Tunele i hamaczki - kompletowalne - TANIO!

Moderator: Junior Moderator

fredziowa
Posty: 37
Rejestracja: ndz wrz 04, 2011 2:00 pm
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Tunele i hamaczki - kompletowalne - TANIO!

Post autor: fredziowa »

jeśli Dominika nie będzie zainteresowana, to ja bym była -nawet bez huśtawki, wystarczyłby domek hamak i tunel - w tych ciepłych intensywnych kolorach :-) Interesuje mnie jakiś komplecik za 40 zł, coś w ciepłych własnie kolorach, mogę zrobić przelew wcześniej, abyś miała na materiały :-)
Fred :-)
Awatar użytkownika
figoifagot
Posty: 631
Rejestracja: sob sie 20, 2011 10:14 am
Lokalizacja: Radomsko

Re: Tunele i hamaczki - kompletowalne - TANIO!

Post autor: figoifagot »

Fredziowa, jeżeli Dominika się nie zdecyduje, to jak najbardziej :) (taki 3-częściowy komplet krata+polar to koszt 30 zł). Mam jeszcze wolny komplet turkusowo-różowy (na poprzedniej stronie), może ten się spodoba?
Z nami: Dyrektor, Siwy i Ciapaty
Za TM: Tytusek, Marti, Figo, Fagot, Ojciec
Awatar użytkownika
figoifagot
Posty: 631
Rejestracja: sob sie 20, 2011 10:14 am
Lokalizacja: Radomsko

Re: Tunele i hamaczki - kompletowalne - TANIO!

Post autor: figoifagot »

A to zapowiadane hamaki i tunele z niespodzianką w postaci szczurkowych aplikacji :)
Hamaczki z podwójnego grubego polaru z obustronną aplikacją, wszystkie w cenie 12 zł
Obrazek
Do wyboru:
1. Hamak, wymiary: 34x46 cm
Obrazek Obrazek Obrazek

2. Hamak, wymiary: 35x41 cm
Obrazek Obrazek Obrazek

3. Hamak, wymiary: 36x36 cm
Obrazek Obrazek Obrazek

4. Hamak, wymiary: 42x47 cm
Obrazek Obrazek

Tunele z podwójnego grubego polaru usztywniane dodatkowo warstwą materiału, z jednostronną aplikacją, wszystkie w cenie 14 zł, każdy tunel ma długość 41 cm i średnicę 12 cm
Obrazek

Do wyboru:
Tunel 1
Obrazek

Tunel 2
Obrazek

Tunel 3
Obrazek

Tunel 4
Obrazek

Serdecznie zapraszam!
Z nami: Dyrektor, Siwy i Ciapaty
Za TM: Tytusek, Marti, Figo, Fagot, Ojciec
Awatar użytkownika
isiunia_90
Posty: 160
Rejestracja: wt lis 01, 2011 5:55 pm
Lokalizacja: Opole

Re: Tunele i hamaczki - kompletowalne - TANIO!

Post autor: isiunia_90 »

A mogłabyś uszyć jeszcze tunel fioletowy z żółtym szczuraskiem tak by pasował do hamaczka 4 tego fioletowego ^^ To bym jako komplecik sobie wzięła :P
don`t worry be happy!
Awatar użytkownika
Dominika23
Posty: 19
Rejestracja: pn lis 21, 2011 10:58 pm
Lokalizacja: Warszawa / Piastów

Re: Tunele i hamaczki - kompletowalne - TANIO!

Post autor: Dominika23 »

fredziowa pisze:jeśli Dominika nie będzie zainteresowana, to ja bym była -nawet bez huśtawki, wystarczyłby domek hamak i tunel - w tych ciepłych intensywnych kolorach :-) Interesuje mnie jakiś komplecik za 40 zł, coś w ciepłych własnie kolorach, mogę zrobić przelew wcześniej, abyś miała na materiały :-)
Jeśli chcesz to ustęuję miejsca :))

a te małe szczurki są super ! Ja szukałam czegoś w mało "odblaskowych" kolorkach, ale może zdecyduję się po prostu na tamten komplecik i nie będę już kombinowała... Dam dzisiaj odp. jeszcze czy czekam czy tamten wcześniejszy :))
Awatar użytkownika
isiunia_90
Posty: 160
Rejestracja: wt lis 01, 2011 5:55 pm
Lokalizacja: Opole

Re: Tunele i hamaczki - kompletowalne - TANIO!

Post autor: isiunia_90 »

Albo dobra nie będę wymyślać i ci głowy zawracać, biorę hamak 4 ten pasiasty i do kompletu tunel 4 :) wiem wiem niezdecydowana jestem ::)
don`t worry be happy!
Awatar użytkownika
Dominika23
Posty: 19
Rejestracja: pn lis 21, 2011 10:58 pm
Lokalizacja: Warszawa / Piastów

Re: Tunele i hamaczki - kompletowalne - TANIO!

Post autor: Dominika23 »

ooojj nie Ty jedna ;p

:)
fredziowa
Posty: 37
Rejestracja: ndz wrz 04, 2011 2:00 pm
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Tunele i hamaczki - kompletowalne - TANIO!

Post autor: fredziowa »

figoifagot pisze:Fredziowa, jeżeli Dominika się nie zdecyduje, to jak najbardziej :) (taki 3-częściowy komplet krata+polar to koszt 30 zł). Mam jeszcze wolny komplet turkusowo-różowy (na poprzedniej stronie), może ten się spodoba?
Dominika23 pisze:
fredziowa pisze:jeśli Dominika nie będzie zainteresowana, to ja bym była -nawet bez huśtawki, wystarczyłby domek hamak i tunel - w tych ciepłych intensywnych kolorach :-) Interesuje mnie jakiś komplecik za 40 zł, coś w ciepłych własnie kolorach, mogę zrobić przelew wcześniej, abyś miała na materiały :-)
Jeśli chcesz to ustęuję miejsca :))

a te małe szczurki są super ! Ja szukałam czegoś w mało "odblaskowych" kolorkach, ale może zdecyduję się po prostu na tamten komplecik i nie będę już kombinowała... Dam dzisiaj odp. jeszcze czy czekam czy tamten wcześniejszy :))

jeśli nikt nie ma nic przeciwko - chcę ten w kratę, niepełny :-) bo rozumiem że Dominiko jesli mogę, to mogę go zakupić :D mam pomarańczowy pokój i byłby idealny ;)) nie, żeby turkusowo-różowy był zły, ale mało męski jest ;-) jesli wszystko wszystkim pasuje, to proszę figo.. o kontakt PW z numerem konta i ile wychodzi przesyłka :-)
pozdrawiam :-) aaa p.s. jakbys miała jakąś wolną huśtawkę z innego kompletu której nie sprzedałaś, to możesz mi dorzucić do tego :-)
Fred :-)
Awatar użytkownika
figoifagot
Posty: 631
Rejestracja: sob sie 20, 2011 10:14 am
Lokalizacja: Radomsko

Re: Tunele i hamaczki - kompletowalne - TANIO!

Post autor: figoifagot »

O rany, się pogubiłam już ;D
@isunia, ten hamaczek pasiasty (4) z drugiej strony jest fioletowy, a tunel (4) jest z zewnątrz pasiasty, a wewnątrz jest fioletowy, tak je "wykoncypowałam" jako komplet, bo na tyle mi starczyło "kolorowego" materiału.
@Fredziowa, dla Ciebie uszyję na początku tygodnia komplet krata+czerwony polar i prześlę zdjęcia do akceptacji.
@Dominiko, napisz mi może jakie kolory by Cię interesowały, jeżeli taki polar mam dostępny na miejscu, to kupię, jak tylko coś się na koncie pojawi.
Z nami: Dyrektor, Siwy i Ciapaty
Za TM: Tytusek, Marti, Figo, Fagot, Ojciec
Awatar użytkownika
isiunia_90
Posty: 160
Rejestracja: wt lis 01, 2011 5:55 pm
Lokalizacja: Opole

Re: Tunele i hamaczki - kompletowalne - TANIO!

Post autor: isiunia_90 »

A masz jeszcze jakiś polar na domkohamak? Bo jeśli by mi się udało załapać też na domek to bym wzięła cały komplecik z hamakiem i tunelem ;) Domek nie musi być w paseczki może być w np w jakiś jeden kolor lub każda ścianka inna jak ci jakieś resztki pozostawały z tych kolorów ^^ Mam nadzieję, że mnie moje chłopaki nie pogonią za różowy paseczek ale cóż do gadania mają jak się ich pani tak podoba >:D
don`t worry be happy!
Awatar użytkownika
Dominika23
Posty: 19
Rejestracja: pn lis 21, 2011 10:58 pm
Lokalizacja: Warszawa / Piastów

Re: Tunele i hamaczki - kompletowalne - TANIO!

Post autor: Dominika23 »

oj zrobiło się zamieszanie :)

co do krateczek to tak jak napisałam jak najbardziej nie mam nic przeciwko ! :))

co do kolorków to hm... myślałam po prostu o czymś mniej jaskrawym, ale jak nie ma to trudno... :))
Awatar użytkownika
Dominika23
Posty: 19
Rejestracja: pn lis 21, 2011 10:58 pm
Lokalizacja: Warszawa / Piastów

Re: Tunele i hamaczki - kompletowalne - TANIO!

Post autor: Dominika23 »

oczywiście mówiąc trudno mam na myśli, że wezmę ten z różem ! :)
Awatar użytkownika
figoifagot
Posty: 631
Rejestracja: sob sie 20, 2011 10:14 am
Lokalizacja: Radomsko

Re: Tunele i hamaczki - kompletowalne - TANIO!

Post autor: figoifagot »

@isunia, mam jeszcze trochę fioletowego polaru, może starczy na domek, ale muszę to wszystko pomierzyć, i żółtego szczurka bym mogła naszyć, bo został mi dosłownie mały kwadracik :)
@dominiko, to może ja Ci napiszę jakie mam dostępne polary w sklepie: błękit, granat, szafir, czarny, czerwony, szary, ceglasty, ciemnozielony, beżowy i brązowy, może jakieś połączenie dwóch z tych kolorów przypadnie Ci do gustu?
Z nami: Dyrektor, Siwy i Ciapaty
Za TM: Tytusek, Marti, Figo, Fagot, Ojciec
Awatar użytkownika
figoifagot
Posty: 631
Rejestracja: sob sie 20, 2011 10:14 am
Lokalizacja: Radomsko

Re: Tunele i hamaczki - kompletowalne - TANIO!

Post autor: figoifagot »

@isunia, a Ty chciałaś taki większy domek? Wystarczy fioletowego polaru, ale na taki tylko ciut większy o średnicy ok. 27 cm, może być?
Z nami: Dyrektor, Siwy i Ciapaty
Za TM: Tytusek, Marti, Figo, Fagot, Ojciec
Awatar użytkownika
Dominika23
Posty: 19
Rejestracja: pn lis 21, 2011 10:58 pm
Lokalizacja: Warszawa / Piastów

Re: Tunele i hamaczki - kompletowalne - TANIO!

Post autor: Dominika23 »

ale troszkę bym musiała poczekać prawda?:) bo idealnie byłoby szary z ceglastym albo coś z granatem :)


PS. przepr. jeśli za bardzo zawracam głowę :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hamaki, domki i inne”