[Ciechanów i okolice] Oddam młode szczurki

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

LoVva
Posty: 30
Rejestracja: wt sty 10, 2012 10:39 pm

Re: [Ciechanów i okolice] Oddam młode szczurki

Post autor: LoVva »

Hehe , za dwa tygodnie to prawie idealnie ;)
A i jeszcze taka prośba ,żebym nie musiała każdemu pisać , to od razu wyślijcie mi pm z odpowiedziami na te pytania :) :
Poproś o odpowiedzi na ponizsze pytania:
1. Czy masz już szczury?
2. Czy posiadasz klatkę? Jak tak to jakie ma wymiary.
3. Do jakiego weterynarza chodzisz/będziesz chodzić?
4. Czym zamierzasz karmić szczurki?
5. Czy zamierzasz rozmnażać szczury?
6. Czy będziesz raz na jakiś czas informować o stanie zdrowia szczurków?
7. Czy masz w domu inne zwierzęta? Jeśli tak, jak zadbasz o bezpieczeństwo szczurów w tym kontekście.
8. Jak rozwiążesz sprawę wyjazdów?
9. Jak będą wyglądały wybiegi?
10. Czy zgodzisz się na wizytę przedadopcyjną? ( raczej nie będę miała warunków żęby każdego odwiedzać, więc odpowiedz nie potrzebna )
Awatar użytkownika
Jay-Jay
Posty: 548
Rejestracja: ndz lis 06, 2011 8:20 pm
Numer GG: 7336498
Lokalizacja: 100 km od Szczecina
Kontakt:

Re: [Ciechanów i okolice] Oddam młode szczurki

Post autor: Jay-Jay »

jejciu bierzcie szczurki póki są bo na pewno szybko zejdą takie pysiole kochane słodkie śliczne auguty samiczki i samcole ślicznie ubarwione ;D mam nadzieję że ktoś z banem na do szczurzanie pękł >:D
Obrazek
Awatar użytkownika
rattulia
Posty: 190
Rejestracja: pn sie 22, 2011 9:11 am
Lokalizacja: Płock

Re: [Ciechanów i okolice] Oddam młode szczurki

Post autor: rattulia »

Proszę (błagam, skomlę, jęczę, miauczę, tarzam się) moda o zamknięcie tematu! ;D
Ja nie wytrzymam jak ktoś zgarnie agoutkową samiczkę.
I tak. Chyba cierpię na MGR. Tylko, że członkowie mojej rodziny nie rozumieją tego jakże poważnego stanu zdrowia ;D
LoVva
Posty: 30
Rejestracja: wt sty 10, 2012 10:39 pm

Re: [Ciechanów i okolice] Oddam młode szczurki

Post autor: LoVva »

Jak narazie samiczki są ale są też i chętni na nie ;) Czekam teraz tylko na potwierdzenia ;) Samiczki samiczki ale zobaczcie jakich ja panów mam prześlicznych ! ::) ::)
Awatar użytkownika
Jay-Jay
Posty: 548
Rejestracja: ndz lis 06, 2011 8:20 pm
Numer GG: 7336498
Lokalizacja: 100 km od Szczecina
Kontakt:

Re: [Ciechanów i okolice] Oddam młode szczurki

Post autor: Jay-Jay »

zdjęcia dla przełamania banów ;D
Obrazek
LoVva
Posty: 30
Rejestracja: wt sty 10, 2012 10:39 pm

Re: [Ciechanów i okolice] Oddam młode szczurki

Post autor: LoVva »

Zdjęć juz chyba duużo wstawiłam ;p Ale jak tylko porobie nowe to wstawie :D
LoVva
Posty: 30
Rejestracja: wt sty 10, 2012 10:39 pm

Re: [Ciechanów i okolice] Oddam młode szczurki

Post autor: LoVva »

Zostały mi jeszcze panowie do oddania ;) Mam nadzieje ,że znajdą domki . Jeżeli nie będę musiała oddać je do zoologa ;/ Niestety jak podrosną nie będę miała warunków ich wszystkich trzymać...Popołudniu wstawię może jakieś zdjęcia jeszcze ;)
Awatar użytkownika
Entreen
Posty: 1747
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:55 am
Lokalizacja: Racibórz

Re: [Ciechanów i okolice] Oddam młode szczurki

Post autor: Entreen »

Którzy panowie zostali? :)
Cynamon Imbir Karmel Wanilia

Za TM Wirus Speedy Wąglik Piksel Limfocyt Mikrob Flanelka Kaszmir Szczura
LoVva
Posty: 30
Rejestracja: wt sty 10, 2012 10:39 pm

Re: [Ciechanów i okolice] Oddam młode szczurki

Post autor: LoVva »

Wszyscy chyba ;D Jakoś każdy wolał samiczke nie wiem czemu ;)
Awatar użytkownika
Frugo_Frugo
Posty: 762
Rejestracja: śr gru 21, 2011 8:45 pm
Lokalizacja: Toruń

Re: [Ciechanów i okolice] Oddam młode szczurki

Post autor: Frugo_Frugo »

Ile wolnych ? ;)
LoVva pisze: Jakoś każdy wolał samiczke nie wiem czemu ;)
Może dlatego, że nie którym samcom hormony buzują . ;D
Awatar użytkownika
kiniaohkinia
Posty: 48
Rejestracja: pt kwie 15, 2011 9:21 am

Re: [Ciechanów i okolice] Oddam młode szczurki

Post autor: kiniaohkinia »

Ja byłabym chętna na samczyka, ale mieszkam w mysłowicach koło katowic ale może znalazł by się znalazł?
Dellarin
Posty: 18
Rejestracja: pn sie 31, 2009 9:54 am

Re: [Ciechanów i okolice] Oddam młode szczurki

Post autor: Dellarin »

Napisałam już na PW i czekam niecierpliwie na odpowiedź. Byłabym zainteresowana dwoma lub trzema samcami. Jestem z Bytomia, więc podobnie, jak koleżanka powyżej z okolic Katowic, więc również przydałby się jakiś transport..
Rajuna
Posty: 1368
Rejestracja: sob lip 23, 2011 9:50 pm

Re: [Ciechanów i okolice] Oddam młode szczurki

Post autor: Rajuna »

Dellarin pisze:Napisałam już na PW i czekam niecierpliwie na odpowiedź. Byłabym zainteresowana dwoma lub trzema samcami. Jestem z Bytomia, więc podobnie, jak koleżanka powyżej z okolic Katowic, więc również przydałby się jakiś transport..
Być może już ktoś Ci zwrócił uwagę, ale i tak to napiszę: zgłaszasz się do adopcji kilku samców w co najmniej pięciu wątkach. To bardzo, bardzo niefajna rzecz, ponieważ dajesz co najmniej pięciu osobom nadzieję, że znalazł się kolejny chętny na ich szczurki, podczas, gdy Ty weźmiesz je tylko od jednej osoby. Marnujesz w ten sposób czas osób, które mają szczurki na wydaniu - nie rób tego. Wybierz jedno ogłoszenie, doprowadź sprawę do końca, jeśli dostaniesz negatywną odpowiedź, pytaj kolejne osoby. I napisz do tych, którym już zrobiłaś nadzieję na dom, że starasz się o szczurki też u innych osób, żeby mieli świadomość, że mogą zostać na lodzie.
Hertz, Kokos, Tina, Wydra, Merrill, Resa, Sówka, Rina, Iwan Groźny, Guarana, Pchła, Szachrajka, Rudzik
Dellarin
Posty: 18
Rejestracja: pn sie 31, 2009 9:54 am

Re: [Ciechanów i okolice] Oddam młode szczurki

Post autor: Dellarin »

Owszem, napisałam zapytania na kilku różnych wątkach, po to żeby w ogóle się dowiedzieć czy mam jakieś szanse, bo są różne problemy np. z tym transportem, więc pytałam, żeby się rozeznać. Jestem zainteresowana, ale przecież jeszcze nigdzie nie zdeklarowałam się, że od kogoś biorę na pewno, a przecież żeby się czegokolwiek dowiedzieć trzeba zapytać - logiczne. To że ktoś jest zainteresowany nie równa się - biorę jutro. A pisząc w jednym tylko wątku i czekając na odpowiedź, która się okaże negatywna tracę szansę na adopcję skąd indziej, bo bardzo dużo jest chętnych na forum na adopcje maluchów. . A jak gdzieś zaklepię coś na 100% to od razu powiem, że już nie jestem zainteresowana. Wydawało mi się, że to jest jasne..
Awatar użytkownika
fraisee
Posty: 132
Rejestracja: sob sty 28, 2012 1:12 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Ciechanów i okolice] Oddam młode szczurki

Post autor: fraisee »

Dellarin pisze:Owszem, napisałam zapytania na kilku różnych wątkach, po to żeby w ogóle się dowiedzieć czy mam jakieś szanse, bo są różne problemy np. z tym transportem, więc pytałam, żeby się rozeznać. Jestem zainteresowana, ale przecież jeszcze nigdzie nie zdeklarowałam się, że od kogoś biorę na pewno, a przecież żeby się czegokolwiek dowiedzieć trzeba zapytać - logiczne. To że ktoś jest zainteresowany nie równa się - biorę jutro. A pisząc w jednym tylko wątku i czekając na odpowiedź, która się okaże negatywna tracę szansę na adopcję skąd indziej, bo bardzo dużo jest chętnych na forum na adopcje maluchów. . A jak gdzieś zaklepię coś na 100% to od razu powiem, że już nie jestem zainteresowana. Wydawało mi się, że to jest jasne..

dokładnie myślę tak samo. ludzie dosłownie 'rzucają' się na maluchy.
ja chciałam mieć dziewczynki ale problem był z dojazdem ich do mnie, więc wybrałam najlepszą opcje.
adopcja z mojego miasta. poza tym na samiczki jest rzut jak na świeże bułki, dlatego zdecydowałam się na samczyków.
Lulo i Frugo
Szatany truskawy!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”