Glutaminian

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Glutaminian

Post autor: Eve »

Długo stałaś na rozdrożu dróg, rozważając czy wrócić do domu czy pójść do Zimy. Wołałam Cię ale tęsknota za Nią wygrała .. ukochaj ją ode mnie mocno, powiedz że mimo czasu wciąż tęsknię. A teraz jeszcze i za Tobą Gluciumóju wodzę wzrokiem szukając Cię w Twoich miejscach w domu. Brakuje mi wieczornego dźwięku chrupania a jeszcze bardziej Gapienia. ... Nie martw się w Glutowni jest wszystko jak było, nawet Buka nic nie zmieniała, czasem tam idzie w samotności potęsknić, przysnąć w Twoim otulającym zapachu. Widzę że jest Jej to potrzebne bo przeszukała dom ale ... nie znalazła Cię..
W domu jest milcząco, choć minęło już parę dni .. tak cicho że aż nienaturalnie ... ha śmiejesz się że byłaś takim głośnym zwierzęciem .. ale tak, w swojej cichej skromności byłaś krzycząca ..
Pamiętam kiedy przyjechałaś .. zdaje się jakby od tego dnia minęła wieczność a było to tak niedawno .. Dzień hm noc była ciemna i mroźna .. samochód nie odpalił .. nawet nocny autobus nie przyjechał tak było zimno ale Ty dotarłaś .. do nas ... do domu .. To było przed świętami .. był śnieg, była zima .... Była u nas Zima też ..Pani Zima .. i Ty i Ona - moje pierwsze stado .. Dziś wiem ze to wyście mnie przygarnęły a nie ja Was.
Pytasz jak Cthulhu? ... dobrze.. Bukolska się Nią opiekuje .. teraz to takie przyjaciółeczki .. wszędzie razem, teraz nie potrzebują ludzi .. tylko siebie .. wyobraź sobie ze nawet się nie biją już po pyskach, za to Chmurka .. ona bardzo kocha ludzi .. bardziej niż przed tymi kilkoma dniami ..
Wiesz.. nie umiem wyrazić tego co teraz czuję .. byłaś mi niczym dziecięcy miś do przytulania .. pamiętasz ile razy otarłaś mi łzy po odejściu Zimy ? Patrzyłaś na mnie wtedy a ja na Ciebie gapiłam się, w Twoje smutne ale rozumiejące oczy . i nagle błysk w nich zmieniał się w ... " Nie GAP się, nie umiesz.. " .. Tak .. tak jak Ty nie umiem się Gapić.. Nikt nie umiał być tak rozbrajającym domownikiem.. nie miałaś ambicji zostawać alfą ani w rodzinie ani w stadzie a jednak .. wytaczałaś wszystkie nurty .. wiesz że One nie wiedzą gdzie spać? Wieczorami kręcą się od hamaka do hamaka i szukają gdzie Ty śpisz .. teraz Chmurka już nie śpi razem z resztą ..
Położyłam Twoją podusię koło podusi Zimy .. wiesz w tej szkatułce na skarby, tam obok pierwszych ząbków dzieci i muszelek z nad morza ..lubiłaś tam zaglądać a ja mówiłam " Glutaminian nie wolno, nie wolno - tam są skarby najdroższe... pamięć co nie odchodzi.."
Ułożyłam Cię po lipą .. żebyś mogła sobie dumać w zaciszu .. tak jak ten wieszcz co tak pięknie umiał rozpacz zakląć w słowa .. jak tak nie umiem .. ale mogłabym Ci powiedzieć :

A kiedy kopałam Ci dołek i łzy leciały ciurkiem do środka ..
.. padał śnieg..
tak gęsty.. jakoby Zima gniew swój okazała ..
.. i to była chwila ..
Otuliła śniegiem bo przyszła po Ciebie ..
.. z tęsknoty chyba..
Choć za oknem kwiecień i smutek na mojej twarzy..
..przyszła ..
Ona ze światłem poprowadzi Cię w cienie..
..ja milknę ..
Choć czekałabym z kawą ..
..i dla Niej i dla ciebie..


.. za szybko zgasłaś .. za szybko pobiegłaś .. gdzie ten czas co miał być nam dany?
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Glutaminian

Post autor: Kluska123 »

Eve trzymaj się, ciężki okres nastał...
Co Ci mogę powiedzieć, jak pocieszyć? Nie wiem, ale staraj się uśmiechać, żyć dalej, malutka zawsze będzie w Twoim serduszku, siedzi teraz na chmurce i patrzy na Ciebie...

[*]
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Glutaminian

Post autor: Afera »

[*]
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Glutaminian

Post autor: akzi »

biedny Glutaminian :(

leć [*]
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Awatar użytkownika
zyberka
Posty: 1043
Rejestracja: pt sie 29, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: wlkp.

Re: Glutaminian

Post autor: zyberka »

:( [*] dla aniołka...
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Glutaminian

Post autor: klimejszyn »

[*] :(
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
Igaśka
Posty: 1492
Rejestracja: śr wrz 07, 2011 1:56 pm
Lokalizacja: Łuków

Re: Glutaminian

Post autor: Igaśka »

Trzymaj się Eve ! :'( Pamiętaj ,że ona nigdy nie odeszła... One są na zawsze w naszych sercach..
Dlaczego one tak szybko odchodzą ?! Dlaczego ?! znam ten ból gdy zakopujesz je..PRZYJACIELA.Przyjaciela ,który zawsze Cie kocha.Kocha najmocniej. Którym poświęcamy nasz czas,miłość i troske. Odchodzą tak nagle. Nie ostrzegają nas. Ale napewno też o nas nigdy nie zapomną. Glucia kochana czego tak szybko nas zostawiłaś ?! Napewno Ci jest tam dobrze, leć kochana ... [*]
Awatar użytkownika
monisiaxp
Posty: 455
Rejestracja: wt paź 04, 2011 3:39 pm
Lokalizacja: Małopolska/Tarnów

Re: Glutaminian

Post autor: monisiaxp »

[*]
Piękne słowa...
Awatar użytkownika
JolkaB
Posty: 175
Rejestracja: ndz mar 25, 2012 8:03 pm
Numer GG: 1058549
Lokalizacja: Sandnes/Norway
Kontakt:

Re: Glutaminian

Post autor: JolkaB »

Dobrze, że potrafisz ubierać w słowa to co czujesz... to pomaga...
Lecz rany,, my tu Cię wszyscy wspieramy i myślami jesteśmy z Tobą... tęskniąc za Glutaminian...

[*]
Z życiem jest jak ze sztuką w teatrze nie ważnie jak długo trwa lecz jak jest zagrana
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam gdzie człowiek widząc rzeźnię myśli - to tylko zwierzęta
Awatar użytkownika
Jay-Jay
Posty: 548
Rejestracja: ndz lis 06, 2011 8:20 pm
Numer GG: 7336498
Lokalizacja: 100 km od Szczecina
Kontakt:

Re: Glutaminian

Post autor: Jay-Jay »

Jejciu czy ja wierzę własnym oczom czy ten topic musiał powstać ???
Po długiej przerwie od forum przyszłam na nie i jak zawsze nowe posty i widzę moje ulubione Futra z charakterem i się cieszę bo przeczytam o Gluci
Gdy ją opisywałaś ja sobie wyobrażałam jak ja będę miała takiego towarzysza jaki będzie zawsze widziałam ciura na podobieństwo Zimy i Gluty . To one dały mi chęć walczenia o moje kiedyś stadko
i widząc następne tematy te do oddania o hamakach o złych choróbskach i patrze tytuł Glutaminianin i tak myślę "Nie to nieprawda to zapewne inna samiczka i wchodzę pełna trwogi i widzę pisane znicze i zabieram się do pisania teko topicu a więc

Leć ty mała wojowniczko walczyłaś lecz się potknęłaś. Podniosła cię Zima otulając swoją tęsknotą ty poszłaś za nią i nie wróciłaś. Pozdrów ją ode mnie aniołku :'( :-*
Obrazek Dla Glutaminianin
Obrazek
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Glutaminian

Post autor: Nietoperrr... »

Eve,poryczałam się...Nie mogę teraz napisać nic więcej,bo wszystko MOJE mi się przypomina...
Operujesz słowami w taki sposób,że czuje się to wszystko w głębi serducha...Niby obcy szczur,ale jak bardzo uczucia bliskie...
Leć Glutku mały,cudowny...Gap się tam czasami z góry na padoł ziemski,ok?

[*][/size]
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Glutaminian

Post autor: unipaks »

Będziemy Cię pamiętać, Glutaminian! Jakbyś wciąż była tutaj...
[*]
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Afa1811
Posty: 616
Rejestracja: pt sie 12, 2011 8:56 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Glutaminian

Post autor: Afa1811 »

Eve, nie potrafię nic napisać, łzy płyną mi same, mam mętlik w głowie. Myśl, że Gluty nie ma już z nami fizycznie nie może jakoś do mnie dojść.

To dla niej [*] Ciebie słyszy lepiej, przekaż jej, że za nią tęsknimy.
Awatar użytkownika
Cytrrryna
Posty: 200
Rejestracja: pn wrz 19, 2011 10:27 am
Lokalizacja: Bieniowice/Legnica

Re: Glutaminian

Post autor: Cytrrryna »

Chciałam coś napisać, ale jednak nie potrafię...
Niech Ci tam będzie dobrze Maluszku... [*]
"Jeśli nie jesteś dobrym człowiekiem, nie obchodzi mnie kim jesteś"
~Serj Tankian
_________________________________________
Dupy moje ♥ Mysza, Pinky, Lilu, Lulu ♥
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=35687
Cypiska
Posty: 251
Rejestracja: pn gru 19, 2011 5:15 pm
Numer GG: 17329905
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Glutaminian

Post autor: Cypiska »

Rozryczałam się, czytając te słowa, są przepiękne!
[*] dla ciurka :'(
Za TM:Cypis
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”