Tunele i hamaczki - kompletowalne - TANIO!

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
figoifagot
Posty: 631
Rejestracja: sob sie 20, 2011 10:14 am
Lokalizacja: Radomsko

Re: Tunele i hamaczki - kompletowalne - TANIO!

Post autor: figoifagot »

figoifagot pisze:
Dominika23 pisze:można zakupić "KOMPLET dla miłośników intensywniejszych odcieni" ?:))

chyba, że tamten w zeberkę nie został jeszcze zakupiony ?:))


PS. Prześliczne te kompleciki !
Pewnie, że można :) Zeberka niestety już poszła :(
Dominiko, przepraszam, ten komplet został wstępnie zarezerwowany, dowiem się, czy ta osoba jest nadal zainteresowana i dam znać.
Z nami: Dyrektor, Siwy i Ciapaty
Za TM: Tytusek, Marti, Figo, Fagot, Ojciec
Awatar użytkownika
figoifagot
Posty: 631
Rejestracja: sob sie 20, 2011 10:14 am
Lokalizacja: Radomsko

Re: Tunele i hamaczki - kompletowalne - TANIO!

Post autor: figoifagot »

Komplecik dla miłośników intensywniejszych kolorów poleciał do innego forumowicza, pozostał jedynie komplet różowo-turkusowy.
Z nami: Dyrektor, Siwy i Ciapaty
Za TM: Tytusek, Marti, Figo, Fagot, Ojciec
Awatar użytkownika
Dominika23
Posty: 19
Rejestracja: pn lis 21, 2011 10:58 pm
Lokalizacja: Warszawa / Piastów

Re: Tunele i hamaczki - kompletowalne - TANIO!

Post autor: Dominika23 »

oj szkooooda, bo okrutnie mi się te obydwa podobały... a kiedy można się spodziewać następnej dostawy? ;>
Awatar użytkownika
figoifagot
Posty: 631
Rejestracja: sob sie 20, 2011 10:14 am
Lokalizacja: Radomsko

Re: Tunele i hamaczki - kompletowalne - TANIO!

Post autor: figoifagot »

holender no :( na razie jestem spłukana, ale może w grudniu uda się coś wymyślić. Mam trochę materiału, ale jak pisałam pocięłam go już na hamaki i tunele, więc trochę lipa :-\
Z nami: Dyrektor, Siwy i Ciapaty
Za TM: Tytusek, Marti, Figo, Fagot, Ojciec
Majszczur
Posty: 48
Rejestracja: czw lip 14, 2011 4:41 pm

Re: Tunele i hamaczki - kompletowalne - TANIO!

Post autor: Majszczur »

Cudeńka.
Figoifagot czy masz jeszcze coś ze sztruksu z polarem? I w jakiej kolorystyce? (sztruksu póki co moje baby nie gyzą)
Majszczur
Posty: 48
Rejestracja: czw lip 14, 2011 4:41 pm

Re: Tunele i hamaczki - kompletowalne - TANIO!

Post autor: Majszczur »

perspektywicznie pytam ;)
Awatar użytkownika
figoifagot
Posty: 631
Rejestracja: sob sie 20, 2011 10:14 am
Lokalizacja: Radomsko

Re: Tunele i hamaczki - kompletowalne - TANIO!

Post autor: figoifagot »

Na razie nie mam nic, perspektywicznie mogę się rozglądać za sztruksem (ale chyba w dłuższej perspektywie ;) ), napisz mi tylko jakie połączenie kolorów wchodzi w rachubę
Z nami: Dyrektor, Siwy i Ciapaty
Za TM: Tytusek, Marti, Figo, Fagot, Ojciec
Awatar użytkownika
Sonia
Posty: 36
Rejestracja: pn wrz 26, 2011 8:40 pm
Lokalizacja: Kraków/Częstochowa

Re: Tunele i hamaczki - kompletowalne - TANIO!

Post autor: Sonia »

A ja mam pytanie do użytkowniczek tych zacnych mebelków (figo, dziękuję za piękny hamaczek i resztę! Zupełnie zapomniałam podziękować ;)) Ale przejdę do rzeczy. Na czym wieszacie hamaczki i inne? Bo mnie już krew zalewa :D Kupiłam w pasmanterii taką grubszą nić (podobną do muliny) i to składam na kilka części i na tym mebelki wiszą. Niestety krótko, bo moje dwie małe dziewczyny ciągle te sznurki obgryzają :( Nie mam pojęcia jak ich tego oduczyć, ale przecież to gryzonie, więc niewiele mogę zrobić. Mają kostkę wapienną do gryzienia a i tak obgryzają te sznureczki :/ Powiedzcie mi zatem, jakie są Wasze sposoby na wieszanie hamaków? Będę wdzięczna za odpowiedź :)
"...aż raptem sekunda i okazuje się, że nie sposób jej cofnąć, nie sposób wymazać."
Marta 29.09.2009-11.11.2011 Obrazek
Awatar użytkownika
isiunia_90
Posty: 160
Rejestracja: wt lis 01, 2011 5:55 pm
Lokalizacja: Opole

Re: Tunele i hamaczki - kompletowalne - TANIO!

Post autor: isiunia_90 »

Ja łącze spinacze biurowe w "łańcuszek", z jednej strony "łańcuszka" jest hamak z drugiej krata klatki 8)
don`t worry be happy!
Awatar użytkownika
Sonia
Posty: 36
Rejestracja: pn wrz 26, 2011 8:40 pm
Lokalizacja: Kraków/Częstochowa

Re: Tunele i hamaczki - kompletowalne - TANIO!

Post autor: Sonia »

isiunia_90, super! Właśnie o takie proste i skuteczne (mam nadzieję:D) rozwiązanie mi chodziło :) Dzięki wielkie, jutro wypróbuję :)
"...aż raptem sekunda i okazuje się, że nie sposób jej cofnąć, nie sposób wymazać."
Marta 29.09.2009-11.11.2011 Obrazek
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Tunele i hamaczki - kompletowalne - TANIO!

Post autor: smeg »

Ja rozginam spinacze biurowe, tworząc z nich takie haczyki i wieszam na nich hamaki ;) Zazwyczaj wystarczy jeden spinacz na każdy róg, czasem więcej połączonych w łańcuszek w szerszej klatce.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
Sonia
Posty: 36
Rejestracja: pn wrz 26, 2011 8:40 pm
Lokalizacja: Kraków/Częstochowa

Re: Tunele i hamaczki - kompletowalne - TANIO!

Post autor: Sonia »

Kurcze, że ja na to nie wpadłam, tylko cierpliwie podwieszałam na tych sznureczkach... :D Ale dziękuję za pomysł i już nie zaśmiecam wątku figo :)
"...aż raptem sekunda i okazuje się, że nie sposób jej cofnąć, nie sposób wymazać."
Marta 29.09.2009-11.11.2011 Obrazek
Awatar użytkownika
figoifagot
Posty: 631
Rejestracja: sob sie 20, 2011 10:14 am
Lokalizacja: Radomsko

Re: Tunele i hamaczki - kompletowalne - TANIO!

Post autor: figoifagot »

Fajny pomysł z tymi spinaczami :), że też na to nie wpadłam, ja wieszam meble na łańcuchach gospodarczych ;D
Z nami: Dyrektor, Siwy i Ciapaty
Za TM: Tytusek, Marti, Figo, Fagot, Ojciec
Awatar użytkownika
Dominika23
Posty: 19
Rejestracja: pn lis 21, 2011 10:58 pm
Lokalizacja: Warszawa / Piastów

Re: Tunele i hamaczki - kompletowalne - TANIO!

Post autor: Dominika23 »

figoifagot pisze:holender no :( na razie jestem spłukana, ale może w grudniu uda się coś wymyślić. Mam trochę materiału, ale jak pisałam pocięłam go już na hamaki i tunele, więc trochę lipa :-\
czyli skoro masz już pocięte to coś nowego będzie tak?:)) nie musi być takie jak wcześniejsze, bo może też będą jakieś fikuśne kolorki ? :> powiem szczerze, że już się chyba uparłam na taki zestawik od Ciebie ;p


a co do wieszania hamaczków itd to czasami można pozbierać z domu przeróżne karabińczyki, jeśli nie to wyżej wymienione spinacze. Ja ostatnio jeszcze przy wyrzucaniu mnóstwa brulionów wpadłam na nowy pomysł. Z tych zeszytow na kółeczku wyjmuję ten drucik i tnę na kawałki i jak dla mnie też jest super szczególnie przy mocowaniu koszyczków, tylko oczywiście trzeba uważać żeby tak poskręcać aby ogonki się przypadkiem nie podrapały....
Awatar użytkownika
figoifagot
Posty: 631
Rejestracja: sob sie 20, 2011 10:14 am
Lokalizacja: Radomsko

Re: Tunele i hamaczki - kompletowalne - TANIO!

Post autor: figoifagot »

Oj, kolorki będą fikuśnie ;D Z tym, że będą tylko hamaki i tunele, ale za to z małą niespodzianką dla szczurolubnych ;) Postaram się dzisiaj je dokończyć i wrzuć.
Dominiko, jeżeli chodzi o ten komplet w kratę + żółty polar, to zapomniałam, ale mam jeszcze pocięty ten materiał na domek, hamak i tunel (na huśtawkę nie starczyło) w takich samych rozmiarach jak poprzedni komplet, ale nie mam już żółtego polaru ;) Mogę zaproponować łączenie z czerwonym polarem (też się ładnie komponuje), bo jest dostępny na miejscu (żółte i inne fajne kolorki musiałam zamawiać przez internet w ilości hurtowej, żeby miało to sens (=allegro=przesyłka droższa od towaru), a na takie zamówienie na razie mnie nie stać). Sprzedałam dwa komplety, więc jak wpłyną pieniążki, mogę dokupić czerwony polarek, jeżeli byłabyś takim rozwiązaniem zainteresowana.
Z nami: Dyrektor, Siwy i Ciapaty
Za TM: Tytusek, Marti, Figo, Fagot, Ojciec
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hamaki, domki i inne”