Przechowalnia szczurków

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Szczurmen
Posty: 43
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 1:26 pm
Lokalizacja: Knurów

Przechowalnia szczurków

Post autor: Szczurmen »

Witam
Potrzebuję DT dla dwóch miłych rocznych samców w okresie 26,27.01 - 12.02. Zapewniam klatkę i jedzenie. Szczury są przyjazne, troszkę leniwe, przywiązane do mnie, nie sprawiały problemów przy obcych. :) Najlepiej ktoś ze Śląska, ale może też być Częstochowa, Kraków, Wrocław, Opole, Wisła.
nubijka
Posty: 77
Rejestracja: pt cze 24, 2011 8:24 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: nubijka »

Poszukuję osoby, która mogłaby dać DT dla szczurków- albinosków z innego forum- ogonki przyjechały z Grodziska, od terrarysty. U mnie sa samiczki, a u znajomej 3 chłopaków. Sytuacja się skomplikowała, bo chłopcy muszą szybko znaleźć nowy DT...sprawa jest bardzo PILNA, kto pomoże?
moje kochane łapki: Mała Bliźniaczka, Dzikuska, Zuzik, Mysza- AZYLANT, Danio, Łapka, Agatka i Karolcia, Fela, Romuś i pso-lwy
za TM Krówka, Ratatusia, Duża Bliźniaczka,Golasek z DT :(
Awatar użytkownika
sylwiaj
Posty: 1487
Rejestracja: pn paź 17, 2011 10:18 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: sylwiaj »

ja se dopisuje do osób które moga przechwac ogonki ilość obijętna płec jednak wole samice i wazne zeby była klatka (mniejsza niż setka max 70 x 40)
u Aniołków:Krecik, Muszka, Czerniak, Gadzinka, Kluska, Pralka, Cola, Parówka, Twister

ze mną: Kamikaze, Klementynka, Emilka, Gnieciuch, Kornelcia
Awatar użytkownika
sylwiaj
Posty: 1487
Rejestracja: pn paź 17, 2011 10:18 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: sylwiaj »

dodam ze szukam domu dla moich panienek od 7 sierpnia do ok 26 sierpnia:) jest ich obecnie 3 ale planuje zwiekszyc liczebność dziewczyny oczywiście pójda z klatką:) zalezy mi zeby ktos kochał je jak ja i w razie co poszedł z Mucha do weterynarza oczywiscie za fatyge i wizyte zapłacę:)
u Aniołków:Krecik, Muszka, Czerniak, Gadzinka, Kluska, Pralka, Cola, Parówka, Twister

ze mną: Kamikaze, Klementynka, Emilka, Gnieciuch, Kornelcia
ania21
Posty: 6
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 12:23 pm

Prosa o pomoc

Post autor: ania21 »

witam szukam osoby ktora a okres mojej nieobecności w kraju zajmie sie moim szczurkiem cziczi nie chce go oddawac gdyz go bardzo lubie lecz nie moge go zabrac zapewnie wszelkie potrzebne rzeczy tj karma trociny siano i oczywiscie rekompensate za pomoc
ania21
Posty: 6
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 12:23 pm

Re: Prosze o pomoc

Post autor: ania21 »

ania21 pisze:witam szukam osoby ktora a okres mojej nieobecności w kraju zajmie sie moim szczurkiem cziczi nie chce go oddawac gdyz go bardzo lubie lecz nie moge go zabrac zapewnie wszelkie potrzebne rzeczy tj karma trociny siano i oczywiscie rekompensate za pomoc
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Prosa o pomoc

Post autor: akzi »

hej napisz cos więcej,
skąd jestes
czy to dziewczynka czy chlopiec,
w jakim wieku
na jak dlugo ?
itakie tam :)
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Whiskey i Cola
Posty: 27
Rejestracja: ndz paź 02, 2011 5:43 pm

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: Whiskey i Cola »

witam
niestety z powodu konieczności lotu do Norwegii na święta Wielkanocne (linie lotnicze nie chcą się zgodzić na zabranie szczurków) poszukuje osoby skłonnej przechować moje 3 urwisy.
Miasto: Łódź
Ilość: 3
Płeć: samice
Wyposażenie: klatka (jeśli jest taka potrzeba) z całym jej wyposażeniem i trocinkami, ziarenka
Dziewczyny potrzebują:dolewania wody, dosypywania jedzonka (czasami dodatku nie ziarenkowego: jabłko, jajo, suchy chlebek), zrozumienia, wybiegania tak koło godzinki dwóch dziennie (wdrapują się na co tylko mogą, więc dobrze jeśli ktoś jest w pobliżu, ale nie trzeba cały czas za nimi patrzeć),
z nami od 01.06. 2013 Rakija (12.04) oraz od 13.11.2013 Pestka (04.10):):)
po drugiej stronie tęczy Whiskey :(, Tequila :( (oby tam były bananki dla niej), Limonka:(, Cola :(
Packa
Posty: 12
Rejestracja: wt sty 17, 2012 10:57 pm
Lokalizacja: Kraków/Serbia

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: Packa »

Szukam kogoś kto jest w stanie zając się moim szczurem na okres świąt wielkanocnych. Wyjeżdżam w środę wieczorem, albo w czwartek (4 lub 5 kwietnia), a wrócę po świętach, tj. 11 albo 12 kwietnia. Zapewniam klatkę, trociny, żwirek, siano, karmę.
Samiczka, około 4-5 miesięcy, husky, spokojna, oswojona z ludźmi, nie sprawia mi żadnych problemów, nawet w nocy nie hałasuje, a jest przesłodka. Będę bardzo wdzięczna, bo nie wiem co z nią zrobić, a nie chcę jej ciągnąć do domu i z powrotem.
Lokalizacja: Kraków
Pozdrav!
Obrazek Hosted by MySpaceAntics.com
"Danas nema mleka
Danas nema hleba
Zato jedi govna
Mozda tako treba"
Mirrah
Posty: 71
Rejestracja: sob sty 19, 2008 12:03 am

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: Mirrah »

Witam, poszukuję kogoś kto mógłby się zająć moimi szczurzycami na dłuższy czas w wakacje.
Ilość: 2
Płeć: samiczki
Termin: najlepiej od 1.06 do 01.08 2012
Wyposażenie: klatka/ ściółka/ jedzenie
Jestem z Warszawy, ale mogę postarać się gdzieś dowieźć dziewczyny
To dla mnie bardzo ważne bo nie chce ich zostawiac samych (mam tylko osoby ktore dostarcza im jedzenie ale nie zapewnia wybiegu). Wiem ze to dlugi okres wiec jestem sklonna chetnie dogadac sie z oplata za ta pomoc, najwazniejsze zeby mialy opieke :) dziewczyny sa ufne, odwazne i mimo czestych wybiegow raczej nie niszcza otoczenia (ale sa "ciete" na materialy ;)) , zalatwiaja sie jedynie w klatce. Bardzo prosze o kontakt.
cookie122
Posty: 13
Rejestracja: pn sty 09, 2012 9:47 am

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: cookie122 »

Witam!
Szukam domu tymczasowego dla moich dwoch dziewczyn. Zapewniam klatke, sciolke, pokarm.
Jestem z Radomia i pilnie musze wyjechac za granice. Szukam opieki na okres 7.04-22.04 2012r
Siostrzyczki są przeurocze, uwielbiaja sie bawic, wskakiwac na polki. Maja okolo 5m-cy.
Bardzo prosze o wiadomosci na maila, kto moglby podjąć sie tymczasowej opieki nad moimi dziewuszkami.
cookie122@op.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”