[CZY NIE ZASZKODZI] Galaretka

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Diablo

[CZY NIE ZASZKODZI] Galaretka

Post autor: Diablo »

Chciałam się zapytać czyb szczur może jeść galaretkę? 8) Jeżeli tak to jakiej firmy żeby była najzdrowsza? Jaki smak? A i jaką część ryby dawać szczurowi? :roll: :wink: :wink: :roll: :oops: :oops:
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

[CZY NIE ZASZKODZI] Galaretka

Post autor: Mycha »

Galaretka jest albo solona, albo słodzona- nie odpowiednia dla szczura.
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

[CZY NIE ZASZKODZI] Galaretka

Post autor: krwiopij »

Diablo, jesli sama przyrzadzasz galaretke i wiesz, ze nie ma w niej ani przypraw, ani cukru czy soli, to oczywisciemozesz dac ja szczurkowi... to przeciez zelatyna i nie powinna szczurkowi zaszkodzic... co innego galaretka z torebki... oczywiscie kawaleczek nie bedzie zabojczy, ale po co go dawac? nie lepiej poczestowac ogonka odrobina jogurtu czy orzeszkiem?
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
moni
Posty: 881
Rejestracja: sob maja 17, 2003 6:09 pm

[CZY NIE ZASZKODZI] Galaretka

Post autor: moni »

Co do galaretki i ryby to moje zabijały się o kawałek świątecznego karpia w galarecie.
Myślę,że nie ma co przesadzać z tymi ograniczeniami.Galaretka nie jest znowu aż tak strasznie niezdrowa.Cukier jest przecież tez w dropsach dla gryzoni.
A co do masła to moje szczury je dostają gdy są chore, spadają z wagi i nie chcą jeść
Figa i Julka u mnie

Pestuś, Ziutuś, Kofi i Lafi biegają razem za Tęczowym Mostem w Krainie Wielkich Dropsów
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

[CZY NIE ZASZKODZI] Galaretka

Post autor: pomarańczowy jelcz »

No te przysmaki mozna podawac "od Swieta" (z tym karpiem,to zreszta doslownie), ale na codzien,jak Krwiopijka powiedziala, lepiej podawac cos bardziej...zdrowego jak jugurt,owoce czy orzechy. One przeciez tez daja duuuzo radochy ^^
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
Awatar użytkownika
milen87
Posty: 198
Rejestracja: sob sty 17, 2009 1:55 pm
Lokalizacja: Olsztyn

Re: [CZY NIE ZASZKODZI] Galaretka

Post autor: milen87 »

Żelatyna dobrze wpływa na stawy, więc dla szczurków z takimi problemami (zwyrodnienia stawów) może być pomocna.
tuśka
Posty: 287
Rejestracja: sob mar 13, 2010 8:05 pm
Lokalizacja: Giżycko

Re: [CZY NIE ZASZKODZI] Galaretka

Post autor: tuśka »

ale można zrobić i bez cukru ;)
ja co około dwa tygodnie robię moim potworom i albo mieszam żelatynę wraz z własnoręcznie wyciśniętym sokiem lub "zatapiam" w żelatynie warzywka :D jest zdrowo, a potwory kochają wydłubywać przysmaki choć samą galaretką także nie pogardzą :D
Obrazek
za TM: Lusia Becia Alfa Pinki Szara
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: [CZY NIE ZASZKODZI] Galaretka

Post autor: noovaa »

Dziewczyny, to temat z 2004 roku! Nie odkopywać! :D
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”