Poszukuje samiczki DusznikiZdrój

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Mójszczur
Posty: 10
Rejestracja: pt lis 18, 2011 3:01 pm

Poszukuje samiczki DusznikiZdrój

Post autor: Mójszczur »

Zaadoptuje szczurka (dziewczynkę). Nie interesuje mnie wiek ;D ani wygląd
grunt żeby była zdrowa :) ;) mieszkam w Dusznikach Zdroju i zapewniam że dostanie dobrą opiekę
miałam 2 samiczki ale jedna zdechła , chciała bym zaadoptowaną połączyć z moją Sabiną
Sabina jest bardzo miła i przyjacielska powinny się polubić a jeśli nie moja przyjaciółka chętnie ją zaadoptuje
:) :) :) :) :) :) :) . . . ! naprawdę zależy mi na oswojonej szczurzej damie !!
MONICZKA I JEJ SZCZURKI
hiero-nim
Posty: 25
Rejestracja: sob sty 21, 2012 9:18 pm

Re: Poszukuje samiczki DusznikiZdrój

Post autor: hiero-nim »

cześć, mam szczurkę między 1 a 1,5 roku. Została tydzień temu osamotniona przez koleżankę. Jest zdrowa ale lubi dominować. Przyda jej się facet. ;) Jest dumbo z mieszanką rex, ale na pleckach nieco łysieje. Byłam z nią u weterynarzy, ale ostatecznie uznano, że nie ma żadnych chorób skóry - powiedziano mi, że możliwe, że jest mieszanką z łysym szczurkiem. Poza tym wyratowałam ją od terrarysty jak była maleńka, niedożywiona i w ogóle. Ledwo wyżyła. Możliwe, że to dlatego ma teraz takie problemy z sierścią. Ja jestem z warszawy, ale transport da się zorganizować. Może sama przyjadę nawet. Pozdrawiam
Monika
Mójszczur
Posty: 10
Rejestracja: pt lis 18, 2011 3:01 pm

Re: Poszukuje samiczki DusznikiZdrój

Post autor: Mójszczur »

Ciesze się że twoja Nari znalazła nowy dom!!! ale nadal poszukuje samiczkisamiczkii jeśli wiedziała byś czy ktoś w pobliżu niema do oddanie szczurki była bym bardzo wdzięczna..!całuje wdzięczna..!całuje i pozdrawiam :D :D :D :D
MONICZKA I JEJ SZCZURKI
Mójszczur
Posty: 10
Rejestracja: pt lis 18, 2011 3:01 pm

Re: Poszukuje samiczki DusznikiZdrój

Post autor: Mójszczur »

Mójszczur pisze:Ciesze się że twoja Nari znalazła nowy dom!!! ale nadal poszukuje samiczki jeśli wiedziała byś czy ktoś w pobliżu niema do oddanie szczurki była bym bardzo wdzięczna..!całuje wdzięczna..!całuje i pozdrawiam :D :D :D :D
MONICZKA I JEJ SZCZURKI
hiero-nim
Posty: 25
Rejestracja: sob sty 21, 2012 9:18 pm

Re: Poszukuje samiczki DusznikiZdrój

Post autor: hiero-nim »

oczywiście będę się rozglądać. Trzymaj się cieplutko! buziaki!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”