Klusek Lusiek Hasko i Shogun

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Lusia
Posty: 363
Rejestracja: ndz paź 10, 2010 9:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ich trzech`- Lusiek Klusek i Hasko

Post autor: Lusia »

No to mamy kolejnego chłopca w stadzie;]
Przypadkowo do mnie trafił
Przeglądałam w necie oferty akcesorii dla zwierząt i wpadłam sie na ogłoszenie że ktos odda szczurka bo dziecko jest alergikiem , okazało sie że niedaleko mnie i pojechałam po bidulka. Jest troche nieokiełznany, ale zdrowy i ma jakieś 2,5- 3 miesiące.
I tak o to dziś adoptowałam czarnucha(?) hehe

Dostał imie Shogun
Obrazek Obrazek

Teraz musze pogłówkować jak powiększyć klatkę, choć szczerze mówiąc moi panowie sa dość małych gabarytów ( wyglądaja jak samiczki) ale i tak sie przyda wiekszy teren;]
Klusek[*][/color][/b] Hasko[*][/color][/b] Lusiek[*][/color][/b] Shogun[*][/color][/b]
Obrazek
Awatar użytkownika
Lusia
Posty: 363
Rejestracja: ndz paź 10, 2010 9:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Moja banda` Lusiek, Klusek, Hasko i Shogun

Post autor: Lusia »

Ja to mam szczęście;] Biorąc drugiego szczura , oba w mig sie polubiły, troche poźnie wzięłam trzeciego, od razu sie polubiły, po roku "dostali "4 szczura i od razu miłość. Zero agresji , krwi, dominacji.
Oczywiście zawsze łącze na neutralnym terenie, troche pochodzą powąchają sie lub nie i wrzucam do jednej klatki i zawsze wszystko jest okey.;] Ciesze się ze nie ma rozlewu krwi , bo spać bym nie mogła z myślą że któremuś sie może coś stac.


to teraz fotki moich kochanych panów;]

Zapoznanie w chorobówce;]
Obrazek

Tak sie lubimy;]
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Radary Shogunka;]Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Lusiek i Klusek
Obrazek Obrazek Obrazek

Serce mi sie raduje jak patrze na tą wtuloną w siebie czwóreczkę i widać że Shogunek nigdy nie miał styczności z hamaczkami, koszyczkami itp , Cały skacze z jednego na drugiego heheh. Słodki maluch i śliczny ma ten kolor, Raz jest czarny raz brazowy czasem niebieski wszystko zależy od światła.
Klusek[*][/color][/b] Hasko[*][/color][/b] Lusiek[*][/color][/b] Shogun[*][/color][/b]
Obrazek
Awatar użytkownika
Zuzolka
Posty: 332
Rejestracja: pn mar 21, 2011 3:37 pm
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Moja banda` Lusiek, Klusek, Hasko i Shogun

Post autor: Zuzolka »

Ciekawą historie masz z tymi ogonami :) Najpierw Lusia która okazała się Lusiem ;) Potem koleżanka doniosła ci kolejnego ogona :) . Też chciałabym mieć takie koleżanki, super sprawa tak z zaskoczenia :D Im więcej miłości rozdajemy tym więcej otrzymujemy ;) A Lusiek i Klusek bardzo przypominają mi Luśke moją za młodu. Też taka kruszynka z niej była ;)
A niektóre zdjęcia mnie rozczuliły na maksa, najlepsze są te jęzorki w roli głównej na fotkach :D
w mam Zuzię Uszka Tosię Bilkusia Lusię Fredzię Pusię Tusię Mali Alaskę Doriana i Rubi.
Awatar użytkownika
Lusia
Posty: 363
Rejestracja: ndz paź 10, 2010 9:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moja banda` Lusiek, Klusek, Hasko i Shogun

Post autor: Lusia »

Zuzolka pisze:Ciekawą historie masz z tymi ogonami :) Najpierw Lusia która okazała się Lusiem ;) Potem koleżanka doniosła ci kolejnego ogona :) . Też chciałabym mieć takie koleżanki, super sprawa tak z zaskoczenia :D Im więcej miłości rozdajemy tym więcej otrzymujemy ;) A Lusiek i Klusek bardzo przypominają mi Luśke moją za młodu. Też taka kruszynka z niej była ;)
A niektóre zdjęcia mnie rozczuliły na maksa, najlepsze są te jęzorki w roli głównej na fotkach :D
Mnie zawsze takie historie spotykają;] w wakacje z psem było podobnie;] przypadkowo do mnie kundel ze wsi trafił.
Normalka, przyzwyczaiłam sie;p

Na razie tej miłości wystarczy ehhe zdecydowanie 4 szczury w pełni mi wystarczają i 2 psy;]
Jak tak dalej pójdzie i będę co chwile jakieś zwierze przygarniać to z torbami pójdę hehe

Miło że sie podobają;]
Klusek[*][/color][/b] Hasko[*][/color][/b] Lusiek[*][/color][/b] Shogun[*][/color][/b]
Obrazek
Awatar użytkownika
Zuzolka
Posty: 332
Rejestracja: pn mar 21, 2011 3:37 pm
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Moja banda` Lusiek, Klusek, Hasko i Shogun

Post autor: Zuzolka »

A, zapomniałam napisać, że Hasko wygląda jak nasz Bili :D
Właśnie, brakuje mi go tu na zdjęciach..
w mam Zuzię Uszka Tosię Bilkusia Lusię Fredzię Pusię Tusię Mali Alaskę Doriana i Rubi.
Awatar użytkownika
Lusia
Posty: 363
Rejestracja: ndz paź 10, 2010 9:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moja banda` Lusiek, Klusek, Hasko i Shogun

Post autor: Lusia »

Zuzolka pisze:A, zapomniałam napisać, że Hasko wygląda jak nasz Bili :D
Właśnie, brakuje mi go tu na zdjęciach..
Książe Hasko nie zaszczycił nas swoja obecnością, bo mu sie nie chciało hehe wolała poleżeć na hamaczku (wreszcie wolny i mozna sie rozciągnąć a nie sie dzielić miejscem) i zjeść jogurt ;]
Klusek[*][/color][/b] Hasko[*][/color][/b] Lusiek[*][/color][/b] Shogun[*][/color][/b]
Obrazek
Awatar użytkownika
zyberka
Posty: 1043
Rejestracja: pt sie 29, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: wlkp.

Re: Moja banda` Lusiek, Klusek, Hasko i Shogun

Post autor: zyberka »

Gratuluję cudownego rozmnożenia w stadzie! ;D
Lusia pisze:Przypadkowo do mnie trafił
historia lubi się powtarzać widzę ;)
Lusia pisze:Raz jest czarny raz brazowy czasem niebieski wszystko zależy od światła.
Kameleon!! ;D Jak mój Bazyl, tylko ten ma jeszcze rudy w swojej palecie barw, Shogunowi też to z wiekiem przyjdzie 8)
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moja banda` Lusiek, Klusek, Hasko i Shogun

Post autor: zocha »

Gratuluję nowego lokatora i takiej miłości ze strony chłopaków :) Fajnie, że się tak dogadują.

A Shogunek śliczny :) Też mi się marzy czarnulek, a jeszcze bardziej kapturek :)

Mizianko dla chłopaków przesyłam :-*
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
Awatar użytkownika
Lusia
Posty: 363
Rejestracja: ndz paź 10, 2010 9:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Moja banda` Lusiek, Klusek, Hasko i Shogun

Post autor: Lusia »

Witam sie w raz z chłopakami po świętach;]
Wszyscy zdrowi i obżarci;p hehe

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Klusek;]
Obrazek
Klusek[*][/color][/b] Hasko[*][/color][/b] Lusiek[*][/color][/b] Shogun[*][/color][/b]
Obrazek
Awatar użytkownika
zyberka
Posty: 1043
Rejestracja: pt sie 29, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: wlkp.

Re: Moja banda` Lusiek, Klusek, Hasko i Shogun

Post autor: zyberka »

Awatar użytkownika
Zuzolka
Posty: 332
Rejestracja: pn mar 21, 2011 3:37 pm
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Moja banda` Lusiek, Klusek, Hasko i Shogun

Post autor: Zuzolka »

Sama slodycz :)
w mam Zuzię Uszka Tosię Bilkusia Lusię Fredzię Pusię Tusię Mali Alaskę Doriana i Rubi.
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moja banda` Lusiek, Klusek, Hasko i Shogun

Post autor: zocha »

http://s1113.photobucket.com/albums/k50 ... nt=1-6.jpg Klusek bije wszystkich na łopatki... śliczności łaciate :)
wydawałoby się, że Hasko taki ciężki http://s1113.photobucket.com/albums/k50 ... ent=19.jpg ;)
http://s1113.photobucket.com/albums/k50 ... nt=9-2.jpg co za rozmarzone i tęskne spojrzenie :)

Cudni Ci Twoi panowie.
Wymiziaj ich ode mnie :-* :-*
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
Awatar użytkownika
Lusia
Posty: 363
Rejestracja: ndz paź 10, 2010 9:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moja banda` Lusiek, Klusek, Hasko i Shogun

Post autor: Lusia »

Dzięki dziewczyny;] Chłopcy wymiziani i wycałowani;]
niedługo kolejna porcja zdjęć;]
Klusek[*][/color][/b] Hasko[*][/color][/b] Lusiek[*][/color][/b] Shogun[*][/color][/b]
Obrazek
Awatar użytkownika
Lusia
Posty: 363
Rejestracja: ndz paź 10, 2010 9:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Moja banda` Lusiek, Klusek, Hasko i Shogun

Post autor: Lusia »

Coś z dziś;]

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Klusek[*][/color][/b] Hasko[*][/color][/b] Lusiek[*][/color][/b] Shogun[*][/color][/b]
Obrazek
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Moja banda` Lusiek, Klusek, Hasko i Shogun

Post autor: Afera »

9 duszyczek za TM [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”