Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka - RENIA :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Martini i ktoś jeszcze

Post autor: ol. »

Takich misternych rzeźbień i Wit Stwosz by się nie powstydził :D
Nic dziwnego, że listwy zostały upamiętnione ;) (i może gdzieś wśród skarbów rodzinnych ukryte ?)

Sił Martinkowym łapkom - co najmniej tyle, żeby te ząbkom nie ustępowały, bo wiadomo przecież, że żeby dobrze gryźć, trzeba się dobrze zaprzeć O0

Shenzi pojętną jest uczennicą, ale też podziwiam pilność nauczycieli - czasami chciałoby się mieć dziesiątkę tak przestrzegającą zasad higieny, ale jak sobie pomyślę, że sadzam na toaletę każdego komu akurat się zachce, to na życzeniach się kończy ::)

nie wiem czy nie za frywolne mam skojarzenia, ale jak zobaczyłam: http://imageshack.us/photo/my-images/85 ... 860sb.jpg/ momentalnie stanęły mi w oczach papieskie schody lotniskowe - nawet kolorystyka się zgadza :D
Awatar użytkownika
manianera
Posty: 1474
Rejestracja: czw maja 06, 2010 4:58 pm
Lokalizacja: Września/Warszawa

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Martini i ktoś jeszcze

Post autor: manianera »

ol. pisze: nie wiem czy nie za frywolne mam skojarzenia, ale jak zobaczyłam: http://imageshack.us/photo/my-images/85 ... 860sb.jpg/ momentalnie stanęły mi w oczach papieskie schody lotniskowe - nawet kolorystyka się zgadza :D
:D ;D :D
Widzę Twoją gwiazdę, ale podążam za swoją. [B. Hellinger]
Słodziaki
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Martini i ktoś jeszcze

Post autor: zocha »

unipaks pisze: Shenzi ma czasem brzydki zwyczaj, że po wyjściu z domku po psiemu załatwia się tuż za progiem. :P
U nas najczęściej Noname tak ma. Często wychodzi z pudełka, jeszcze taki zaspany, ledwo na oczy patrzy i się załatwia od razu "za rogiem". Ostatnio też gdy tylko to zauważyłam od razu zaprowadziłam go do kuwety. Oczywiście nie wiedział co się dzieje, ale załatwił się elegancko w kuwecie i do końca jeszcze nie będąc przytomnym poszedł spać do klatki :)

http://imageshack.us/photo/my-images/864/p1010850f.jpg/ ależ ona ma ten pyszczek słodki :-*

Buziaki dla dziewczyn i głaski przesyłam :-* :-*
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Martini i ktoś jeszcze

Post autor: Afera »

9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Martini i ktoś jeszcze

Post autor: unipaks »

Paul_Julian pisze: Pogryzly te listwy tylko za meblami, bo tam nie widać co robią. Siedzą sobie ciuchutko jak myszki, potem odsuwasz komodę , a tam wiórki :D
Ha ha ha! :P Jakie myszki?! Toż to tak głośno robiły jak czeladnicy w warsztacie stolarskim :P Noc cicha była wszędzie, a u nas hałas na trzy piętra :-X
Bo w dzień to pewnie jakoś w ogólnym codziennym harmidrze mniej było słyszalne... może... ::)
ol. pisze: Sił Martinkowym łapkom - co najmniej tyle, żeby te ząbkom nie ustępowały, bo wiadomo przecież, że żeby dobrze gryźć, trzeba się dobrze zaprzeć O0
Ol., czy Ty coś sugerujesz..? ::)
Też pełna podziwu jestem dla koronkowej roboty małych ząbków, niemniej jednak obecne - gładkie -l istwy przypodłogowe w naszym pokoju całkowicie mnie zadowalają... :P
ol. pisze:
stanęły mi w oczach papieskie schody lotniskowe - nawet kolorystyka się zgadza :D
:D ;D
Mąż też się śmieje z tych schodków :P
Musiałam ten trap zainstalować, bo zauważyłam niedawno, że przy wskakiwaniu do klatki Martince łapka ześlizgnęła się z pręta na "progu". Boję się o nóżki, bo kiedyś miała uraz, a łapki już wiekowe... :-\
Trap w zamyśle miał być bez barierek, ale niebieski postrzeleniec leciał po nim byle jak, przeważnie wskakując nań z boku, więc czasem nóżki (a niekiedy i powabna część tylna ciała w całej okazałości) zjeżdżały poza mostek. :D
Na koniec trzeba było osadzić owe zwieńczenia barierek, gdyż po obstalowaniu trapu obie małpy natychmiast poczęły obgryzać plastik i jeszcze by się paskudki pokaleczyły... :P
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Martini i ktoś jeszcze

Post autor: ol. »

aspekt anegdotyczny, nie przesłania oczywiście abslutnie faktu z jaką pieczołowitością i pomyślunkiem nad szczegółami schodki zostały wykonane - od poręczy po dywanik - ku bezpieczeństwu i wygodzie stąpających, bardzo fajny pomysł :)

a tu:
unipaks pisze:Ol., czy Ty coś sugerujesz..? ::)
to nieeee--nic-nic !
cichutko ;)
Awatar użytkownika
Agatow
Posty: 543
Rejestracja: wt sty 18, 2011 11:32 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Martini i ktoś jeszcze

Post autor: Agatow »

Ta historia o Shenzi oburzonej faktem ukrywania sera jest świetna! Biedy mąż naleśniki musi zajadać w ukryciu LOL Chociaż moje dostały ostatnio cały naleśnikowy placek ;)
Niszczycielstwo w ukryciu to sprytny wybieg… niczego nie podejrzewamy a tu nagle odkrywamy „niespodziankę” taką jak te listwy! Doskonale wiedzą czego im nie wolno robić, mądrale ale instynkt jest silniejszy. Ale za to masz rzeźbione niepowtarzalne listwy! No i niepowtarzalny trap dla wiekowych łapek, dobrze to wymyśliłaś. Widzę, że pomimo wieku dziewczyny są w dobrej formie i jakoś sobie radzą. Mizianko dla duetu :-*
za TM: Zuzia, Muniek, Ziuta, Pasztet, Bestian, Szefowa, Strzałka, Piskałka, Indiana, Cykałka, Gremlin, Krecik, Księżniczka, Cytryny, Chmurka, Panika, Watka (Maluszynka)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Martini i ktoś jeszcze

Post autor: unipaks »

Niebieściaczek nasz Martini ma już 2 latka i 7 miesięcy :)

Wrzuciłam filmik ze starszą panią, nadal znoszącą jedzenie do magazynku w starej pufie; już nie kica tak jak przed niedawną przeprowadzką do drugiego pokoju, truchta tylko, ciągle jednak jest pogodna ceni sobie wszelakie uroki szczurzego życia. :)


ObrazekObrazek
http://imageshack.us/photo/my-images/267/p1010879i.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/259/p1010880b.jpg/


http://www.youtube.com/watch?v=A_t0peqW ... 8ADBcyz5bQ
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Martini i ktoś jeszcze

Post autor: Eve »

to zjem teraz, a to później i to później .. albo też teraz a tamto też teraz i jeszcze to zabiorę ... ooo i to lubię to zabiorę ..to też bym zabrała ale się nie zmieści.. o zmieści się ... to idę schować na później :) .. ale ja tu wrócę bo jeszcze to i to i jeszcze to zjeść muszę !
Przekochany łasuch ! Niebieściaku wielu jeszcze takich wycieczek i dylematów " co zjeść teraz a co później " życzę !
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Martini i ktoś jeszcze

Post autor: valhalla »

Ależ się młodo Niebieściak trzyma :) Ucałuj ten cudowny pyś, to regularne mizianie przedłuża życie :D
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Martini i ktoś jeszcze

Post autor: ol. »

Pogodna chwila z życia niebieskiej mróweczki. Ileż chrupiących emocji dostarcza talerzyk Martince ! I ile młodości ducha w tych jej rundkach do pufy i z powrotem :) (a uśmiałam się też, że kamerzysta dokładnie wie, którędy szczurek przechodzić będzie :D tak dobrze się znacie)
Mizanko i ucałowania dla panienki :-*
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Martini i ktoś jeszcze

Post autor: Paul_Julian »

Niebieściaczku kochany, dużo zdrowia !

A ten filmik to nie w przyspieszonym tempie ? O_O
Nózki już tak dobrze nie noszą, ale pędzimy pędzimy :)
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
manianera
Posty: 1474
Rejestracja: czw maja 06, 2010 4:58 pm
Lokalizacja: Września/Warszawa

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Martini i ktoś jeszcze

Post autor: manianera »

Zdrówka dla solenizantki :D !
Niebieściaczek na trasie tak zaabsorbowany, że nawet najazdy kamery nie robią na nim wrażenia!
A Shenzi pozwoliła na takie skradanie wszelkiego dobra...? ;)
Widzę Twoją gwiazdę, ale podążam za swoją. [B. Hellinger]
Słodziaki
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Martini i ktoś jeszcze

Post autor: zocha »

Ależ ona się trzyma, śmiga jak szalona :D
Cudna ona jest :-*

Dużo zdrówka i wszystkiego co najlepsze dla Martini życzę!
Wycałuj dziewczyny ode mnie i wymiziaj :)
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
Awatar użytkownika
pariscope
Posty: 664
Rejestracja: czw lip 03, 2008 8:16 pm
Lokalizacja: Nowa Sarzyna

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Martini i ktoś jeszcze

Post autor: pariscope »

Martinka cuuudna! Rzeczywiście, nóżki słabe, ale jeszcze żwawo nimi przebiera :D
Uśmiałam się serdecznie. Niebieściak napychał sobie buziaka, a tam tyyyle jeszcze zostawało. Trzeba było odbyć błyskawiczną eskapadę do pufy, zmagazynować pyszności i szybciutko wrócić do talerzyka, zanim inny łakomczuch się do niego dobierze. :D
Dużo zdrówka dla obu panienek :-*
SZCZURCIA 02.2006 - 23.04.2008 ; PEREŁKA ??.08.2008 - 05.04.2011 ; FRYGA ??.08.2008 - 16.11.2010; CYKORIA 01.01.2011 - 16.05.2012 ; DAKOTA 17.01.2011 - 02.05.2012; KRECIA ??.09.2012 - 08.08.2014; KICIA ??.09.2012 - 20.09.2014;
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”