[Łódź] Zadoptuję jednego szczurka

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

_Brutus
Posty: 39
Rejestracja: wt sty 31, 2012 1:05 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

[Łódź] Zadoptuję jednego szczurka

Post autor: _Brutus »

Witam serdecznie.

Poszukuję kolegi dla mojego Sylwka ;) Chętnie zaadoptuję jakiegoś kochanego szczurka. Z umową adopcyjną nie ma problemu, spotkanie przed adopcyjne również bez problemu się odbędzie :)

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [Łódź] Zadoptuję jednego szczurka

Post autor: smeg »

A w jakim wieku jest Sylwek? :) Jeśli tak do 4 miesięcy, to u mnie jest szczurek do przygarnięcia. Więcej informacji po kliknięciu na zdjęcie w moim podpisie. Chciałabym, żeby wychowywał się z kolegą w podobnym wieku ;)
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
_Brutus
Posty: 39
Rejestracja: wt sty 31, 2012 1:05 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: [Łódź] Zadoptuję jednego szczurka

Post autor: _Brutus »

Sylwek ma około 2-3 miesięcy, nie wiem dokładnie w jakim wieku był jak go dostałem. Nie mam porównania niestety. Ale myślę, że jeden, czy dwa miesiące nie zrobiłyby problemu. Niestety trochę daleko do Łodzi...
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [Łódź] Zadoptuję jednego szczurka

Post autor: smeg »

Mam koleżankę w Łodzi, mogłabym wybrać się ją odwiedzić :D Transportem się nie przejmuj - jeśli jesteś zainteresowany, napisz do mnie na PW, najlepiej z wypełnioną ankietą, którą zamieściłam w temacie adopcyjnym malucha ;)
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”