Paraliż

Wszystko inne, czego nie można zakwalifikować do żadnego z podanych działów. Na przykład: kilka objawów, dotyczących ogółu zachowań chorobowych, czy niewydolność kilku organów, obejmujących zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
To jest dobry dział, jeśli nie wiesz gdzie możesz umieścić swój post - by najlepiej pasował.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Dzoker
Posty: 13
Rejestracja: pn lis 15, 2010 1:25 pm

Paraliż

Post autor: Dzoker »

Witam od wczoraj mój szczur jest sparaliżowany... To co się stało było dziwne. Mój brat bawił się ze szczurem po jakichś 30 minutach odłożył go on poszedł do domku i godzinę później się nie ruszał... Postaram się jak najszybciej pojechać do weterynarza tymczasem proszę o poradę co mogę zrobić dla niego? Szczur oddycha, czasami myje sobie pyszczek od porfiryny(czy jak to tam się zwie) i rusza tylnymi łapami. Reszta luźna jakby kark sobie złamał czy coś. ???
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: Paraliż

Post autor: nausicaa »

albo gdzieś mu szczur spadł niefortunnie i się nie przyznał albo miał wylew.
idź do weta. teraz daj mu leżeć w spokoju, połóż tak, żeby miał ciepło. możesz też pomóc mu się trochę umyć- np wacikiem maczanym w ciepłej wodzie, szczególnie okolice genitaliów.
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne / ogół objawów”