Mycha & Jimi = kluski (foto-str.4i17)

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

Mycha & Jimi = kluski (foto-str.4i17)

Post autor: Ewqa »

A my juz w domku. Yrsa jeszcze raz dzieki za maluszka. Szczurki sie bardzo polubiły, bawiły sie razem i spały :D
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
Yrsa
Posty: 270
Rejestracja: czw paź 28, 2004 2:45 pm
Kontakt:

Mycha & Jimi = kluski (foto-str.4i17)

Post autor: Yrsa »

Przypominam KasiK, Nisi i Mataforganie, że szczureczki już czekają na Was! :) Wolałabym oddać je jak najszybciej, bo wtedy jest mniejsze ryzyko, że zarażą sie od mamy. Na razie czuja sie bardzo dobrze.

Niestety samczyk nr 5 jest bardzo chory i na dodatek wykazuje jakieś objawy niedorozwoju. Ma większą głowę, bardziej okrągłe czoło i chodzi strasznie skulony w sobie na wysokich łapkach. Jest też bardzo spokojny, nie bawi się, tylko przykuca sobie w rogu i śpi. Na dodatek strasznie rzęzi i nie chce mu to przejść, mimo że daję mu lekarstwa i nawet podaję mu lakcid, mimo ze lekarz tego nie zalecał. :roll: Mam nadzieję, ż ewyjdzie z tego, bo jest naprawdę przekochany. Taka mała kochana, puchata kuleczka. Nie oddam go Agnieszce dopóki nie będzie całkiem zdrowy. W sumie to nie wiem czy wogóle jej go oddam, bo powoli sie w nim zakochuję. :drunken: A ona ma już jednego szczurka i jak oddam jej samczyka agouti to będzie mieć dwa... :P Chyba sie nie obrazi :wink:
jutka
Posty: 395
Rejestracja: sob gru 25, 2004 10:19 pm

Mycha & Jimi = kluski (foto-str.4i17)

Post autor: jutka »

"Naszym celem jest pomszczenie krzywd, które przyroda poniosła z rąk ludzi. Cel ten osiągniemy poprzez zatapianie tankowców, wykolejanie pociągów wiozących toksyczne substancje oraz wysadzanie w powietrze elektrowni atomowych. Bądźcie z nami".
Yrsa
Posty: 270
Rejestracja: czw paź 28, 2004 2:45 pm
Kontakt:

Mycha & Jimi = kluski (foto-str.4i17)

Post autor: Yrsa »

Podobnie, ale on ma bardziej okrągłe czółko niż samą główke i ma bardzo zadarty nosek. Poza tym jest strasznie puchaty, więc wygląda jakby był taką małą kulką z nóżkami. Ma tez lekkie zaburzenia równowagi, bo jak staje na tylnich łapkach to sie chwieje. Ogólnie to jest ok, bo jak go biore na ręce to po mnie łazi, choc nie jest taki szybki jak inne szczurki. Raczej woli sobie poleżeć. Ale je normalnie i do cyca sie potrafi dopchnac tylko wszystko robi o wiele wolniej niz inne szczurki.
Nisia
Posty: 2363
Rejestracja: sob lut 12, 2005 7:07 pm

Mycha & Jimi = kluski (foto-str.4i17)

Post autor: Nisia »

No, ja to dopiero w niedzielę.... Chyba, ze któraś z sióstr będzie w sobotę w domu to wtedy wcześniej...
Mam nadzieję, że mała będzie wytrwała.
Krówka.
Posty: 958
Rejestracja: pt mar 12, 2004 7:26 pm
Kontakt:

Mycha & Jimi = kluski (foto-str.4i17)

Post autor: Krówka. »

JA CHCĘ ZDJĘCIA!! Asiek pliiiis 8)
KasiaK
Posty: 34
Rejestracja: pt lut 04, 2005 11:05 pm

Mycha & Jimi = kluski (foto-str.4i17)

Post autor: KasiaK »

hej, my umawiałyśmy się wstępnie na 9tego [w ten weekend co teraz będzie mam wyjazd], ale właśnie Cathycash napisała mi, że nie będzie wtedy jechać do Dęblina:( w tej sytuacji nie wime co mam robić:(
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

Mycha & Jimi = kluski (foto-str.4i17)

Post autor: mataforgana »

Yrsa: z vegą mniej więcej jestem umówiona na 2 kwietnia. tzn., najprawdopodobniej vega odbierze od ciebie malutką w piatek, 1.04. wcześniej się nie da, bo jak wiadomo, vega kursuje tylko w weekendy, a teraz święta...
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
Cathycash
Posty: 308
Rejestracja: pt paź 15, 2004 6:35 pm

Mycha & Jimi = kluski (foto-str.4i17)

Post autor: Cathycash »

Ja jadę cholera tylko do Ryk. Potem w stronę Woli Gułowskiej, Adamowa, Łukowa. Do Dęblina narazie nie, znajomego z tamtąd nie ma, no i nie mam po co jechać. sorry
żegnam szanowne towarzystwo
Awatar użytkownika
jokada
Posty: 1918
Rejestracja: pn mar 24, 2003 8:25 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Mycha & Jimi = kluski (foto-str.4i17)

Post autor: jokada »

dzis wrzuce zdjęcia, spory za opóznienia :roll: :oops:
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

Mycha & Jimi = kluski (foto-str.4i17)

Post autor: mataforgana »

Asiek, kiedy beda te zdjęcia? ;)
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
Yrsa
Posty: 270
Rejestracja: czw paź 28, 2004 2:45 pm
Kontakt:

Mycha & Jimi = kluski (foto-str.4i17)

Post autor: Yrsa »

KasiaK - a ile jest z Wawki do Dęblina? Moze uda mi sie namówic Łukasza to przyjedziemy do Ciebie, ale musiałabyś się nam złożyć na benzyne, bo z tym może byc problem. :roll:

edit: własnie gadałam z Łukaszem i spyta sie rodziców czy może wziać autko. Ale mysle, że raczej tak. Jakby co to moglibyśmy wpaść jutro jakos koło południa. Juz dzisiaj nie bede pod internetem wiec zadzwoń do mnie na komórkę.

Dziewczyny - ok. chciałam sie tylko upewnic czy pamiętacie ;) Przetrzymam dziewczyny dla was. :)
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

Mycha & Jimi = kluski (foto-str.4i17)

Post autor: mataforgana »

jakże bym mogła zapomnieć! ;)

prosiłam vege, żeby się do ciebie odezwała - najlepiej jak sie osobiście dogadacie w kwestii piatkowego odbioru małej. i w sobotę kruszynka bedzie już u mnie, a po południu u Przemka :D
ciekawa jestem, jakie imie w końcu dla niej wymyśli ;)
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
KasiaK
Posty: 34
Rejestracja: pt lut 04, 2005 11:05 pm

Mycha & Jimi = kluski (foto-str.4i17)

Post autor: KasiaK »

już się skontaktowałam:)mam nadzieję że wszystko wypali;) papatki
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”