nowi domownicy (nowe fotki)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
czarny mag
Posty: 371
Rejestracja: pt mar 04, 2005 10:35 am

nowi domownicy (nowe fotki)

Post autor: czarny mag »

Więcej fotek! Są takie slodkie
Buddyzm w powszechnym uważaniu jest religią opierającą się na...... A kogo to obchodzi,co?
Farandil
Posty: 219
Rejestracja: ndz lut 13, 2005 12:47 pm

nowi domownicy (nowe fotki)

Post autor: Farandil »

Fajne ogony
Szczur gigant Kozak ur. 28.01.2005 Ze mną od 03.03.05.
Szczurek Kekkai 13.04.2005 - 18.07.2006 [*]
Pies Bandi ze mną od zawsze do 13.09.2005 [*]
Zdjecia Kozaka i Kekkai'a
Romanek
Posty: 50
Rejestracja: pt mar 04, 2005 6:58 pm

nowi domownicy (nowe fotki)

Post autor: Romanek »

moze i slodkie ale straszne wariatki :) nie pozwalaja mi zasnac bo kiedy sie klade(a klatka stoi obok lozka tuz przy mojej glowie) to zaczynaja nocne "chrumkanie"...ale i tak sa kochaniutkie.najlepsze jest kiedy otwieram klatke(wejscie u gory) to sie scigaja ktora szybciej dotrze do mojej reki :) .postaram sie zrobic jeszcze kilka fotek bo zdaje mi sie ze juz sie zmienily od czasu ostatniej sesji :) pozdrawiam

P.S kapitalny dopisek jest pod moim podpisem...faktycznie paszczur :D
Niczego nie jest mi szkoda, nic z tego, czego jeszcze mi brak...Starczy gdy kocham, huczy las i wieje wiatr...
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

nowi domownicy (nowe fotki)

Post autor: limba »

A jak sie miewa Kokainka ??? :D zapoznana z nowymi kolezankami ???
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Romanek
Posty: 50
Rejestracja: pt mar 04, 2005 6:58 pm

nowi domownicy (nowe fotki)

Post autor: Romanek »

kokainka coraz lepiej...narazie boje sie je zapoznawac po tym jej agresywnym ataku...slyszalam ze wanna jest neutralnym miejscem i mozna tam sprobowac je zapoznac...sadzicie ze to dobry pomysl?
Niczego nie jest mi szkoda, nic z tego, czego jeszcze mi brak...Starczy gdy kocham, huczy las i wieje wiatr...
Kacha
Posty: 305
Rejestracja: śr wrz 01, 2004 1:53 pm

nowi domownicy (nowe fotki)

Post autor: Kacha »

Musi to być po prostu miejsce, którego żadna z nich nie zna.
"Doświadczenia innych osób nie są pomocą: czyjaś śmierć nie uczy nas umierać,a narodziny kogoś innego nie pomogą w przyjściu na świat"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”