oswajanie chomików dżungarskich?

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
sWeeT
Posty: 12
Rejestracja: pt lut 04, 2005 12:04 am

oswajanie chomików d?ungarskich?

Post autor: sWeeT »

Od niedawna mam pół roczne chomiki dżungarskie....no i nie wiem zabardzo jak zabrac sie za ich oswajanie...cieżko jest zmieniać ściólke i brac je na reke - strasznie "burcza" :(.....wczesniej byly u mojej cioci ale ona nie poswiecala im duzo uwagi;/....pozostawione one byly sobie....czy...mozna je przyzwyczaic do opiekunów tak dobrze jak np szczurki...eh...sama juz nie wiem jakie wam pytanie zadac :)...prosze o komentarze...napiszcie co wiecie :),,buziaczki:*

proszę o pisanie tytułów które mówią o treści danego tematu.
/mod
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

oswajanie chomików dżungarskich?

Post autor: Mycha »

[quote="sWeeT"]czy...mozna je przyzwyczaic do opiekunów tak dobrze jak np szczurki...eh...sama juz nie wiem jakie wam pytanie zadac [/quote]
Nie :lol:
Miałam kiedyś chomiczki. Nie są to zbyt mądre zwierzątka :roll: Dawały się brać na ręce, ale spadały z niej, bo nie potrafiły określić odległości... Moje może nie burczały, ale były u mnie od malusieństwa i ja im jednak te dwie godzinki dziennie poświęcałam...
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”