[Kraków] Dwa małe szczurki

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

IronWoman
Posty: 15
Rejestracja: wt sty 31, 2012 2:03 pm

[Kraków] Dwa małe szczurki

Post autor: IronWoman »

Witam.
Mam do oddania dwa małe szczurki, urodzone 31 stycznia '12r. Szczurki to najprawdopodobniej samiczki. Ich rozwój i inne informacje można prześledzić tutaj:

http://szczury.org/viewtopic.php?f=30&p=845505#p845505

Informacje o umaszczeniu dodam jak tylko maluchom zacznie rosnąć sierść. Matka małych to dumbo standard russian blue self (o ile dobrze określam odmianę, wzorowałam się na poradniku), ojciec jest nieznany. Mamusia pochodzi z zoologicznego.
niekochanaxxx
Posty: 77
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 9:34 am
Lokalizacja: nowy sącz,Kraków

Re: [Kraków] Dwa małe szczurki

Post autor: niekochanaxxx »

Z miła checia zaadoptuje szczurke:)
Ze mną: Frania, Miecia, Zosia.
Odeszli: Franek, Nessie... :((( [*]
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [Kraków] Dwa małe szczurki

Post autor: smeg »

Niekochanaxxx, przecież u Ciebie podobno urodziły się szczurki. To jedne oddajesz, a bierzesz drugie?
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
z0uza
Posty: 63
Rejestracja: ndz lut 05, 2012 1:23 pm

Re: [Kraków] Dwa małe szczurki

Post autor: z0uza »

Jak już pisałam w innym temacie, ja chętnie zaadoptuję samiczkę! :)
Awatar użytkownika
SkywalkerYoda
Posty: 443
Rejestracja: pt gru 02, 2011 7:10 pm

Re: [Kraków] Dwa małe szczurki

Post autor: SkywalkerYoda »

Bo Niekochanaxxx to terrarysta.
Na niby szuka domu dla szczurków i zakłada fikcyjny wątek o chorobie szczurka żeby wzbudzić zaufanie. Tylko, że który miłośnik szczurków użyje słowa "zdechł" w odniesieniu do swojego pupila? Niekochanaxxx w z jednej strony niby oddaje szczurki, a w innych postach chce adoptować szczurki. W między czasie ogłasza się, że przygarnie na DT większą ilośc szczurków i płeć nieistotna. A z imion w stopce wynika, że ma szczurki różnej płci.

TERRARSTO NIE DOSTANIESZ ŻADNEGO SZCZURKA!
Bo umrzeć to zbyt mały powód, żeby przestać kochać
Awatar użytkownika
z0uza
Posty: 63
Rejestracja: ndz lut 05, 2012 1:23 pm

Re: [Kraków] Dwa małe szczurki

Post autor: z0uza »

A właściwie to dwie samiczki, jeśli będzie taka możliwość :)
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: [Kraków] Dwa małe szczurki

Post autor: Paul_Julian »

SkywalkerYoda pisze:Bo Niekochanaxxx to terrarysta.
Na niby szuka domu dla szczurków i zakłada fikcyjny wątek o chorobie szczurka żeby wzbudzić zaufanie. Tylko, że który miłośnik szczurków użyje słowa "zdechł" w odniesieniu do swojego pupila? Niekochanaxxx w z jednej strony niby oddaje szczurki, a w innych postach chce adoptować szczurki. W między czasie ogłasza się, że przygarnie na DT większą ilośc szczurków i płeć nieistotna. A z imion w stopce wynika, że ma szczurki różnej płci.

TERRARSTO NIE DOSTANIESZ ŻADNEGO SZCZURKA!
Nie rzucaj oskarżeń bezpodstawnie, to tylko wywoła awantury.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [Kraków] Dwa małe szczurki

Post autor: smeg »

Mimo wszystko coś jest na rzeczy, bo niekochanaxxx pisała do mnie, że chce przygarnąć 2 samiczki, a po tym jak powiedziałam jej, że jest tylko jeden samczyk, to stwierdziła, że tez go chce. Powiedziałam, że samczyk nie może być sam, wtedy stwierdziła, że ma już jednego samczyka. W takim razie dlaczego na początku chciała samiczki?
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
zabastudencka
Posty: 52
Rejestracja: śr paź 05, 2011 10:04 pm
Lokalizacja: Wrocław/Opole

Re: [Kraków] Dwa małe szczurki

Post autor: zabastudencka »

jeśli niekochanaxxx jest terrarystą to niech się trzyma od nas lepiej z dala.... #$@$%&^*&(*%^&# - komentarz usunięty przez ACTA bo był zbyt wulgarny :)
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: [Kraków] Dwa małe szczurki

Post autor: Paul_Julian »

Napisałem do NIekochanaxxx pm z prosba o wyjasnienie swojej sytuacji.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
z0uza
Posty: 63
Rejestracja: ndz lut 05, 2012 1:23 pm

Re: [Kraków] Dwa małe szczurki

Post autor: z0uza »

Wracając do ogonków, z niecierpliwością czekamy na kolejne foty ogonków :) !
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: [Kraków] Dwa małe szczurki

Post autor: emi2410 »

Cudne maluszki! :-* A u mnie w klatce pełno... Chociaż fotkami się nacieszę. ;) Życzę znalezienia wspaniałego domu. :)
Co do niekochanaxxx, to wiem tyle, że Mieczysław w jej podpisie to samiczka, która miała być samcem. A drugą samicę (Franię) ma od niedawna, ponoć jej kuzynka zabrała szczurkę od terrarysty i mała prawdopodobnie jest w ciąży. Ale odpowiedzi co do malców jeszcze nie dostałam. Więc lepiej poczekać na wyjaśnienia.
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [Kraków] Dwa małe szczurki

Post autor: smeg »

emi2410 pisze:Co do niekochanaxxx, to wiem tyle, że Mieczysław w jej podpisie to samiczka, która miała być samcem. A drugą samicę (Franię) ma od niedawna, ponoć jej kuzynka zabrała szczurkę od terrarysty i mała prawdopodobnie jest w ciąży. Ale odpowiedzi co do malców jeszcze nie dostałam. Więc lepiej poczekać na wyjaśnienia.
Widzę, że dla każdego ma przygotowaną inną wersję, bo mi napisała wyraźnie, że ma samczyka Miecia ::)
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: [Kraków] Dwa małe szczurki

Post autor: emi2410 »

Pisała to niedawno na SB. Cóż, miejmy nadzieję, że wyjaśni sprawę. Dziwna historia. Ok, koniec OT. ;)
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Awatar użytkownika
SkywalkerYoda
Posty: 443
Rejestracja: pt gru 02, 2011 7:10 pm

Re: [Kraków] Dwa małe szczurki

Post autor: SkywalkerYoda »

Smeg, do mnie napisała, że Ty ją źle zrozumiałaś, bo ona nie ma samca, tylko ma samiczkę Miecia. Bardzo dziwna sprawa... :-\
Bo umrzeć to zbyt mały powód, żeby przestać kochać
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”