Prezes i jego dream team. <3

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: zocha »

Ależ śliczności, cudne te Twoje szczurasy.

http://imageshack.us/photo/my-images/831/dsc4717f.jpg/ Suzie i ta jej minka :-*
no a Franio jest po prostu kapitalny http://imageshack.us/photo/my-images/839/dsc4699u.jpg/ to zdjęcie można powiększyć, wydrukować i wziąć w ramkę. wygląda cudnie :-*

buziaki dla całej gromadki
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: Afera »

Bilans marcowy:

Zdzisia:
- 1 rok 11 miesięcy
-482 g (-24)

Suzie (Klusia):
- 1 rok 11 miesięcy
- 391 g (-12)

Maja:
- 1 rok 8 miesięcy
-347 g (-20)

Prezes:
- 1 rok 6 miesięcy
- 545 g (-6)

Franek:
-1 rok 6 miesięcy
-616 g (-14)

Jak widać odchudzanie poszło dobrze. ;) Dalej mam tylko zastrzeżenia do wagi Zdzisi, ale i tak ona najwięcej ze wszystkich zrzuciła. W jej przypadku zrzucenie wagi jest bardzo wskazane. Reszta mogłaby zostać w tych wagach co teraz są, ale wiem, że ciężko to będzie utrzymać... musiałabym je znowu przerzucić na granulat, a nie chcę tego, bo wiem jak są nim zniechęcone.. wcale im się nie dziwię, jeść cały czas to samo, każdemu by się znudziło. Zdrówko dopisuje i humor też... coś im się porobiło w główkach chyba d tej wiosny. ;) Gryzą WSZYSTKO. Jak polarowe pierdółki były nienaruszone tak teraz są niemalże w stanie agonalnym... podobnie jak łóżko, buty, książki, pościel, wszelakie gumowe elementy przeróżnych rzeczy (np. guziki od pilota do TV, koło od zabawki Złomek)... podejrzewam, że to reakcja na zmniejszenie racji żywieniowych... ale przecież aż tak drastycznie nie obcięłam im michy. :)
Już niedługo, bo 10 kwietnia będziemy obchodzić drugie urodzinki Zdzisi i Kluchy. :)
9 duszyczek za TM [*]
kalusia2
Posty: 345
Rejestracja: pn sie 02, 2010 8:18 pm
Kontakt:

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: kalusia2 »

Możesz mnie dołączyć do fanklubu Mai ;) Jest cudowna!!! :-*
Antek, Kapsel i Sznurek po drugiej stronie tęczy... (*) (*) (*)
Obrazek
http://marzycielskapoczta.pl/
ammy88 - jesteś nieoceniona!
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: valhalla »

Jak Ty to robisz, że Ci szczury tak ładnie chudną? :o Może zajmij się organizacją jakichś wczasów odchudzających dla grubasków? Podeślę moje stadko :D
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: Afera »

Ma się te swoje sposoby. :)
Zero tuczących rzeczy - bananków, orzeszków, ziemniaczków, suchych chebków, itp. ;) Do tego stopniowo zmniejszane racje żywieniowe podstawowej mieszanki. Tuczące rzeczy zastąpione owocami i warzywami, szczególnie wodnistymi typu ogórek, pomidor, jabłuszko... ;)
9 duszyczek za TM [*]
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: valhalla »

Tych tuczących rzeczy co wymieniłaś też nie daję (ok, dziś pierwszy raz od miesięcy dostali jajko), najtrudniej mi właśnie ograniczyć im racje żywnościowe w suchej karmie ;/ No nie mogę znieść widoku szczura nad pustą miską... to spojrzenie, ten wyrzut, ta prośba w czarnych oczkach :D Jestem za miękka, chociaż aż takiej porażki nie ponoszę, bo udało mi się zastopować przyrost wagi u najgrubszych. Zawsze coś.
Warzywa też daję, chociaż jeszcze nie ta pora, żeby były jakieś szczególne. Latem to moje łobuzy żarły wszystko, co było akurat na bazarze :D

Z drugiej strony, może nie mam talentu do odchudzania, ale za to mam do tuczenia. A na świecie jest jakiś odsetek szczurów zarówno do odchudzenia, jak i do odkarmienia. Mogę zawsze odkarmiać te chude ;)

Zazdroszczę tak czy siak zdolności i sposobów, bo to niełatwa sztuka mieć szczury okazałe i piękne (ucałuj mojego ulubieńca Franka!), a jednocześnie bez szkody dla ich zdrowia.
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: Eve »

U mnie odchudzanie ogonów jest na czarnej liście u rodziny .. co z tego że ja je katuje "jabłkiem i marchewką", jak przyjdzie Szanowny Pan Mąż i " bidy" poratuje. Nie lepsza jest teściowa, która już nawet dla wnuków czekolady nie przynosi tylko suszonego bananka dla .. tu cytuje " Oj Słoneczka, a co tu tak mało w misce? Oświęcim jakiś im serwujesz ? Co tu za wióry macie do jedzenia .. Pysiolki MOJE! .. macie tu od babci Halinki .... o i dla Chmurki herbatniczek .. Bananek dla Buki a orzeszek dla Gluci bo lubi ! ..."
A potem się dziwię że na ich widok tak radośnie machają łapkami .. a ja jestem zła opiekunka ..


Całuski dla chudzinek !
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: valhalla »

Eve, u mnie to samo... "Mamo, Czmyś zrzucił parę gramów!". A teściowa w krzyk: nie odchudzajcie mojego Czmysia, on ma być tłuściutki! Na szczęście nie dokarmia go po kryjomu ;)
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
Igaśka
Posty: 1492
Rejestracja: śr wrz 07, 2011 1:56 pm
Lokalizacja: Łuków

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: Igaśka »

Jakie ty masz piękne stadko ! ;D Wycałować ode mnie :-*
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: unipaks »

Gratuluję takich sukcesów w odchudzaniu stadka, świetna robota :)
http://img839.imageshack.us/img839/5973/dsc4699u.th.jpg :-*
Głaski dla wszystkich :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: Afera »

Dzisiaj w Prima Aprilis nasza kochana alfa Zdzisia kończy 2 latka!
Bardzo się cieszymy, że dożyła tak pięknego wieku i życzymy jej drugie tyle. :) Póki co trzyma się bardzo dobrze, jest żywa, skoczna, żarłoczna i wesoła pomimo dolegającej jej przepuklinie. Według opinii weta operacja nie jest potrzebna, bo mogłaby jej skrócić życie. Operowanie przepukliny to bardzo trudny zabieg, który nie wiadomo czy wytrzymałaby babcia w jej wieku... także jeśli nie ma potrzeby nie będziemy jej specjalnie męczyć, niech żyje sobie w spokoju skoro jej to nie przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu.

ObrazekObrazek
9 duszyczek za TM [*]
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: ol. »

Wszystkiego najlepszego dla Zdzisi, niech jej zdrowie i dobry humor dopisują :)
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: valhalla »

Zdzisiu, sto lat! :D
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
JolkaB
Posty: 175
Rejestracja: ndz mar 25, 2012 8:03 pm
Numer GG: 1058549
Lokalizacja: Sandnes/Norway
Kontakt:

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: JolkaB »

Zdzisia! :)
Wszystkiego szczurzego i zadowolenia ze swojego szczurzo-ludzkiego stada ;D
Z życiem jest jak ze sztuką w teatrze nie ważnie jak długo trwa lecz jak jest zagrana
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam gdzie człowiek widząc rzeźnię myśli - to tylko zwierzęta
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: Kluska123 »

Sto lat Zdzisia! :-*
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”