Przyjmę roczną szczurzycę!

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
majek69
Posty: 54
Rejestracja: wt sie 17, 2010 2:15 pm

Przyjmę roczną szczurzycę!

Post autor: majek69 »

Chętnie przyjmę roczną lub półtoraroczną szczurzycę!
Miesiąc temu odszedł mój szczurek Johnny i zostawił swojego przyjaciela Moe samego. Moe jest kastratem, ma ok 1,5 roku i widać jak brakuje mu towarzysza. Jest bardzo nerwowym zwierzakiem-prawie każdy hałas go stresuje, boi się każdego oprócz mnie. Jest absolutnie nieagresywny, nigdy mnie ani Johnnego nie ugryzł. Dlatego zależy mi na jakiejś łagodnej i spokojnej towarzyszce, między innymi by uniknąć samczego współzawodnictwa, przez które Moe mógłby czuć się odtrącony.
Moje szczury karmię jedzonkiem Versele Laga Rat Nature (do której mają bieżący dostęp) oraz świeżymi/gotowanymi warzywami, twarożkiem, kaszką kukurydzianą itp. (które czasem wkładam w małych miseczkach do klatki). Klatka jest akurat na dwa szczury, wyposażona w trzy półki, na których leżą szmatki i czapki, które piorę z trzy razy w tygodniu (tyle razy ile sprzątam). Dodatkowo prawie codziennie wymieniam zasikane ręczniczki na czyste oraz wybieram bobki.
Mieszkam w Szczecinie i najlepiej by było dla mnie i zwierzaka, gdyby był do odebrania w okolicach Szczecina, jednak przez najbliższe dwa tygodnie mam ferie, więc jestem w stanie nawet przyjechać po szczura pociągiem- nie dłużej niż 4h od Sz-na w jedną stronę.
hiero-nim
Posty: 25
Rejestracja: sob sty 21, 2012 9:18 pm

Re: Przyjmę roczną szczurzycę!

Post autor: hiero-nim »

cześć, mam szczurkę między 1 a 1,5 roku. Została tydzień temu osamotniona przez koleżankę. Jest zdrowa ale lubi dominować. Przyda jej się facet. ;) Jest dumbo z mieszanką rex, ale na pleckach nieco łysieje. Byłam z nią u weterynarzy, ale ostatecznie uznano, że nie ma żadnych chorób skóry - powiedziano mi, że możliwe, że jest mieszanką z łysym szczurkiem. Poza tym wyratowałam ją od terrarysty jak była maleńka, niedożywiona i w ogóle. Ledwo wyżyła. Możliwe, że to dlatego ma teraz takie problemy z sierścią. Ja jestem z warszawy, ale może spotkamy się w połowie drogi? Pozdrawiam
hiero-nim
Posty: 25
Rejestracja: sob sty 21, 2012 9:18 pm

Re: Przyjmę roczną szczurzycę!

Post autor: hiero-nim »

http://img18.imageshack.us/img18/2702/mojn.jpg

http://img715.imageshack.us/img715/8765 ... 0061in.jpg
telefonem, który akurat był pod ręką - stąd ta jakość
Awatar użytkownika
majek69
Posty: 54
Rejestracja: wt sie 17, 2010 2:15 pm

Re: Przyjmę roczną szczurzycę!

Post autor: majek69 »

Piszę na priv!
Awatar użytkownika
majek69
Posty: 54
Rejestracja: wt sie 17, 2010 2:15 pm

Re: Przyjmę roczną szczurzycę!

Post autor: majek69 »

Ciągle poszukuję szczurki... Zdecydowałam, że chętnie przyjmę nawet młodszą.
bobo20
Posty: 13
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 6:54 pm

Re: Przyjmę roczną szczurzycę!

Post autor: bobo20 »

jeśli temat dalej aktualny to proszę zerknąc na ten temat:

http://szczury.org/viewtopic.php?f=163&t=36258
Awatar użytkownika
Nikolka
Posty: 267
Rejestracja: czw wrz 27, 2012 8:18 pm
Numer GG: 10442359
Lokalizacja: Wild West

Re: Przyjmę roczną szczurzycę!

Post autor: Nikolka »

Mam do oddania 11 miesięczną szczurzycę agouti. Fotkę wyślę na maila. A skąd jesteś??
Biało - czarna kapturka Azja [*]

Tak jak zwierze nie zastąpi człowiekowi innego człowieka, tak człowiek nie zastąpi zwierzęciu innego zwierzaka ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”