Kluska i spółka :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Nakasha »

Wygląda jak mój Haddorek. :D

Trzymam kciuki za pomyślne jajcięcie!
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

Baaaardzo dziękujemy :-* :)
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

U nas w wątku tak cichutko - tak naprawdę jesteśmy bardzo i to bardzo nudnym stadkiem :D

Filip Julek Lucky nasza trójca święta mają się bardzo dobrze, śpią, jedzą, miziają, śpią dalej. Lucky zrobił się największym miziakiem pod słońcem, reaguje na swoje imię jak reszta bandytów i jest cholernie zazdrosny jak inne ciury mają mizianko :)

Remy Stuart Tempuś, co tu dużo mówić ::) Remy stracił jajka tydzień temu (miałam wybór między Szymkiem, a nim, ale że Remy postanowił porobić Stuartowi dziury na plecach, sterroryzować Tempusia mojego małego to musieliśmy podjąć szybką decyzję i pojechaliśmy na jajcięcie 8) Stuartowi jeden ząbek się ułamał (nie wiem jakim cudem :( ) a drugi zbyt szybko rośnie, bidok nie potrafi go sobie zetrzeć i chodzimy do weta na podcinanie, szlifowanie :) --> mam zadanie bojowe, będą łączone po nieudanych próbach z Filipem, Julkiem i Luckym, teraz jak agresorowi opadają hormony mamy szansę na udane połączenie :)

Teddy i Toffi, po Nowym Roku Teddy ma kastrację, przeradza się w napuszonego mutanta, nie akceptuje żadnego ogona oprócz siebie i braciszka, przez co Toffi jest małym chuchrem, które się boi nawet szelestu papierka :-\ Szczerze mówiąc martwię się o tą dwójkę, za miesiąc kończą rok, a wyglądają jak samiczki bądź czteromiesięczne maluchy. Czy to może być jakaś wada genetyczna? Nie znam się, jeśli się mylę poprawcie mnie i powiedźcie, że to normalne ???

Szymek, no tak, nasz Szymuś kochany :) Ten chłop się nie chce zmienić, wstręciak jeden. Kastracja po Nowym Roku, powinnam ją już dawno zrobić, ale boję się o tą cholerę, do czego otwarcie się przyznaję. Wiem, że nie dam sobie z nim rady, jeśli po kastracji rozpruje sobie szwy, albo się nie wybudzi - nie wybaczę sobie tego. To jest mój mały, kochany znak zapytania, codziennie myślę o kastrację, ale boję się i to cholernie. Powinniście mnie zbesztać, albo siłą zaciągnąć, wtedy pójdę, nie rozumiem dlaczego mam takie wątpliwości i obawy, naprawdę.

Jak zwykle nie mam zdjęć, jestem beztalenciem. Oto co zdołałam zrobić przez ostatni miesiąc:

Obrazek

Kluchy miziaste - Remy i Tempuś

Obrazek Obrazek

Kastracik Remy, bidoczek przez 2 dni nie mógł do siebie dojść, w następnym tygodniu idziemy na zdjęcie szwów :)

Obrazek

Lucky - tłuścioszek kochany

Obrazek

Nie pytajcie ::) Julek próbował się ukryć przed chłopakami, żeby mu nie ukradły dropsa :D

Obrazek

Mina Filipa - bezcenna :D

Obrazek

Na śpiocha ;)

Obrazek

A to Silka (wcześniej Pixa), która była u nas parę dni na DT, znalazła wspaniały, kochający domek u Starszej Pani :)
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
Agatow
Posty: 543
Rejestracja: wt sty 18, 2011 11:32 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Agatow »

Z tego co czytam to Twoje stadko absolutnie nie jest nudne ;) Co szczuras to jajcięcia! Wiesz co, też mam jedną chudziutką szczurcię ale obserwuję ją od miesięcy i nie wygląda na to żeby była terroryzowana przez stadko. Pilnuję ją czy je.. i wygląda na to, że je tyle co reszta stadka (no może oprócz Strzałki, która je za dwa szczury), z pewnością jest bardziej podatna na hałasy i strachliwa ale wygląda na to, że taki ma charakter. Poobserwuj rodzeństwo Teddiego i Toffika 8)

A dla "nudnego" stadka życzenia świątecznego obżarstwa! Dla Ciebie życzenia wesołych Świąt :-*
za TM: Zuzia, Muniek, Ziuta, Pasztet, Bestian, Szefowa, Strzałka, Piskałka, Indiana, Cykałka, Gremlin, Krecik, Księżniczka, Cytryny, Chmurka, Panika, Watka (Maluszynka)
marts
Posty: 1070
Rejestracja: ndz cze 05, 2011 10:01 pm
Lokalizacja: opole

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: marts »

Tobie i Twoim urwisom również życzę Wesołych i Spokojnych Świąt :-*
stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś.
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

Nasze stado dostał świerzbu i chodzimy do dr Piaseckiego na zastrzyki, masakra :(
Stuart ma przycinane zęby, rosną mu tak szybko, że co dwa tygodnie chodzimy na podcinanie, rozważamy usunięcie przednich zębów...
Filip ma guza, którego się już nie da zoperować.
A łączenie przedszkolaków z trójką starszaków idzie kiepsko...
Same przykre wieści z kluskowego stadka :(
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
zyberka
Posty: 1043
Rejestracja: pt sie 29, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: wlkp.

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: zyberka »

:(
Ooo co to to nie! Nie będą mi smutki gościć w ulubionym stadku klusków!
świerzbom mówimy nie, a ja siłą umysłu (mały może dużo :D ) wstrzymuję wszelkie zmartwienia, zaczynając od zębów, na guzach kończąc. Niech to będzie koniec problemów żeby nasza Kluska mogła się uśmiechnąć :)


Oto pozytywna energia spada na kluskowe stado ;)
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Eve »

Ej no nie wygłupiać się Panowie ! Co to ma być ? Człowiek ma nadzieję na spokojne, nocne czytanie a tu takie rzeczy ! Nie wolno zamartwiać, po cichu czytających ten wątek ludzi, bo to skłania do ujawnienia się :D A SIO wszystkie złe choroby !
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

Dziękujemy :D Od razu się zaśmiałam po Waszych postach :D
To te głupie trociny, zawsze były ze sprawdzonego źródła, a tu się okazuje, że trzeba je całkiem zlikwidować...
Ale chłopaki są dzielne, codziennie jedzą, jedzą, jedzą i śpią, więc je to nie rusza, tylko ja chodzę koło nich i się zamartwiam
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
ania2832
Posty: 731
Rejestracja: wt sty 04, 2011 8:17 pm

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: ania2832 »

O. To ja także kciukam! :D
I tak na poprawienie nastroju to tam proszę wymiziać, ale tak porządnie! ;D ;D
, Cyna, Soda Nafta [*]
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Afera »

Jak kastracik? Lepiej się sprawuje?
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

Wyczochrane, aż uciekają :D
Aferson dobrze, już nie terroryzuje całego stada, ale jak coś mu się nie spodoba - potrafi udziabać i to porządnie ::)
Ostatnio odkrył miłość do mnie, przy wizycie u dr Piaseckiego trzymał się mnie kurczowo i teraz codziennie czeka aż go wyciągnę z klatki (nadal używam rękawic, tak na wszelki wypadek) ;) Szczur jakby wymieniony, nie spodziewałam się takich efektów. Żeby jeszcze tylko Stuart i Tempuś się chcieli przekonać do nas, nie chcą i koniec, o wyciągnięciu nie ma mowy, śpiewają takie arie ::)

Na razie mamy misje, co tydzień chodzimy na zastrzyk na świerzb, już nie wiem jakiej ściółki używać, naprawdę...
Mam Pinio, ale samo to im nie starczy ???
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

Dzisiaj Teddy i Toffi kończą roczek :)

Sto lat Aniołki moje kochane :-* :-* :-*
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
Jay-Jay
Posty: 548
Rejestracja: ndz lis 06, 2011 8:20 pm
Numer GG: 7336498
Lokalizacja: 100 km od Szczecina
Kontakt:

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Jay-Jay »

1OO lat
Obrazek
Awatar użytkownika
Afa1811
Posty: 616
Rejestracja: pt sie 12, 2011 8:56 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Afa1811 »

spóźnione 100 lat!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”