Zwierzaczki

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Gato

Przykro mi

Post autor: Gato »

Przykro mi z powodu twoich gołębi, zwłaszcz tego zamórowanego w otworze :cry:
Jeśli chodzi o mojego gołębia to ja nie mam pretensji do zwierzaka (psa) za to że go zagryzła :cry: Żal mam jedynie do właścicielki psa, która wypuszczała ją bez smyczy, kagańca a nawet obroży, a sama siedziała sobie w domu :? Krótko mówiąc mam do niej żal za to że była leniwa :mad: (głupia starucha[ale nie babcia bo siły miała dużo, niestety tej siły NIGDY nie starzczyło jej żeby wyprowadzić na smyczy swojego psa :cry: ]) :P
Radziu

NIe???

Post autor: Radziu »

Nieeeeeeeeeee? Ja bym miał pretensje!
martwa
Posty: 616
Rejestracja: pt paź 03, 2003 1:53 pm
Kontakt:

nudzi mi si?, wi?c co? naskrobi?..

Post autor: martwa »

..w moim domu zawsze coś było; kolejność przypadkowa:
..3 kotki: 2 w dzieciństwie, zapchliły dom i babcia wypuściła je w pole (sic!); teraz od czerwca mam Bazyla znalezionego w krzakach..
..2 psy: jamnik szorstkowłosy Wenta, jak miał dwa lata na moich oczach zajechało go w lesie auto; bokser Dolores, babcia dostała go w spadku, oboje dożywają późnej starości..
..+/- 25 chomików: od dzieciństwa był chomik za chomikiem, w tym 3 mioty po 5 młodych, pamiętam tylko 5ciolatka pułkownika Teodora, śliczna czarno-biała angorka..
..13 myszoskoczków, samica - Chuda zmarła ze starości po 3 miotach po 4 młode, jednego przypadkiem zadusiła, nazywał się Coś, jej mąż Gruby został zabity przez królika Milu..
..królik Milu - pięciolatek, dożywa późnej starości w króliczym raju u moich dziadków na działce..
..2 świnki morskie: pierwsza tak dawno, że nie pamiętam, druga Max, dorosła ogromna albinoska angora, miała 6 domów, u mnie też długo nie zagrzała, gembusia jej się nie zamykała..
..4 żółwie wodne: Niuniek, Niuńka i 2 inne w spadku, koleżanka ich nie chciała, wszystkie padły na dziwaczną chorobę..
..myszka Tuptuś - chłopaki ze starszej klasy grali nią w szkole w piłkę nożną, wzięłam ją do domu, ale po kilku dniach uciekła i tata ją przypadkiem zabił..
..5 papug: w dzieciństwie 3, 2 z nich w spadku po sąsiadach, którzy ich nie chcieli, już nie pamiętam co się z nimi stało; 2 Malwina i Freakozoid, okazało się, że mam uczulenie, wyjechały do babci, samiec uciekł, samica wydana do innego samca do koleżanki..
..3 szczury: Szajbus, umarł ponoć na żółtaczkę wątrobową..
..Akira, umarła w sierpniu tego roku na raka..
..Bronx, mój obecny szczur, ma 2 miesiące, jak będą zdjęcia to zeskanuję, o ile dożyje bo w tej chwili choruje i jest na antybiotykach :(
..poza tym moc rybek, ślimaczków i żabek wodnych, których losy były różne różniste..
..nie wiem, może coś przeoczyłam, poskanuję jeszcze te zdjęcia, które mam, czyli Wentę, Dolores, Max'a i jedną z papużek, albo Znajdusia, czyli nietoperza, którego miałam przez jeden dzień, ale to inne bajki bo znosiłam do domu wszystko co się tylko dało.. :)
Ostatnio zmieniony czw mar 18, 2004 6:14 pm przez martwa, łącznie zmieniany 1 raz.
czasami po prostu brakuje kamieni
Lolunia

Zwierzaczki

Post autor: Lolunia »

ja miałam:
4 chomiki
4 szczury
rybki
ślimaki
żaby
papużki
kanarka
2 koty
psa
3 myszki
króliczka
wróbelka
teraz mam:
szczurzyczke LOLĘ I NIC WIĘCEJ..... no muchołówke ale to nie zwierze... :)SZYKUJE SIĘ NA PIESKA..... ALE ZOBACZYMY CO Z TEGO WYJDZIE!!!!!!!!!
martwa
Posty: 616
Rejestracja: pt paź 03, 2003 1:53 pm
Kontakt:

jeszcze..

Post autor: martwa »

..tak jak mówiłam, poskanowałam jeszcze kilka dawniejszych zdjątek moich byłych pupili, zapraszam do działu zdjęć na:
http://martwa.iport.sm.pl
Ostatnio zmieniony czw mar 18, 2004 6:15 pm przez martwa, łącznie zmieniany 1 raz.
czasami po prostu brakuje kamieni
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Zwierzaczki

Post autor: lajla »

martwa masz sliczne zwierzaki a twoj pies i kot i szczurasy krolik i swinka cuda ...
hmm chyba wymienilam wszytsko co masz :P :roll: nie noe przesliczne a boksre fajne ma zabki uwilbiam boksery i tez bym chciala a czy wenta to jamnik szorstko wlosy czy cos innego?? tez mialm miec jamnika huh czego ja nie mialam miec a nie mam nic :( tzn z psow:)
a teraz ja pokaze moje miski :P
ps.
zdjecia sa takie srakie bo byly robianoe aparatem cyfrowym z komorki ...
http://cavolo.fm.interia.pl/albert.jpgalbert myszoskoczek
http://cavolo.fm.interia.pl/albertcik.jpgalbert
shiti- myszoskoczek :P
http://cavolo.fm.interia.pl/Hah.jpg
http://cavolo.fm.interia.pl/kawalekliebgotta.jpgleabgot - bojownik s
zlowia zdjec jeszcze nie ma ;)
Ostatnio zmieniony sob kwie 01, 2006 2:22 pm przez lajla, łącznie zmieniany 1 raz.
Norma
Posty: 16
Rejestracja: pt mar 31, 2006 4:47 pm

Zwierzaczki

Post autor: Norma »

Ja mam:
-szczurzyce
-psa
-papużke falista

A propos, czy ktoś zna jakies forum dla wlascicieli papużek falistych??

A właśnie...chciałam pokazać zdjęcia mojego szczura :D

Śpiąca Królewna ;)
Śpi,śpi,śpi...
Tym razem biegnie :D

[ Komentarz dodany przez: ESTI: Sob Kwi 01, 2006 9:59 pm ]
Posty polaczone.
ESTI adm.
Ostatnio zmieniony sob kwie 01, 2006 8:58 pm przez Norma, łącznie zmieniany 1 raz.
O to moja szczurzyca. Piękna, nie? ;D
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Zwierzaczki

Post autor: sachma »

Kopacz miesiaca.. wyciagnelas temat z przed 3lat... gratuluje..
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”