Szczurki ospale, dziwnie sie zachowuja

Wszystko inne, czego nie można zakwalifikować do żadnego z podanych działów. Na przykład: kilka objawów, dotyczących ogółu zachowań chorobowych, czy niewydolność kilku organów, obejmujących zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
To jest dobry dział, jeśli nie wiesz gdzie możesz umieścić swój post - by najlepiej pasował.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
fail
Posty: 42
Rejestracja: czw paź 13, 2011 11:13 am
Lokalizacja: Warszawa

Szczurki ospale, dziwnie sie zachowuja

Post autor: fail »

Wczoraj moje szczurki byly zupelnie normale, a dzis jak chcialam puscic je na wybieg wcale sie nie interesowaly biegniem. Zawsze bylo ich pelno, a teraz wszystkie trzy usiadly na polce, ze spuszczona glowka i siedzialy nieruchomo. Jak bralam je do rak byly dziwnie sztywne, szczegolnie jeden, nawet chcac sie wyrwac wbil m mocno pazurki w dlon, czego absolutnie nie robil nigdy. Wlozylam je do klatki i wszystkie sie skulily w najciemniejszym kacie. Siedza razem i patrza tak dziwnie nieruchomo. Nie umiem dokladnie tego opisac. Chodza prosto, z uszkow pachnie im normalnie, nie jadly przed wyjsciem na wybieg, wiec nie mozna powiedziec, ze to lenistwo z obzarstwa, mial ktos taki przypadek? Obserwuje je, szukalam na forum i kompletnie nie wiem co im moze byc. Bardzo sie martwie.
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Szczurki ospale, dziwnie sie zachowuja

Post autor: Paul_Julian »

Mogly się czegoś przestraszyć , szczurki widzą i slysza wiecej. Jak jutro im nie przejdzie, to weź je do weta.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne / ogół objawów”