Sołzowy szubrawiec

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: szufladowe szubrawce

Post autor: Paul_Julian »

Strasznie smutno .... Dziewczynki niedługo razem ... I jeszcze jak komody nie będzie to już w ogóle :(
I Sołza bedzie tu juz całkiem rzadko wpadać :(
Gdzie my znajdziemy taki powariowany kochany szczurzy swiat ... :'(
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: szufladowe szubrawce

Post autor: Nietoperrr... »

ol. pisze:jak strasznie smutno się zrobiło
jeden z niepowtarzalnych szczurowych światków odchodzi
ma odejść ...
Cóż więcej napisać...
Było tu tak...wyjątkowo,magicznie...Suzolku kochany,będziemy tęsknić za Twoimi zwariowanymi wpisami,za Tobą...Bo teraz to pewnie już wcale nie będziesz tu zaglądać.
Dla Enigmy [*]
A Malizna niech obudzi choć odrobinę resztki dawnej pasji w Tobie.
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: szufladowe szubrawce

Post autor: sssouzie »

szuflandia nie istnieje.
Dziękuję wam za pamięć :)
Nietoperu- to nie pasji brak...to brak szczęścia i możliwości.
Malizna klimatyzuje się w nowym mieszkaniu ( dziś do niej jadę)
ja tymczasem byłam tu w domu by być jeszcze z Mizelką.

Paulu- szalony światek macie przecież stale, u was, u innych w tematach, szalony weselszy i tchnący właśnie pasją.
u mnie na razie się wypaliło, ja muszę odpocząć. jak obiecałam Stasiowi, nie użyję słowa - bezwzględnie koniec.
mam też nadzieję, że do odwołania. niezależnie - był to piękny czas, nie żałuję, nie zamieniłabym na nic innego.

ol. - też mam nadzieję na długi czas z Malizną. chciałabym bardzo nadrobić to co straciłam.
tego się nie da, ale chociażby...chociażby trochę osłodzić ten czas pożegnań dla małej.
...czyż nie dobija się koni...?
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Mizelko

Post autor: sssouzie »

Mizelko, nieujarzmiona indiańska księżniczko
żegnaj. śnij słodko w pościeli błękitnych snów. brakuje mi ciebie. brakuje mi was wszystkich...
...czyż nie dobija się koni...?
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: szufladowe szubrawce

Post autor: unipaks »

A więc i one... :'(
Żegnajcie, Enigmo i Kamizelko... Mam nadzieję, że nasze szczurki mają tam dla siebie najwspanialsze szuflady, komody i szafy...
[*][*]
Trzymaj się, ssouzie, i ucałuj Maliznę; niech dane jej będzie jak najwięcej Ciebie
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Iwo
Posty: 194
Rejestracja: pt kwie 29, 2011 11:43 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: szufladowe szubrawce

Post autor: Iwo »

:'(
Kaszka ryżowa i wafelki ryżowe - rządzą nami ;D
Awatar użytkownika
Mal
Posty: 478
Rejestracja: sob maja 01, 2010 5:31 pm
Kontakt:

Re: szufladowe szubrawce

Post autor: Mal »

więc na osłodę i ku pamięci została tylko moja Wnuczka. Ech Souzzie mówiłam Ci dawno temu że to będzie magiczny szczur, ale nie myślałam że "ostatni". Niech Ci towarzyszy jak najdłużej w Warszawie, o ile mnie pamięć nie myli mija właśnie 14 miesięcy jak Malizna jest z Tobą. Całuje was i ściskam obie ciepło.
Mizelka i Enigma na pewno już zadomowiły się w szufladzie którą szykowała dla nich Mu. Więc szuflandia nie zniknęła, po prostu zmieniła miejsce pobytu na takie gdzie nigdy nie zginie i nie zostanie zapomniana
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: szufladowe szubrawce

Post autor: *Delilah* »

Strasznie, strasznie przykro...
<'> Śpijcie maleńkie ...<'>
Trzymaj się Sołzo...
Mam nadzieję, że kiedyś jeszcze Szuflandia zaoogoni się na nowo..
Buziaki dla Malizny :*
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: szufladowe szubrawce

Post autor: denewa »

Myślałam, że jednak Kamizelka da radę ale widać były ze sobą bardzo związane... :(

[*][*]
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: szufladowe szubrawce

Post autor: Paul_Julian »

Mizelka już bryka z resztą dziewczynek. Jak to szybko minęło :( Smutno nam tu strasznie ... Pusto tak.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: szufladowe szubrawce

Post autor: alken »

:( koniec szuflandii...
żegnajcie dziewczynki (*)
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
Sysa
Posty: 948
Rejestracja: śr gru 30, 2009 1:45 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: szufladowe szubrawce

Post autor: Sysa »

Tak mi przykro czytac takie wieści :'(
Na forum, gdy przyszłam było tyle szczurków, które już odeszły bądź ich czas się zbliża..
To takie przygnębiajace.
Ale szuflandia zawsze tu będzie, zawsze będzie czekać... Mam nadzieję, ze kiedyś jednak odżyje i ze będziesz tu czasem zaglądać, Sołzo kochana... :'(
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: Sołzowy szubrawiec

Post autor: sssouzie »

o ile mnie pamięć nie myli mija właśnie 14 miesięcy jak Malizna jest z Tobą
- to słowa mal z dnia 14 lipca 2011.

ja sama nie pamiętam, nigdy nie liczyłam. czyli, że z Malizną, z tą paskudą Malizną, zasikującą właśnie mi kaptur znamy się już, zaraz zaraz...22 miesiące?


czy toto ma już 22 miesiące??
niesamowite. Malizna w świetnym zdrowiu, humorze również, dietę zdrową ma, linię lepsiejszą ode mnie nawet ::) :D

aparat mnie osierocił, mam tylko komórkę a mój nieszczęsny duch artystyczny ( który ogranicza się jedynie tylko do oceny: podoba mi się bądź nie podoba) nie pozwala mi na robienie zdjęć komórką. no dobra, zrobiłam jedno, miało być więcej, ale...właśnie mi komórka padła :D

Malizna jest i zostanie samotna. znaczy ma mnie, klatkę i zrywy niepodległościowe, kiedy to wymyka się za kredens i kanapę.
w sumie to nawet dobrze, kurz tam zbierał się latami, przynajmniej zobligowało mnie to do odkurzenia kanapowych czeluści.

Malizna jest typową blondynką w mamiznę sołzę. zupełny brak instynktu samozachowawczego ::)
fakt faktem, że bać się już nie ma czego - daaaawno już mój ostatni kocur się wyprowadził, znaczy, no po prostu wyszedł i nie wrócił. Szufladowce czuły respekt, nigdy przecież poza drzwi pokoju się nie wybierały. Klatka teraz stoi w salonie, bo i ja najwięcej czasu właśnie tu spędzam. kota więc nie ma, ale wydawało mi się, że szczurzy szczur zawsze ucieknie w miejsce sobie znane, lub po prostu będzie się trzymał mnie. a ta nie, ta leci za kanapę. idziemy do komórki po drewno - ten gupiszon już by biegł między drzewo najchętniej ::) no i weź jej tłumacz: "Malizno, tu niebezpiecznie, szczurze zbiry krzywdę zrobią! nie będzie na ciebie sołza tu cały dzień czekać, wracaj!"
grochem o ścianę ::)
też w mamiznę :P

zdrowe jesteśmy. chyba zahartowane. żadnych smarków, żadnych guzów i guzkopochodnych, żadnych śladów porfiryny.
niesamowicie mnie to cieszy, że ten wchowek wsobny takie końskie zdrowie ma :-*
Obrazek
...czyż nie dobija się koni...?
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: Sołzowy szubrawiec

Post autor: sssouzie »

jeszcze ras my ;)

Obrazek
...czyż nie dobija się koni...?
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Sołzowy szubrawiec

Post autor: IHime »

sssouzie pisze:jeszcze ras my ;)

Obrazek
Z urodą też się wdała w mamiznę - śliczne macie te uśmiechnięte pyszczki obie. :-*
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”