Temat archiwalny Karm polecanych - nieaktualny!

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
aneczkaa
Posty: 697
Rejestracja: wt mar 08, 2011 12:08 pm

Re: Karmy POLECANE

Post autor: aneczkaa »

Paul_Julian pisze: Uczta się pogorszyla, dużo ziarna
Wcześniej co prawda nie dawałam Uczty, ale niedawno zaczęłam mieszać z Timą.
Przez jakiś czas karmiłam dziewczynki samą Ucztą i rzeczywiście - z pełnej miseczki po zjedzeniu zostawało ok 1/6 ziarna, w tym bardzo dużo owsa, a ogony tego nie tykały. Timowe ziarno jedzą ładnie, więc tutaj nie ma problemu :)
macik001
Posty: 905
Rejestracja: czw gru 02, 2010 4:54 pm
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: Karmy POLECANE

Post autor: macik001 »

Ostatnio skończyła mi się Uczta i nie mogę powiedzieć żeby była zła ???
Może na kiepskie opakowanie trafiłyście. Ja co prawda mieszałam z Vitapolem chomikowym i wcale nie było dużej ilości ziaren.

Teraz mam Timmę i niby w porządku, ale jednak zostają te kulki które stanowią wiekszą część karmy 8)
Awatar użytkownika
aneczkaa
Posty: 697
Rejestracja: wt mar 08, 2011 12:08 pm

Re: Karmy POLECANE

Post autor: aneczkaa »

Nie mówię, że jest zła, bo jedzą ją ze smakiem, tylko zostawiają ziarna, które stanowią jednak sporą część karmy :) Wydaje mi się nawet, że w Timie jest ich więcej, ale nigdy ich nie zostawiają.
macik001
Posty: 905
Rejestracja: czw gru 02, 2010 4:54 pm
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: Karmy POLECANE

Post autor: macik001 »

W każdym razie moim typem jest Uczta i Timma na jednym miejscu. :D :D
Mam jeszcze na spróbowanie Labofed(?) no i zaczynają smrodki przekonywać się do niej ;)
mieciowa
Posty: 30
Rejestracja: ndz lis 13, 2011 5:34 pm

Re: Karmy POLECANE

Post autor: mieciowa »

u mnie podstawa jest vitakraft Vita. panowie nie mogą sobie powybierać, nic sie nie maruje, są zadowoleni i zdrowi:)jest dość droga,ale widzę jak działa na ogony.niestety dość ciężko ją w mojej okolicy dorwać,ale póki co,dajemy sobie radę:)
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Karmy POLECANE

Post autor: klimejszyn »

a ja ponownie polecam vl classic zero - własnie kończymy drugi worek 20kg, a paskudom się nie znudziło, zjadają do ostatniego ziarenka, czasem jedynie chlebek świętojański zostawią :)
jestem bardzo zadowolona i zamawiam kolejny worek.

po pierwszym worku byłam załamana, kiedy zalęgły się robale. ale teraz porozsypywałam do wielu małych pojemniczków, nic się nie zalęgło i jestem szczęśliwa :D
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
dusiaczek
Posty: 1775
Rejestracja: śr paź 28, 2009 11:00 pm
Lokalizacja: Żory/Opole
Kontakt:

Re: Karmy POLECANE

Post autor: dusiaczek »

Pytanie:

Uczta http://www.zooplus.pl/shop/gryzonie/pok ... farm/30834

czy

Pokarm http://www.zooplus.pl/shop/gryzonie/pok ... farm/61127 ?

Macie jakieś doświadczenie, co chętniej jedzą? Bo chcę im mieszać z Timą dla urozmaicenia ale właśnie szukając zobaczyłam te dwie różne.

Swoją droga, fajna promocja na zooplusie, JR Farm uczta 2,5kg = 27,80 , a ta sama karma + gratis (!!) koktajl białkowy = 31,80 ;p
~"zapomnialem ze ziarno tez ma uczucia i rodzine.."

~80% Twoich problemów rozwiąże Google i opcja "Szukaj" na odpowiednim forum, na pozostałe 20% wystarczy wódka.
Awatar użytkownika
Sky
Posty: 1567
Rejestracja: pn cze 15, 2009 4:27 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Karmy POLECANE

Post autor: Sky »

z tego co tutaj użytkownicy się wypowiadali, to pamiętam, że uczta lepiej schodzi.
Właśnie ją zamówiłam, 'niestety' bez gratisu ;) Za to dostałam kalendarz adwentowy dla kota gratis ::)
W pamięci Cookie, Biscuit, Manu, Muffin, Anouk, Kavi, Tytus i Festus.

http://www.szkicz.blogspot.com <- rysuję sobie.
dusiaczek
Posty: 1775
Rejestracja: śr paź 28, 2009 11:00 pm
Lokalizacja: Żory/Opole
Kontakt:

Re: Karmy POLECANE

Post autor: dusiaczek »

No też mi tak w sumie lepiej wygląda, jak widze po zdjęciach. Też własnie będę zamawiac ale za jakieś 2 tygodnie, jak blueturk będzie zamówienie robić (spoko, spoko, damy znać osobom z Opola ^^)
~"zapomnialem ze ziarno tez ma uczucia i rodzine.."

~80% Twoich problemów rozwiąże Google i opcja "Szukaj" na odpowiednim forum, na pozostałe 20% wystarczy wódka.
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Karmy POLECANE

Post autor: smeg »

Pokarmu nie używałam, ale zamawiałam kiedyś komuś w jakimś zbiorowym zamówieniu i z tego co widziałam przez opakowanie, to jest mniej apetyczny niż Uczta ;) Ale i sama Uczta u mnie jakoś genialnie nie schodziła ::)
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
dusiaczek
Posty: 1775
Rejestracja: śr paź 28, 2009 11:00 pm
Lokalizacja: Żory/Opole
Kontakt:

Re: Karmy POLECANE

Post autor: dusiaczek »

Mi Uczta w ogóle lepiej niż Tima wygląda, dlatego chcę mieszać dla urozmaicenia, bo Timy mi jeszcze jakieś 2kg zostało.
~"zapomnialem ze ziarno tez ma uczucia i rodzine.."

~80% Twoich problemów rozwiąże Google i opcja "Szukaj" na odpowiednim forum, na pozostałe 20% wystarczy wódka.
Awatar użytkownika
Vikaaa
Posty: 167
Rejestracja: pn paź 17, 2011 6:09 pm
Lokalizacja: Witankowo (koło Piły)

Re: Karmy POLECANE

Post autor: Vikaaa »

Co sądzicie o tej karmie : http://www.zooplus.pl/shop/gryzonie/pok ... arm/212831
Zastanawiam się nad zmianą bo paskudy zaczęły wybrzydzać swoją karmą :-[

;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Karmy POLECANE

Post autor: Paul_Julian »

To jest Uczta dla szczura w wersji light. Jak masz grubaski to pewnie jest ok. Nie wiem czy bedzie dobra dla zwykłych ogonków.

A jak wybrzydzają to spróbuj przegłodzic :D
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Vikaaa
Posty: 167
Rejestracja: pn paź 17, 2011 6:09 pm
Lokalizacja: Witankowo (koło Piły)

Re: Karmy POLECANE

Post autor: Vikaaa »

No to właśnie dla grubasków :D Ale jednak zdecyduję się na tą ucztę zwykłą , bo ja lubię moje grubaski ;D
Obrazek
Awatar użytkownika
gosja1
Posty: 1809
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 12:22 pm

Re: Karmy POLECANE

Post autor: gosja1 »

Vikaaa, ja mam tłuścioszka i wcale jakoś bardzo nie schudł na tej karmie ;) ale też dostawał inne rzeczy, więc może z tego powodu :)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 00#p982390
-------------------------------------------------------------
Kubuś [*], Kacperek [*], Boguś[*], Marcelek[*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”