Smutnik :(

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
moni
Posty: 881
Rejestracja: sob maja 17, 2003 6:09 pm

Smutnik :(

Post autor: moni »

Sarenko aż tak źle jest?Coś poważnego?Leki to już nieciekawa sprawa.
Trzymam kciuki za poprawienie humoru.
Figa i Julka u mnie

Pestuś, Ziutuś, Kofi i Lafi biegają razem za Tęczowym Mostem w Krainie Wielkich Dropsów
Gumcia
Posty: 792
Rejestracja: pt gru 24, 2004 4:12 pm
Lokalizacja: Tychy

Smutnik :(

Post autor: Gumcia »

Jutro ide do kumpeli na urodziny, a beda same glupie dziewczyny i ZERO, poprostu ZERO chłopaków, i jak tu sie wyszeleć, z dziewczynami? bleee, JA CHCE CHLOPAKOW !! :cry: to nie der :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :x :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Ze mną byli:
Panowie: Blade, Szczurkoś, Snoopy, Bezik
Panie: Pussy, Smark
Aktualnie klatka pusta...
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

Smutnik :(

Post autor: Dona »

a ja najprawdopodobniej jutro będę musiała oddać coś bardzo mi drogiego... :cry:
sarenka24
Posty: 310
Rejestracja: czw paź 14, 2004 10:59 pm
Lokalizacja: Katowice

Smutnik :(

Post autor: sarenka24 »

moni, dawno mnie tu nie bylo ale odpowiem na pytanie teraz....było bardzo źle...nie umiałam się pozbierać po odejściu od chłopaka z którym bylam 4 lata...do tego miałam jeszcze inne problemy...ale dzięki współczesnej medycynie (czyli antydepresanty) pozwoliły mi niektóre rzeczy zobaczyć w innym świetle, teraz jest już ok - leki nadal biore, bo boję się że jak odstawię znów nade mną zawiśnie czarna rozpaczliwa chmura...ale tak jak powidziałam już w innym temacie - wracam do żywych. Przez ten czas straciłam paru znajomych, którzy zamiast pomóc jeszcze bardziej mnie dobijali, któzy za moimi plecami obgadywali mnie a rozmawiając ze mną nie mieli odwagi powiedzieć mi co myślą - ale nie żałuję, bo teraz wiem kto jest kim, komu można ufać i kto mnie nie zawiedzie w najtrudniejszych momentach życia - prawdą jest jednak, że "prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie" i to, że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.
Nosek ['] forever in my heart
Kinia i Frida ['] ['] :(za teczowym mostem, tak szybko odchodzicie :(
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Smutnik :(

Post autor: ESTI »

No widzisz Sarenka, tak to już jest w życiu, że generalnie możesz ufać tylko sobie...przykre tylko, że niektóre doświadczenia tak bardzo bolą...
Obrazek
moni
Posty: 881
Rejestracja: sob maja 17, 2003 6:09 pm

Smutnik :(

Post autor: moni »

Sarenka Obrazek
Oby było lepiej.
Figa i Julka u mnie

Pestuś, Ziutuś, Kofi i Lafi biegają razem za Tęczowym Mostem w Krainie Wielkich Dropsów
Gumcia
Posty: 792
Rejestracja: pt gru 24, 2004 4:12 pm
Lokalizacja: Tychy

Smutnik :(

Post autor: Gumcia »

a mi się coś zdaje, że nici z nowego szczurka od RattyGirl.... nie moge jej zlapac na Forum i GG :cry: przed chwilunią była na Forum, napisalam PW, a gdy juz wyslalam juz jej nie było :cry: już jest 20... za niedlugo święta, a mial byc po swietach troszkę :cry: chyba sie załamie jak nic nie bedzie z przyjazdu kapturka do mnie :cry:


PS; Sarenka, wszystko się ułozy, zobaczysz :)
Ostatnio zmieniony ndz mar 20, 2005 3:55 pm przez Gumcia, łącznie zmieniany 1 raz.
Ze mną byli:
Panowie: Blade, Szczurkoś, Snoopy, Bezik
Panie: Pussy, Smark
Aktualnie klatka pusta...
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

Smutnik :(

Post autor: Dona »

Sarenka :**
sarenka24
Posty: 310
Rejestracja: czw paź 14, 2004 10:59 pm
Lokalizacja: Katowice

Smutnik :(

Post autor: sarenka24 »

Dziękuję Esti, monia i Dona :* :* :*
Nosek ['] forever in my heart
Kinia i Frida ['] ['] :(za teczowym mostem, tak szybko odchodzicie :(
Awatar użytkownika
WildMoon
Posty: 1145
Rejestracja: śr wrz 29, 2004 10:57 am

Smutnik :(

Post autor: WildMoon »

Tak, wszystko sie ulozy. Ja tez czekam az nadejda lepsze czasy i sie wszystko jakos ulozy. Nie martw sie, nie jestes sama :)
Tak nawiasem mowiac mialam odpisac Tobie na pw, ale z racji mojego lekkiego roztrzepania calkiem o tym zapomnialam :( Mam nadzieje, ze mi wybaczysz... :*** Obrazek
Before you speak, THINK!
T - is it TRUE?
H - is it HELPFUL?
I - is it INSPIRING?
N - is it NECESSARY?
K - is it KIND?
GoHa
Posty: 830
Rejestracja: śr wrz 03, 2003 4:29 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: GoHa »

a ja mam dolka... ale o tym kiedy indziej.... jak nadejda lepsze czasy... to opisze to w weselniku
Dobrze jest być kochanym... :)
Dixi
Posty: 1171
Rejestracja: wt lis 16, 2004 4:24 pm

Smutnik :(

Post autor: Dixi »

Ja też mam doła, bo nie lubię być spłukaną z kasy, ale tak to jest, jak trzeba się samemu utrzymywać, wypłata stoi w miejscu, odestki od kredytu są pobierane a ceny w sklepach coraz wyższe!
A miało być lepiej po naszym wejściu dla Unii - miało być lepiej dla nas, dla Polaków....a ja tego nie odczuwam sama po sobie ani po znajomych....
Pozdrawiam,
Aguśka
Gumcia
Posty: 792
Rejestracja: pt gru 24, 2004 4:12 pm
Lokalizacja: Tychy

Smutnik :(

Post autor: Gumcia »

a ja chce komóre :( a tatuś kupić nie chce :(
Ze mną byli:
Panowie: Blade, Szczurkoś, Snoopy, Bezik
Panie: Pussy, Smark
Aktualnie klatka pusta...
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: krwiopij »

a ja nie chce matury... nie chce... ja chce spokoooj!!! :cry: :cry: :cry:
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Smutnik :(

Post autor: ESTI »

a ja proszę, żeby wszystko dobrze się ułożyło...:cry:
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”