie rozumie...A on jednak rozumiał doskonale.Tylko nie wiedział,jak ubrać w słowa.

W sobotę powiedziałam tylko,że jest fajny ogonek z Opola.Zobaczyłam zdjęcie,czarne oczka mi się tak spodobały,takie mądre.Osoba z drugiego forum chciała jednego szczurka,nagle dostała dwa gratis,a miejsca w klatce brak...Dwa mogły zostać na styk,trzeci niestety nie...
A mąż "Jedziemy?"... :o
No i pojechaliśmy do Opola w chwilę po tym...

I przywieźliśmy...Czarne,diabelsko czarne słoniątko,które w przeciągu kilku minut wkomponowało się w moje stęsknione życia stadko...

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek

I jest im wszystkim po prostu dooobrze :D A mi ciut weselej. ;)
I moje tymczasy też rozchmurzają nieźle ;)
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: NIETOPERENDING STORY

Post autor: Nietoperrr... »

A fotki to takie kwaśne,bo przeszkadzałam w spaniu... ::) ;)
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”