Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka - RENIA :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Martini i ktoś jeszcze

Post autor: unipaks »

Zważyłam kobiety:
Martini - ok. 450
Shenzi - 550

::) :P
Ale cóż, tego się przecież spodziewaliśmy :D . Shenzi z powrotem na granulat, ale niebieściaka odchudzać nie będziemy, jeśli nie będzie dalej tyła; wystarczy, żeby nadal latała tam i nazad i robiła wycieczki po chałupie.
Białaska już na dobre zadomowiła się w niebieściakowej pufie, włazi i wyłazi jak chce i kiedy sobie tylko życzy i wyżera na potęgę. :P Martinka znów chodzi w okularach ze stresu i złości na nią. No i też sąsiedzi dają ciągle popalić... Na dokładkę my sami też trochę hałasujemy przy pracach remontowych, więc panny pewnikiem podenerwowane. :-\
Ale teraz weekend zapowiada się dla nich, przynajmniej z naszej strony, spokojnie; co do sąsiadów na 100 % zupełnie odwrotnie :-X
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Martini i ktoś jeszcze

Post autor: IHime »

Z Shenzi kawał pięknej kobiety się zrobił. Może ona jest typem, który ze stresu chudnie i przez remonty troszkę zrzuci? ;)
U nas kiedyś sąsiedzi się chyba zmówili jakiś czas temu - trzech robiło remont na raz, czasem od 6-7 rano do 20, w weekendy też. Dziewczynki nie chciały nawet wychodzić z domków, a ja miałam ochotę mordować. ;) Na szczęście dosyć szybko skończyli.
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Martini i ktoś jeszcze

Post autor: Nakasha »

Taak, my też kochamy remonty sąsiadów, szczególnie wymianę drzwi wejściowych, co słychać na całej klatce niezależnie od piętra. >:( ;)

A wagowo babki są... hm hmm okrąglutkie. ;D
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Martini i ktoś jeszcze

Post autor: ol. »

My też nie lubimy remontów, zwłaszcza jeśli biorą w nim udział młoty i piły do glazury, brrr ::)
Za rychły koniec hałasów i powrót czystych oczek obu nadobnych szczurek !
A więc dla Shenzi nastały ciężkie czasy granulatu ? ... eeeh, może z niebieską mróweczką w odwodzie nie tak źle ? ;)
Awatar użytkownika
pariscope
Posty: 664
Rejestracja: czw lip 03, 2008 8:16 pm
Lokalizacja: Nowa Sarzyna

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Martini i ktoś jeszcze

Post autor: pariscope »

O nie! Przegapiłam urodziny Uni! Jaki wstyd!
Uni, spóźnione, ale bardzo, bardzo serdeczne życzenia: szczęścia osobistego. awansu (a przynajmniej podwyżki ) w pracy, miłości najbliższych, spokojnych i cichych sąsiadów, zdrowych i radosnych szczurów oraz gromadki oddanych przyjaciół. :-*
SZCZURCIA 02.2006 - 23.04.2008 ; PEREŁKA ??.08.2008 - 05.04.2011 ; FRYGA ??.08.2008 - 16.11.2010; CYKORIA 01.01.2011 - 16.05.2012 ; DAKOTA 17.01.2011 - 02.05.2012; KRECIA ??.09.2012 - 08.08.2014; KICIA ??.09.2012 - 20.09.2014;
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Martini i ktoś jeszcze

Post autor: unipaks »

Dziękuję serdecznie! :)

Wczoraj odwiedziliśmy przyjaciół i zostaliśmy u nich na noc, więc dziewczyny zostały w domu z rodziną i nie miały się do kogo nocą przytulić; mimo wszystko Martini postanowiła spać w naszym łóżku. Nierozłożonym, więc pozostało jej przycupnąć za poduszką osłoniętą kocem... ;)

Dzisiejszej nocy sąsiad nie próbował rękoczynów ze swoją panienką, więc szczurki musiały znieść "tylko" stadardowe awantury z bieganiem w chodakach po panelach oraz wrzaskami, piskami i przekleństwami. Ehh... :P
Shenzi niezbyt zadowolona z obrotu rzeczy, miłośnie zagląda każdemu w oczy i sprawdza, czy puste dłonie czegoś nie ukrywają. Obie zaś granulat mają w... głębokim poważaniu. ::) Poczekamy, zobaczymy... Niech tylko skończą się niebieściakowe zapasy z pufy. :D

Martini to słodka śmiesznota. :)
Co wieczór dostaje w jedzonku wit.B i w tym celu zwabiam ją do kuchni, by w spokoju mogła pożywić się wzbogaconym o lek żarełkiem, bez obecności żarłocznej białaski.
Niebieściaczek prędko załapał w czym rzecz; z nadejściem wieczoru pędzi w podskokach do kuchni za kimś z nas i zajmuje zwyczajowo stanowisko pod oknem, oczekując wjazdu spodka. :D Albo wystaje pod drzwiami, tuptaniem i wierceniem usiłując zwrócić na siebie uwagę domownika, a po osiągnięciu celu plącze mu się pod nogami, mobilizując człowieka do szybkiego działania ;D
Miło było po powrocie wziąć dziewczyny w dłonie i wtulić twarz w kochane futrzaczki :)

Parę fotek Shenzi sprzed weekendu; chwila na relaks między pracami remontowymi:

Obrazek panna z jedzonkiem

Białe futro pana na kolanach Obrazek

Obrazek jak się wtulać, to z noskiem

- Czy ten szelest co słyszę to to co myślę..? Obrazek

Obrazek Shenzi, choć grzeczna, pokazuje jęzorek! ;) :D

Czyste , przejrzyste, rubinowe oczka Shenzi :) Obrazek

Obrazek - Co tam maaasz..? Daaaj..!

- Tak jest całkiem dobrze, niech trwa! :) Obrazek
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Martini i ktoś jeszcze

Post autor: Eve »

Kilka dni mnie nie było więc nie zaglądałam, ale miło jest widzieć, że u Was tak spokojnie i urokliwie. Mi się taka stabilizacja teraz marzy :P A Martini jest przesłodka, widać że wie gdzie dobrze się można stołować a że lubi tajemnice to nikomu nie powie:)
Wymiziać proszę cudowianki.
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Martini i ktoś jeszcze

Post autor: ol. »

Niebieściaczek prędko załapał w czym rzecz; z nadejściem wieczoru pędzi w podskokach do kuchni za kimś z nas i zajmuje zwyczajowo stanowisko pod oknem, oczekując wjazdu spodka. Albo wystaje pod drzwiami, tuptaniem i wierceniem usiłując zwrócić na siebie uwagę domownika, a po osiągnięciu celu plącze mu się pod nogami, mobilizując człowieka do szybkiego działania


;D

Martini sztukę zaopatrzenia i dar przekonywania ma w jednym paluszku. Ja myślę że kiedyś i Shenzi dojdzie do takiego mistrzostwa, choć i tymczasem nie ma się na co uskarżać:
http://imageshack.us/photo/my-images/269/img6136vp.jpg/ - nie wiem czy to języczek, czy usteczka, czy może języczek oblizujący usteczka ? w każdym razie oprzeć się takiej mince nie sposób !
http://imageshack.us/photo/my-images/94/img6138ac.jpg/ - słodyczy ...

Takim jednym spokojnym popołudniem proszę i ode mnie przekazać mizanko dla panienek :)
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Martini i ktoś jeszcze

Post autor: Afera »

9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
manianera
Posty: 1474
Rejestracja: czw maja 06, 2010 4:58 pm
Lokalizacja: Września/Warszawa

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Martini i ktoś jeszcze

Post autor: manianera »

http://imageshack.us/photo/my-images/807/img6129g.jpg/ - kulka białej rozkoszy :-*
Trzymamy kciuki za zdrówko niebieskiej seniorki i za szybki koniec remontów i awantur zza ściany!
Widzę Twoją gwiazdę, ale podążam za swoją. [B. Hellinger]
Słodziaki
Awatar użytkownika
Agatow
Posty: 543
Rejestracja: wt sty 18, 2011 11:32 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Martini i ktoś jeszcze

Post autor: Agatow »

Dawno nie zaglądałam na forum ale na szczęście u Was wszystko dobrze się układa i z tego co czytam dziewczyny dobrze się dogadują :) "Wesołe" sąsiedztwo macie, mam nadzieję, że szczurcie za bardzo nie przejmują się awanturami.
Wiem też co dla szczurasków znaczy remont, właśnie skończyliśmy malowanie i biedulki trochę się tym wszystkim stresowały ale z tego co czytałam wcześniej macie już doświadczenie a one nawet pomagają! Miłego wytchnienia, mizianko dla stadka :-*
za TM: Zuzia, Muniek, Ziuta, Pasztet, Bestian, Szefowa, Strzałka, Piskałka, Indiana, Cykałka, Gremlin, Krecik, Księżniczka, Cytryny, Chmurka, Panika, Watka (Maluszynka)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Martini i ktoś jeszcze

Post autor: unipaks »

Przygotowanie do świąt przebiega u nas tego roku pod znakiem remontu i sąsiadów z piekła rodem. :P
Przymierzamy się do przeprowadzki do pokoju obok, ale najpierw trzeba tam zrobić remontowy przewrót, z wykuwaniem dziur w ścianach pod nową instalację elektryczną (konieczność...) oraz zmiana listew przypodłogowych na inne niż drewniane, drewnopodobne czy ze sztucznego tworzywa ( dyskusyjne, i tak właściwie to chyba bez sensu myślę... ::) :-\ ).
Panienki podenerwowane, niebieściak w czerwonych goglach a białaska Shenzi bardzo się wycofała i świąteczny czas jest nam wszystkim ogromnie potrzebny. :-\
Na dodatek niedawno okno, które przez noc miało być tylko "rozszczelnione", rozwarło się i pośród głębokich ciemności obudził mnie okropny ziąb; Martini wskutek tego pokichuje. W ruch poszła majerankowa maść, betaglukan i rutinoscorbin, jeszcze przed witamina B1, bo uznałam wyleczenie przeziębienia za ważniejsze teraz. Na szczęście kochana małpeczka jakiś czas później zjada też swoją porcję witaminki B, pod warunkiem że podana w jedzonku najwyższej klasy ::) :P

Rozmrażałam wczoraj lodówkę; zamrażalka na dole i jakaś ostatnio walnięta, podstawiłam pod nią tackę na podłodze; na to niebieściak - nader zaintrygowany - usiłował dociec istoty i celu przedsięwzięcia. :D Śmieszna była kładąca łapkę na schłodzonej wodą tacce i cofająca ją, a potem ponownie stawiająca tę łapulę w wodę i cofająca z wahaniem. Prawie że brakowało przy tym cichego okrzyku : - Ałaaaa...! ;D
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
anka28
Posty: 707
Rejestracja: pt gru 02, 2011 4:28 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Martini i ktoś jeszcze

Post autor: anka28 »

unipaks pisze:Rozmrażałam wczoraj lodówkę; zamrażalka na dole i jakaś ostatnio walnięta, podstawiłam pod nią tackę na podłodze; na to niebieściak - nader zaintrygowany - usiłował dociec istoty i celu przedsięwzięcia. :D Śmieszna była kładąca łapkę na schłodzonej wodą tacce i cofająca ją, a potem ponownie stawiająca tę łapulę w wodę i cofająca z wahaniem. Prawie że brakowało przy tym cichego okrzyku : - Ałaaaa...! ;D
dobre ;D
Misia [*] Whisky [*] Mamba [*] Imbir [*] Paszczusia [*]
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=34050
Awatar użytkownika
Agatow
Posty: 543
Rejestracja: wt sty 18, 2011 11:32 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Martini i ktoś jeszcze

Post autor: Agatow »

Rzeczywiście wygląda na to, że w tym roku potrzebujecie spokoju na Święta bardziej niż kiedykolwiek :) Nie zazdroszczę remontu.. chociaż nasz nie był aż tak poważny - tylko malowanie. Najgorzej to chyba znoszą ogonki, bo zupełnie nie wiedzą co się dzieje.. ale za to tyle wrażeń! Niech niebieściak ściąga gogle ;) Czas na świąteczną czapeczkę :P

Życzę Tobie, jak i ukochanym futrzastym podopiecznym, dużo spokoju, trochę lenistwa, relaksu ale również nieco tej magicznej świątecznej atmosfery... Wesołych Świąt!
za TM: Zuzia, Muniek, Ziuta, Pasztet, Bestian, Szefowa, Strzałka, Piskałka, Indiana, Cykałka, Gremlin, Krecik, Księżniczka, Cytryny, Chmurka, Panika, Watka (Maluszynka)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”