Moje kochane mini-zoo :D

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Emcia
Posty: 154
Rejestracja: pt maja 07, 2010 9:26 pm

Re: Moje kochane mini-zoo :D

Post autor: Emcia »

Kilka fotek moich szczurzych Dam.
Dzisiaj wieczorem będę miała 2 nowe Laseczki, więc wstawię fotki któregoś dnia :)

Obrazek
Emcia (czarna), Majka (albinosek) i Ciuncha.

Obrazek
Ulubiona zabawa moich dziewczyn - uciekanie z klatki :P

Obrazek
Ciuncha w całej okazałości.

Obrazek
Moje małe bystrzachy :D

A teraz dwie fotki mojej bidulki - Soni. Jeszcze jest chora i musi być osobno...

Obrazek
Niby chora, a ma wystarczająco siły, żeby wszystko demolować :P

Obrazek
Moja kochana mordka...

Niestety nie jestem w stanie zrobić fotek jak moje Panny biegają po pokoju... po 1. są zbyt szybkie :P a po 2. zbyt słaby aparat, żeby robić zdjęcia w ruchu.
Obrazek
Anusia, Mszyca, Mellania,
Bambosz, Ełbeł
Ula i 7Maluchów, Majka, Enter, Rajan, Edgar, Ciuncha, Margolcia, Beton, Emcia, Sonia, Ignaś, Ziuta, Aułek,Barbi, Szajba, Ryjka,Wiksa, Babuszka,Buka[*][/b]
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Moje kochane mini-zoo :D

Post autor: Jessica »

śliczne panny :-*
zdrówka dla Soni :-*
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
Chyna
Posty: 600
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 7:03 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Moje kochane mini-zoo :D

Post autor: Chyna »

Witaj.

Miłe to mini-zoo. ;)
Obrazek
Filipek [`], Kuodzio Synek M.[`], Oli [`], Frankie [`], Tobiasz[`], Noel[`], Lijam[`], Adrian[`], Robert[`], Artur[`], Gem[`], James[`], Chris ['], Alan ['], Nicky, Lennon, Paul, George
Opaki
Awatar użytkownika
Emcia
Posty: 154
Rejestracja: pt maja 07, 2010 9:26 pm

Re: Moje kochane mini-zoo :D

Post autor: Emcia »

2 maluszki u mnie od czwartku!
Wg mnie jeden jest trochę "podejrzany" i jak na moje oko jest to samczyk, więc siedzi osobno.
Szukam dla niego klatki - zamieściłam przed chwilą ogłoszenie.
Pewnie za jakiś czas będę mieć męskie stadko, bo zdecydowałam, że maluszka nie oddam już za nic w świecie A kastracja? Hmm.. Przeraża mnie trochę i jak zwykle wszystko czarno widzę, np. że mogły by być jakieś komplikacje czy coś
Margolcia (drugi maluch) siedzi już w klatce z moimi pannami i jak narazie wygląda na to, że sie dogadały, chociaż Majka ma swoje jakieś odchyłki dziwne momentami.
Wstawię fotki niedługo (o ile mój aparat nie będzie znów cudować).
Pozdrawiam.
Obrazek
Anusia, Mszyca, Mellania,
Bambosz, Ełbeł
Ula i 7Maluchów, Majka, Enter, Rajan, Edgar, Ciuncha, Margolcia, Beton, Emcia, Sonia, Ignaś, Ziuta, Aułek,Barbi, Szajba, Ryjka,Wiksa, Babuszka,Buka[*][/b]
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Moje kochane mini-zoo :D

Post autor: Jessica »

2 stadka? ;D fajnie,ale ja bym się nie zdecydowała co prawda większa radość ale większa odpowiedzialność, osobne wybiegi i mniej czasu dla nich :D mimo wszystko gratuluje
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
WildHeart
Posty: 1184
Rejestracja: pt cze 18, 2010 11:59 am
Numer GG: 5104941
Lokalizacja: WPR
Kontakt:

Re: Moje kochane mini-zoo :D

Post autor: WildHeart »

fajna kawka ;)

ja kiedyś miałam wronę siwą nazywał się Nikiel, ale odleciał wraz z innymi wronami jak dorósł :)
Awatar użytkownika
Emcia
Posty: 154
Rejestracja: pt maja 07, 2010 9:26 pm

Re: Moje kochane mini-zoo :D

Post autor: Emcia »

Lolek miał wybór, ponieważ często był "na wolności" - tzn. na działce nie siedział w klatce, chodził sobie razem z psem po ziemi i przy naszych nogach :D
Pies mu nie podskoczy, bo jak Kama chciała tylko go powąchać to dostawała po nosie :P
Później jak był w ogródku poleciał w "daleką podróż" i był jakieś 100m dalej u sąsiadów, akurat jak jedli obiad na dworzu to próbował sie dosiąść i łaził im po stole, a że w okolicy wiedzieli, że mamy kawkę to od razu go przynieśli :P
Więc już sam by sobie rady na pewno nie dał, już wtedy było widać że uważa ludzi za swoje stado i szukał u nich jedzenia...
W każdym razie Loluś jest bardzo "psychicznym" ptakiem, ale tak... pozytywnie bardzo :D
Obrazek
Anusia, Mszyca, Mellania,
Bambosz, Ełbeł
Ula i 7Maluchów, Majka, Enter, Rajan, Edgar, Ciuncha, Margolcia, Beton, Emcia, Sonia, Ignaś, Ziuta, Aułek,Barbi, Szajba, Ryjka,Wiksa, Babuszka,Buka[*][/b]
Awatar użytkownika
Chyna
Posty: 600
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 7:03 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Moje kochane mini-zoo :D

Post autor: Chyna »

Fajnie tutaj wyglądają ;)

Obrazek
Obrazek
Filipek [`], Kuodzio Synek M.[`], Oli [`], Frankie [`], Tobiasz[`], Noel[`], Lijam[`], Adrian[`], Robert[`], Artur[`], Gem[`], James[`], Chris ['], Alan ['], Nicky, Lennon, Paul, George
Opaki
Awatar użytkownika
Emcia
Posty: 154
Rejestracja: pt maja 07, 2010 9:26 pm

Re: Moje kochane mini-zoo :D

Post autor: Emcia »

Hej:)
Tak patrzę na ten temat który zakładałam, wiele się pozmieniało, niestety także na gorsze :(
Aż ściska w sercu jak te fotki oglądam niektóre... :'(
Kamcia odeszła w lipcu, była u mnie 12 lat, nie wiem dokładnie ile miała.
Mysie samiczki też już nie żyją, różne choroby... serce chore, nowotwory, jedna byla pełna radości, życia.. ale jak wrocilam do domu leżała przy kołowrotku :( samiczek było ok. 10. Dostałam jedną w ciąży (niestety odeszła :( ), urodziła 4 chłopaków, obecnie mam 3 jej dzieci (samce; każdy osobno), jeden z Maluchów odszedł jak miał miesiąc.
Axel odszedł około roku temu, miał nowotwór. :(
Teraz są u mnie 2 świnki morskie - Bruno i Romuś.
Stadko szczurze liczy 10 osobników :)
Lolek dalej ma swoje "odpały" i fochy, dziobie jak mu coś nie pasuje ;D
Rok temu nowym domownikiem została Soffi - kochana, rozpieszczona i czasami upierdliwa psia Dama :P
Bardzo lubiła Kamcię z wzajemnością. Po odejściu Kamy przez (prawie miesiąc) po powrocie ze spaceru biegła machając ogonem na jej legowisko, ale radość kończyła się gdy przypomniało jej się, że Kamy nie ma :'(
Wstawiam zdjęcie mojej Księżniczki (podczas opalania ;D ), reszty towarzystwa nie mam na kompie.
Obrazek
Pozdrawiam wraz ze swoją Gromadą :-*
Obrazek
Anusia, Mszyca, Mellania,
Bambosz, Ełbeł
Ula i 7Maluchów, Majka, Enter, Rajan, Edgar, Ciuncha, Margolcia, Beton, Emcia, Sonia, Ignaś, Ziuta, Aułek,Barbi, Szajba, Ryjka,Wiksa, Babuszka,Buka[*][/b]
Awatar użytkownika
Jay-Jay
Posty: 548
Rejestracja: ndz lis 06, 2011 8:20 pm
Numer GG: 7336498
Lokalizacja: 100 km od Szczecina
Kontakt:

Re: Moje kochane mini-zoo :D

Post autor: Jay-Jay »

śliczny grzywacz chiński :-* a mówi się że to najbrzydsze psy na świecie >:( kłamstwo
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”