Urwisy by Gadom ;)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Gadom
Posty: 388
Rejestracja: sob sie 06, 2011 9:44 pm
Lokalizacja: Piechowice
Kontakt:

Re: Urwisy by Gadom ;)

Post autor: Gadom »

Mam dzisiaj jakiś zapał do robienia zdjęć efekty może nie najlepsze ale kolejna porcja zdjęć :

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Fajnie jak szczury próbowały zabrać sztuczne złote orzechy :P Mam nadzieje ze tym czymś złotym czym są te orzechy pokryte nie szkodzą szczurom bo jeden lekko zdrapał ta farbę albo coś z orzecha :P Wiem wiem przewrażliwienie :P
ze mną :Dexter
za TM : Max I [*],Max II [*][/i],Wielki Wojownik Sheldon, Wojownik cichy bohater Dexter[*] ;([/i]
Awatar użytkownika
Gadom
Posty: 388
Rejestracja: sob sie 06, 2011 9:44 pm
Lokalizacja: Piechowice
Kontakt:

Re: Urwisy by Gadom ;)

Post autor: Gadom »

Nie ma to jak kochany Sheldon który w dwóch miejscach postanowił nagle zainteresować się jedynym wystającym kablem od zasilacza od drukarki, od kad u mnie jest nie interesował go ten kabel do dzisiaj ;/ Dobrze ze nic go nie kopnęło,ehhh mały głuptasek :),ale lekko rozszarpany, jutro kolega pomoże mi to jakoś naprawić i zaizolować, jeżeli w ogolę się uda bo trochę w środku małych kabelków bardzo małych rozerwał i jest chaos, zasilacz działa ale nie będę ryzykował spięciami i oby się udało naprawić bo ciężko dostępny zasilacz mam w drukarce;/
ze mną :Dexter
za TM : Max I [*],Max II [*][/i],Wielki Wojownik Sheldon, Wojownik cichy bohater Dexter[*] ;([/i]
AleksandraF
Posty: 159
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 3:11 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Urwisy by Gadom ;)

Post autor: AleksandraF »

Oj, u nas kable wielokrotnie klejone izolacyjną... >:D przyzwyczajaj się :-) Nieraz się zdziwisz w jakim stanie kable dalej działają....
ze mną: Dyzio
za TM: Inka, Jaśniaczek, Ciemniaczek, Mila, Daruszek, Apsik, Szym, Fifionek, Kajtul, Tadziu, Uszek, Kabulu, Pcheł, Jeż, Żuk, Migdał, Agent i Roland
Awatar użytkownika
SugarbabyLove
Posty: 79
Rejestracja: sob lis 26, 2011 8:52 am

Re: Urwisy by Gadom ;)

Post autor: SugarbabyLove »

Gadom pisze:Nie ma to jak kochany Sheldon który w dwóch miejscach postanowił nagle zainteresować się jedynym wystającym kablem od zasilacza od drukarki, od kad u mnie jest nie interesował go ten kabel do dzisiaj ;/ Dobrze ze nic go nie kopnęło,ehhh mały głuptasek :),ale lekko rozszarpany, jutro kolega pomoże mi to jakoś naprawić i zaizolować, jeżeli w ogolę się uda bo trochę w środku małych kabelków bardzo małych rozerwał i jest chaos, zasilacz działa ale nie będę ryzykował spięciami i oby się udało naprawić bo ciężko dostępny zasilacz mam w drukarce;/
my to juz mamy tez za sobą.. nasze laski puszczone na ziemie dostały bzika i caly wieczor za sofą spędzily a na drugi dzien okazalo sie ze net nie dziala.. patrze na kabel a on odgryziony..;/ od tamtego czasu laski są puszczane na meble a nie za albo pod nie.. :D
Obrazek
Moje Ogony..
Kochana Łatka i Jej siostra Czarnulka :)
http://www.fotosik.pl/u/SugarbabyLove/album/1036331
Awatar użytkownika
Gadom
Posty: 388
Rejestracja: sob sie 06, 2011 9:44 pm
Lokalizacja: Piechowice
Kontakt:

Re: Urwisy by Gadom ;)

Post autor: Gadom »

Dawno nie pisałem nic co u chłopaków itd. Jak patrze na poprzedni post to było to rok temu :D Ale cóż nikt się nie pyta to mnie jakoś nie ciągnęło żeby coś pisać :P

Wiec tak nic nowego w sumie u nas nie jest, szczury śpią, jedzą, srają, biegają i sikają na wszystko co się da wiec standardowa monotonia ;) Shelodn jedynie zaczął brać wszystko w swoje zęby, może nie wszystko,ale lubi rozwalać gazetę, kraść, rozgryzać łózko ;) Mały łobuz, bo Dexter spokojny. Hmm nadal nie lubią dotykania oni wola chodzić po mnie ale bez mojego dotykania :P jakieś nagle bojaźliwie na dziewki i ruchy gwałtowne się zrobili nie wiem czemu i to chyba tyle. Tu zamieszczam filmik pokazujących chłopaków na wybiegu, udało mi ich się złapać na łóżku :

http://www.youtube.com/watch?v=Cn8Bnv76 ... e=youtu.be
ze mną :Dexter
za TM : Max I [*],Max II [*][/i],Wielki Wojownik Sheldon, Wojownik cichy bohater Dexter[*] ;([/i]
Awatar użytkownika
Jay-Jay
Posty: 548
Rejestracja: ndz lis 06, 2011 8:20 pm
Numer GG: 7336498
Lokalizacja: 100 km od Szczecina
Kontakt:

Re: Urwisy by Gadom ;)

Post autor: Jay-Jay »

jakie piękne kapturkowe przystojniaki ;D
Obrazek
Awatar użytkownika
Gadom
Posty: 388
Rejestracja: sob sie 06, 2011 9:44 pm
Lokalizacja: Piechowice
Kontakt:

Re: Urwisy by Gadom ;)

Post autor: Gadom »

Dziękuję w imieniu chłopaków ;)
ze mną :Dexter
za TM : Max I [*],Max II [*][/i],Wielki Wojownik Sheldon, Wojownik cichy bohater Dexter[*] ;([/i]
Awatar użytkownika
Gadom
Posty: 388
Rejestracja: sob sie 06, 2011 9:44 pm
Lokalizacja: Piechowice
Kontakt:

Re: Urwisy by Gadom ;)

Post autor: Gadom »

Chłopaki końca jutro rok, a ja nie wiem co im można przygotować. Ma ktoś jakieś pomysły ? Bo na razie z przepisów dla szczurów jedyne sensowne co wybrałem to szczurze placuszki z banana.
ze mną :Dexter
za TM : Max I [*],Max II [*][/i],Wielki Wojownik Sheldon, Wojownik cichy bohater Dexter[*] ;([/i]
Awatar użytkownika
Jay-Jay
Posty: 548
Rejestracja: ndz lis 06, 2011 8:20 pm
Numer GG: 7336498
Lokalizacja: 100 km od Szczecina
Kontakt:

Re: Urwisy by Gadom ;)

Post autor: Jay-Jay »

brzmi smakowicie jeśli sensowne to rób ;)
dla nich bo może mnie nie być ---> Obrazek
Obrazek
Blanny
Posty: 1731
Rejestracja: śr sie 19, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno/Kąty

Re: Urwisy by Gadom ;)

Post autor: Blanny »

Szczurze placuszki z banana brzmią smakowicie! :) Ja kiedyś robiłam kruche ciasteczka ze słonecznikiem i dynią na wierzchu. Sama chrupałam. :D
Życzenia złożę jutro. ;)

Chłopcy są oczywiście śliczni. :) Kaptury są po prostu magiczne. :D Szczególnie uwielbiam fotki śpiących ogonów, aaah. :)
Co do imion... Czy mają coś wspólnego z serialami? Np. Sheldon z Bing Bang Theory? Tak z ciekawości pytam. ;)
<3 Paulie <3 Jimi <3 Nero <3 Dante <3 Fabio <3 Nessie <3 Zero <3
Moje koszmary <3
Awatar użytkownika
Gadom
Posty: 388
Rejestracja: sob sie 06, 2011 9:44 pm
Lokalizacja: Piechowice
Kontakt:

Re: Urwisy by Gadom ;)

Post autor: Gadom »

Blanny dokładnie zwiazane z serialami, tzn zwiazane z moja mania do seriali :P
Jay-Jay już dziękuje w imieniu chłopaków ;)
ze mną :Dexter
za TM : Max I [*],Max II [*][/i],Wielki Wojownik Sheldon, Wojownik cichy bohater Dexter[*] ;([/i]
Blanny
Posty: 1731
Rejestracja: śr sie 19, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno/Kąty

Re: Urwisy by Gadom ;)

Post autor: Blanny »

Czyli Dexter jest z Dextera? ;) Też mam manię do seriali, chociaż moje najstarsze szczurasy mają imiona po muzykach i z gry komputerowej. ::) Młodsze to po bourbonie, po modelu z okładek Harleuqinów i po bohaterze mangi. ::)

Mam nadzieję, że wstawisz potem fotkę tych placuszków. Najlepiej z przepisem. :D
<3 Paulie <3 Jimi <3 Nero <3 Dante <3 Fabio <3 Nessie <3 Zero <3
Moje koszmary <3
Awatar użytkownika
Gadom
Posty: 388
Rejestracja: sob sie 06, 2011 9:44 pm
Lokalizacja: Piechowice
Kontakt:

Re: Urwisy by Gadom ;)

Post autor: Gadom »

A przepis znalazłem na tej stronie ;) I pewnie ze wstawię będzie trza uwiecznić prezent urodzinowy :P
Tak Dexter to Dexter, chociaż mało go przypomina chociaż nie wiem czy w nocy się nie wykrada żeby zaspokoić mrocznego pasterza :P
ze mną :Dexter
za TM : Max I [*],Max II [*][/i],Wielki Wojownik Sheldon, Wojownik cichy bohater Dexter[*] ;([/i]
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Urwisy by Gadom ;)

Post autor: valhalla »

Co... to już roczek?! Dopiero co przygarnąłeś półroczne kaptury... czas leci :D
Ja upiekłam jakieś ciasto tak na oko z różnych składników plus dużo ziaren, a zamiast kremu dałam gerbera i wycięłam jedynkę z marchewki :D Zawsze to jakiś efekt, chociaż dla ogonów najbardziej się liczy smak ;)

Pogłaszcz tych panów ode mnie jutro :)
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
Gadom
Posty: 388
Rejestracja: sob sie 06, 2011 9:44 pm
Lokalizacja: Piechowice
Kontakt:

Re: Urwisy by Gadom ;)

Post autor: Gadom »

O z ta jedynka dobry pomysł, wpakuje im w placka bananowego ;) A ogólnie nie miałem pomysłu na nic innego,ale nigdy czegoś takiego nie jedli jak placuszki bananowe wiec niech będzie to prezent urodzinowy bo w końcu dla nich wygląd nie jest ważny tylko żeby było dobre ;)

No czas zleciał sam się dziwie, nie dawno te łobuzy miały 6 miesięcy, pomału wszystko poznawały, a teraz pokoj to ich miejsce :P
Ok jutro wymiziam je od ciebie ;)

Blanny tu jest przepis :
Szczurze placuszki:

SKŁADNIKI:
1 caly banan
1 jajko
2 lyzki do zupy maki
oliwa z oliwek

PRZEPIS:
banana obrac ze skorki, zetrzec na tarce, do tego wrzucic jajko i 2 lyzki maki. Wymieszac(najlepiej widelcem), na patelnie mozna wlac olej ale nie trzeba zreszta bez oleju - zdrowsze, rozgrzac patelnie i lyzka klasc male porcje, czekac az sie zarumieni i przewrocic na druga strone, sciagnac z patelni, poczekac az ostygnie i podac szczurkowi
ze mną :Dexter
za TM : Max I [*],Max II [*][/i],Wielki Wojownik Sheldon, Wojownik cichy bohater Dexter[*] ;([/i]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”