Problem - szczur nie chce jeść suchej karmy

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Szurek15
Posty: 126
Rejestracja: śr sie 24, 2011 9:14 am

Re: Problem - szczur nie chce jeść suchej karmy

Post autor: Szurek15 »

Odczekałem trochę i odziwo zobaczyłem pustą miseczkę wow tylko leżało tam trochę ziarenek na ziemi .
kinia1996
Posty: 7
Rejestracja: pt sty 06, 2012 3:20 pm

Witam ! ;D Mój szczur i jego kaprysy.....

Post autor: kinia1996 »

Witam Witam ;D Jeżeli jest już taki post to przepraszam...
Kupiłam dla mojej szczurki ostatnio karmę "Beaphar" , ponieważ czytałam że to dobrej jakości karma.
Dałam jej tą karmę a ona wzięła powąchała,zjadła jedno zierenko i nie ruszyła potem już więcej....
I nie wiem właśnie czy dać jej inną karmę(a z tą nie wiem co zrobię ;x)czy po prostu zostawić jej tą karmę i poczekać az sama zgłodnieje i zje ? ???


A mam jeszce jedno pytanko .Moja szzcurcia czasami na nosku ma taką czerwoną wydzielinę,ale tylko czsami,wycieram jej to wacikiem ale i tak ma . Co to może być ? ??? ::)
Awatar użytkownika
StasiMalgosia
Posty: 1460
Rejestracja: śr sty 28, 2009 7:43 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Witam ! ;D Mój szczur i jego kaprysy.....

Post autor: StasiMalgosia »

cześć

po pierwsze witaj, po drugie czy masz tylko jednego szczurka jeśli tak poczytaj dlaczego powinno się mieć min dwa (nie przejmuj się prawie każdy na tym forum miał tylko jednego na poczatku a potem mądry się zrobił)
po trzecie żaden zwierzak nie umarł z głodu jak miał dobra karmę pewnie je w nocy
po czwarte wydzielinka to porfiryna wpisz w szukajkę a dowiesz się co oznacza (dodam że nic strasznego raczej chyba że jest jej dużo)
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”