Futra z charakterem - Sanatorium pod Bananem ;)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
sylwiaj
Posty: 1487
Rejestracja: pn paź 17, 2011 10:18 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Futra z charakterem

Post autor: sylwiaj »

niezle charakterki mają;D
jak mogłas im ogony umyć sadystko:D ta zniewaga krwi wymaga szykuj sie ze warzywa zaczna z koszyka wychodzic a kwiatki z doniczki:D
u Aniołków:Krecik, Muszka, Czerniak, Gadzinka, Kluska, Pralka, Cola, Parówka, Twister

ze mną: Kamikaze, Klementynka, Emilka, Gnieciuch, Kornelcia
Awatar użytkownika
Agatow
Posty: 543
Rejestracja: wt sty 18, 2011 11:32 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Futra z charakterem

Post autor: Agatow »

Ha! To ja też się chciałam przywitać :) Właśnie przeczytałam mojemu mężowi pierwsze dwie strony.. niezbyt ambitnie ale spokojnie,obiecuję solidne studia Twojego tematu. Dziś czeka mnie test z angola więc trzeba się w końcu zabrać za zakuwanie :p W każdym razie oboje pokładaliśmy się ze śmiechu czytając o wyczynach Twoich podopiecznych! Dziękujemy dobry humor od samego rana... Wrócę tu jeszcze i to nie jest groźba ;) Do miłego!
za TM: Zuzia, Muniek, Ziuta, Pasztet, Bestian, Szefowa, Strzałka, Piskałka, Indiana, Cykałka, Gremlin, Krecik, Księżniczka, Cytryny, Chmurka, Panika, Watka (Maluszynka)
Awatar użytkownika
Zuzolka
Posty: 332
Rejestracja: pn mar 21, 2011 3:37 pm
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Futra z charakterem

Post autor: Zuzolka »

Na całe szczęście nic się pannie nie stało. A mogłabyc tragedia... Choć moja Tosia przegryzła przedłużacz i musiało ją pokopać, bo gdy ja dotknęłam to miejsce (ręką ::) ) to dostałam kopa, a Tośka żyje i ma się dobrze (odpukać) ;) Też mam w domu takie 3 małe ogrodniki, a najbardziej lubią 'pielęgnować'.. storczyki :D Skubańce z tych ogonów ! Szkoda mi tej Małej Czarnej, że ona jeszcze nie jest tak zgrana, choć wiem, że to raczej kwestia czasu.
Mizianko dla panienek :)
w mam Zuzię Uszka Tosię Bilkusia Lusię Fredzię Pusię Tusię Mali Alaskę Doriana i Rubi.
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Futra z charakterem

Post autor: unipaks »

Eve pisze: Chmurka była w szoku i się zawiesiła wąchając swój ogon wiele razy. Chyba się zastanawiała gdzie się zapodział Jej własny i co to dziwnego się za nią ciągnie.
:D ;D :D

U nas też leżenie na pleckach karą i ujmą okazało się tylko dla przybyłej Shenzi; wszystkie inne oczekiwały wówczas miziania brzuszka i korzystając z okazji wylizywały człowieczy nos, a z gadania nic sobie nie robiły ::) :P
Wygłaszcz stworki ode mnie :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Futra z charakterem

Post autor: Eve »

Heyo Agatow :) No to teraz jak nie będziesz się u nas pojawiać to Ci takie bezeceństwa będę pisać w Twoim temacie że dla świętego spokoju no .. hm.. cholera nie mam pomysłu :P ale na pewno coś wymyślę ! :P Witam i cieszę się że się uśmiechacie :)

Dziś "zamurowałam" Glutownie ! Bunkier musiał być przeniesiony na piętro gdzie były książki. O ile Oposom i Ogryzkowi to nie przeszkadzało to niestety Glutaminian .. powiedzmy szczerze - nie wykazywała entuzjazmu. Bieganie na pamięć skończyło się spotkaniem z panelem i miną "A to k.. ( 10 pompek) co? " Później chodziła, sprawdzała, wąchała, pchała łapkami, macała, odchodziła i jeszcze raz sprawdzała czy aby się nic nie zmieniło i znów pchała i wąchała ... bo gdzieś tam za tamtą ścianą był Jej ukochany BUNKIER .. pewnie samotny, opuszczony, zapłakany a szmatki zimne i nieululane ..
Po dłuższej chwili się zmęczyła i poszła spać do glinianego garnka na ogórki :) Dlatego dziś wszyscy się pytali Glutaminki - Kisisz się ? a Ona wychylała te swoje gapiące oczy z pysiem i dało się wyczytać " spadaj! " i prawie że widać było środkowy palec - oj nie podobało się pannie .. " tyle lat było i komu to ( 10 pompek) przeszkadzało ? " Wszystkie wydeptane ścieżki trzeba znaleźć od nowa - no dramat ! :P
Za to reszta brygady sobie chwali, można znaleźć i zaklepać nową miejscówę do kimania i Glutaminian będzie na tych samych prawach co wszyscy - kto pierwszy ten lepszy a i temat do kłótni nowy będzie :)
Chmurka za to dziś odkryła u siebie zdolności Boba Budowniczego i niczym Zima wytargała całą rolkę papieru toaletowego, najpierw się fajnie rozwijał a potem go upchała do mojej torebki po czym zasnęła jak dziecko w tej lawendowej eksplozji białej srajtaśmy ... Buka dziś była grzeczna , no po za zakoszeniem mi mojego jogurtu , w zasadzie to na bezczelnego wyżarła jak poszłam do kuchni - wracam a tu cholera pudełko umyte :P Maluch pomalutku , przychodzi jak się ją woła, a że wciąż trwają negocjacje w sprawie imienia to olała system i przychodzi na barwę głosu .. kochany skubaniec :)
Tyleż na dziś.
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Futra z charakterem

Post autor: klimejszyn »

ja tu czasem zaglądam, ale jakoś nigdy nie pisałam... to się zmieni !! :D
śliczne futerka :-* i tak sobie przeglądnęłam temacik i rozpływałam się nad zdjęciami śpiochów..

jutro siądę na spokojnie i doczytam Wasze opowieści, a tymczasem proszę o wycałowanie wszystkich w noski :)
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Futra z charakterem

Post autor: IHime »

;D Znowu nic, tylko płakać ze śmiechu z bezeceństw Twoich panienek. Biedna Gluta, kolejny raz świat jej przewrócili do góry nogami, że aż się zakonserwować chciała.
Awatar użytkownika
Buni@
Posty: 618
Rejestracja: sob kwie 05, 2008 10:47 am

Re: Futra z charakterem

Post autor: Buni@ »

Eve pisze:Chmurka za to dziś odkryła u siebie zdolności Boba Budowniczego i niczym Zima wytargała całą rolkę papieru toaletowego, najpierw się fajnie rozwijał a potem go upchała do mojej torebki po czym zasnęła jak dziecko w tej lawendowej eksplozji białej srajtaśmy ...
Hahaha! :D Po tym zdaniu już nie wytrzymałam i wybuchnęłam śmiechem na całe osiedle, jak to się zazwyczaj dzieje w trakcie czytania Twojego wątku. ::)
Eve pisze:Maluch pomalutku , przychodzi jak się ją woła, a że wciąż trwają negocjacje w sprawie imienia to olała system i przychodzi na barwę głosu .. kochany skubaniec :)
Póki co czeka Was bardzo dużo pracy nad(a raczej z) Ogryzkiem, jednak mam przeczucie, że to właśnie ona będzie tą "Kanapową" Damulką ;)

Mimo iż zdjęcia były niewiele ponad tydzień temu i mimo tego że są przepiękne, to nadal mam niedosyt. Proszę o jak najwięcej zdjęć pięknego, wesołego stadka :)


Pozdrawiam cieplutko i wysyłam mizianko dla całej Czwórki! :-*
<*> Moje aniołki<*>
szczurki: Bunia, Sali, Gryzia, Rubi, Chloe; chomiki: Pipi, Emi
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Futra z charakterem

Post autor: Eve »

Witamy, witamy Klimku :)
IHime - na zdrowie, Tobie akurat odrobina śmiechu się przyda :)
Buniu - zdjęcia, a jak mi się uda to i filmik jakowyś - wieczorem jak wrócę do domu ( bo w pracy to ... ja to sobie skrobie w niewiedzy przez wspólnikiem, który jakby zobaczył że się tak opierdzielam to .. ręka, noga, mózg ... )

Wczoraj był jakiś dziwny dzień, nie dość że u nas była burza z piorunami to jeszcze moje damy się pobiły. Wielka kula futra przetoczyła się wydając piski o natężeniu przekraczającym miłe tony. Uszy zwiędły z pozostałością echa dramatu. I o co .. ? Babole pobiły się o 1 ( słownie: jedno) ziarenko słonecznika .. nie, żeby nie było więcej, rozsypane były całą gromadą jak ziarna na polu.. Widocznie ta pestka była szczególna, wyjątkowa, nie wiem. Tak sobie myślę że może miała + 3 do lansu albo wytrzymałości, bo niby czemu miałaby być taka ważna.. Nie ogarniesz umysłów szczurzych.. A może przez tą burzę elektrony w mózgach nie przeskakiwały za dobrze ? .. za mały rozum. Wynikiem piszczącej kuli był efekt rozpadu owej pestki słonecznika na elementy pierwsze i zaginięcie cudownego środka .. na co panienki się obraziły i każda poszła w swój kąt płakać nad nadszarpniętą i obolałą dumą. Godzinę później znalazłam wielce szanowną białą delicję słonecznika .. i zjadłam. Ale wcale się po niej lepiej nie czułam, ani nie urosłam ,ani nie wyglądałam ładniej.. więc nie wiem o co był cały ambaras. Późną nocą zaczęłam wołać laski, żeby łaskawie wróciły bo i mi by się przydało trochę snu a One wcale nie współpracowały.. Nikt. Wołam bestyje " do domu , wracać do doooomuuu ! " a to nikogo nie ma. Chodzę, zaglądam ale nie, nie ma urwisów... Olały mnie. Myślę sobie " o Wy .. ( 10 pompek) kutafony ! No to teraz ja się obraziłam !" I wiecie co ? .. też nie przyszły! Skandal ! nawet na szantaż nie drgnęły. A groźna byłam, całą sobą chciałam już iść spać więc zdeterminowana, to i groźna. A tu nic, nawet szmeru.. gnoje nieczułe. To ja się na głos pytam, po co takie wypuszczać z klatki, jak One ( te dranie) i tak gdzieś kimają za kanapą ? A tylko nie pozwól wyjść, to mało że tej klatki nie rozniosą! I to się nazywa że " biegają".
Myślę sobie dalej, na groźby nie ma, to może po dobroci da radę .. ( no, no ale sprytna jestem, ha!) " Bukolku, Chmureczko, Ogryzeczku, Gluteczko, kochanie, dziubeczku, misiaczki, .... mój Gluciu ... "- gluciu - sruciu - nie wyszły.. i nie zdały się moje lamenty, że wkraczamy na ścieżkę wojenną, że ja ich głodem i za kare to i tamto .. Ostatnią deską ratunku było " OoooBiiiiiAAAdeekK ! motyla noga chrzanione leniwe dupowłazy ..." ... i skowroneczki przyleciały. Szanowny Pan Mąż podsumował że brak mi autorytetu, sama sobie jestem winna bo je rozpuściłam i dalej w ten deseń .. OOooooo zły mężu - odbierasz mi właśnie moje mocne postanowienie snu.. To ja do niego " A co miałam zrobić? ... szanowne panie czas operacyjny na bieganie to dwie godziny dwadzieścia minut, potem zbiórka przy klatce?" a Pan Mąż " No to by było najlepiej" ##^%##*^# ... Ze aż zacytuję Króla Juliana " Bardzo ładna myśl, dziękuję Ci Maurice. Jesteś zwolniony. Pa "


... do później :)
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
Awatar użytkownika
Jay-Jay
Posty: 548
Rejestracja: ndz lis 06, 2011 8:20 pm
Numer GG: 7336498
Lokalizacja: 100 km od Szczecina
Kontakt:

Re: Futra z charakterem

Post autor: Jay-Jay »

;) no niezłe charakterki
Obrazek
Awatar użytkownika
ania2832
Posty: 731
Rejestracja: wt sty 04, 2011 8:17 pm

Re: Futra z charakterem

Post autor: ania2832 »

Haha. Myślałam ze się popłaczę. :D
Szczerzyłam się jak głupia do monitora, na co moja mama stwierdziła zę występują u mnie objawy obłędu, że za dużo czasu przed tym komputerem ze w głowie mi sie pier.... wyszła z pokoju kręcąc głową. Coś tam jeszcze mruczała "patologia.." ;D
Widzisz co te twoje opowiadanie robią z człowieka ::) Chcemy więcej. :D :D :D
, Cyna, Soda Nafta [*]
Awatar użytkownika
sylwiaj
Posty: 1487
Rejestracja: pn paź 17, 2011 10:18 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Futra z charakterem

Post autor: sylwiaj »

ha! nic sie nie stało bo moc pestk daje +3 do walki;) piękna historia;D
u Aniołków:Krecik, Muszka, Czerniak, Gadzinka, Kluska, Pralka, Cola, Parówka, Twister

ze mną: Kamikaze, Klementynka, Emilka, Gnieciuch, Kornelcia
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Futra z charakterem

Post autor: Eve »

Macie Buniu zdjęcia a śmiech .. śmiech to zdrowie, więc na zdrowie :) Dziękujemy za miziaki - wykonane :)


ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Jestem bezdomnym, biednym szczurkiem, przygarniesz mnie? Obrazek
Łapki z gracją ObrazekObrazek
I zdjęcie Glutaminian które jest MEGA :)
Obrazek
i filmik :P ( mam nadzieję iż da radę to wyświetlić )
Obrazek
do miłego :)
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
Awatar użytkownika
Buni@
Posty: 618
Rejestracja: sob kwie 05, 2008 10:47 am

Re: Futra z charakterem

Post autor: Buni@ »

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c14 ... 60324.html#
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bd9 ... 01dcb.html Glucisko w pełnej krasie!
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3d3 ... 0afcc.html łapeczki <3
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/906 ... 6dbaa.html# prześliczne!
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/523 ... 47c02.html to chyba moje ulubione (czy mogę ustawić je sobie na tapetę? :) )

Dziękuję bardzo! Zdjęcia są piękne i filmikowi tez niczego nie brakuje, ale mam pytanie która z Panienek jest jego gwiazdą? To Buka czy Chmurka? I jak tam z imieniem dla Czarnulki? Czy oficjalnie zostanie Ogryzkiem :) ?

Pozdrawiam :-*
<*> Moje aniołki<*>
szczurki: Bunia, Sali, Gryzia, Rubi, Chloe; chomiki: Pipi, Emi
Awatar użytkownika
Zuzolka
Posty: 332
Rejestracja: pn mar 21, 2011 3:37 pm
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Futra z charakterem

Post autor: Zuzolka »

w mam Zuzię Uszka Tosię Bilkusia Lusię Fredzię Pusię Tusię Mali Alaskę Doriana i Rubi.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”