Pomocy, Ratujcie te biedne stworzenia

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Ewelinka12345
Posty: 6
Rejestracja: wt sty 17, 2012 11:57 pm

Pomocy, Ratujcie te biedne stworzenia

Post autor: Ewelinka12345 »

Witam wszystkich dobrych ludzi. Dzisiaj z rana na śmietniku usłyszałam pisk. Było zimno, myślałam że ktoś wyrzucił szczeniaki. W reklamówce jednak były zostawione w kartonowym pudełku szczurki. Dużo szczurków. Samiczka mama bo ma possane sutki, 16 małych pociech, 3 samce, jeden dorosły i jeszcze do tego samiczka. Wszystkie razem, jak w trumnie. Nie miałam serca. Przygarnęłam je, cały dzień spędziłam na pytaniu znajomych o klatki. Już je rozdzieliłam. Pytałam sąsiadów co za zwyrodnialec miał szczurki. Niestety nikt mi nie pomógł. Pomóżcie znaleźć im dom. Są oswojone. Żaden mnie nie gryzie. Ale głaskać też nie za bardzo bo się boją. Zmarzły biedaczki. Czekam na odzew. Mieszkam w warszawie. Niestety nie mogę się nimi zaopiekować dłużej.
Ewelinka12345
Posty: 6
Rejestracja: wt sty 17, 2012 11:57 pm

Re: Pomocy, Ratujcie te biedne stworzenia

Post autor: Ewelinka12345 »

Jeśli nie sami to pomóżcie razem ze mną szukać im domku. Znacie inne portale i stowarzyszenia. Zdjęcia załączę jutro bo jestem już wyczerpana.
Okuni
Posty: 18
Rejestracja: wt sty 24, 2012 6:07 pm
Numer GG: 11218415
Lokalizacja: Prażmów/Warszawa
Kontakt:

Re: Pomocy, Ratujcie te biedne stworzenia

Post autor: Okuni »

Biedne maluchy D:

Najlepiej wstaw zdjęcie i myślę, że wtedy szybciej się ludzie nimi zainteresują D:
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Pomocy, Ratujcie te biedne stworzenia

Post autor: akzi »

co z tymi małymi ?
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pomocy, Ratujcie te biedne stworzenia

Post autor: valhalla »

Wygląda na to, że powstały dwa takie same tematy i jeden rozwinął się w dziale "Oddam/ Sprzedam", a ten pozostał pusty... napisałam tam wczoraj, co i jak.
W skrócie: wszystkie szczury mają DT.
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”