łysiejący double rex

Drapanie? Ranki? Martwica tkanki? Pasożyty? ... i inne dolegliwości związane ze skórą i pokrywającym je futerkiem.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
asia7up
Posty: 18
Rejestracja: czw kwie 07, 2011 3:44 am
Lokalizacja: Gdańsk

łysiejący double rex

Post autor: asia7up »

Witam, to normalne ze double rex łysieje? Zawsze mial rzadszą sierść, ale ostatnimi tygodniami coraz ma jej mniej, na karku jest prawie łysy. Proszę o odp. dziękuje
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: łysiejący double rex

Post autor: noovaa »

A wyszukiwarkę nam zjadło czy się zepsuła ? ::)
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: łysiejący double rex

Post autor: smeg »

Na tym polega double rex, że łysieje ;)
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
asia7up
Posty: 18
Rejestracja: czw kwie 07, 2011 3:44 am
Lokalizacja: Gdańsk

Re: łysiejący double rex

Post autor: asia7up »

oczywiście że działa, ale od tego nie jest forum by pytać? Muszę się upewnić czy przypadkiem napewno to normalne, to moj pierwszy double rex, przez caly rok mial futerko wiec dla mnie to zaskoczenie. Już wujek google mi pomógł, bo w wyszukiwarce na forum nie mogę ogarnąć za duzo postow, niestety nie mogę poświęcić tyle czasu by wszystkie przeglądać. Sorry za zaśmiecanie
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: łysiejący double rex

Post autor: noovaa »

Z duzo, bo wiekszosc zamiast wyszukac, pisze kolejne.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
ODPOWIEDZ

Wróć do „Skóra i sierść”